Валютні карти від Монобанк Україна

Платіжна валютна карта Монобанку дозволить зберігати на банківському рахунку долари, євро або польські злоті. При цьому для її відкриття не потрібно відвідувати відділення банку. Досить бути клієнтом Monobank (володіти гривневою пластиковую або віртуальною картою), а також встановити офіційний додаток з AppStore або GooglePlay.

Особливості валютних карт в Монобанку

як оформити валютну карту монобанк

Долларовий рахунок Monobank дозволить:

 • оплачувати покупки в зарубіжних інтернет-магазинах без конвертації валюти;
 • оплачувати в Google Play і AppStore додатки, підписки в доларах (або євро, польських злотих), якщо аккаунт користувача прив’язаний до ЄС, США;
 • за допомогою телефону здійснювати безконтактні платежі закордоном (без додаткових комісій і транзакцій);
 • знімати готівку по всьому світу (з фіксованою комісією);
 • відкрити депозитний валютний рахунок в Universal Bank (Моно банк є його дочірнім підприємством);
 • переводити гроші з гривневого на валютний рахунок з мінімальною втратою на конвертації (використовується внутрішньобанківський курс на момент подачі заявки).

Як оформити валютну карту Монобанк

Для оформлення картки потрібно:

 1. У ставити додаток банку і подати заявку на видачу гривневої карти (для тих, хто раніше не користувався послугами фінансової установи).
 2. Пройти верифікацію (зустріч з представником Монобанку або дистанційно).
 3. Авторізоваться в програмі, активувати карту (поповнити рахунок або оплатити будь-яку з покупок).
 4. Відкрити меню «Картки» (потягнути за відповідну іконку в верхній частині екрану ).
 5. Вибрати «Нова карта», в наступному меню перейти в розділ «Валютна».
 6. Вказати бажану валюту майбутньої картки.
 7. Вибрати «Відкрити».

У відповідне меню буде додано новий рахунок. Спочатку карта тільки віртуальна. Якщо ж користувач бажає отримати пластикову версію, то необхідно перейти в «Налаштування» і натиснути «Випустити пластик». Послуга з 25.08.2021 — безкоштовна (клієнт оплачує тільки вартість доставки Новою поштою).

як поповнити валютну карту монобанк

Умови

Загальні умови обслуговування валютних рахунків такі:

ПослугаВартість
Обслуговування
та відкриття
Безкоштовно
Випуск
пластикової
картки
Безкоштовно
(оплачується
тільки
доставка НП)
ПоповненняБез комісії
Зняття готівки1% - в Україні,
2% - за кордоном
Кредитний лімітНе передбачено

Зняти гроші з доларової карти Монобанк можна у будь-якій країні світу. Потрібно банкомат з підтримкою Visa або MasterCard. Конвертація, якщо вона передбачена, проводиться за курсом фінансової установи, якому і належить банкомат.

Як зняти/поповнити валютну карту Монобанк

Поповнити можна через онлайн-банкінг, використовуючи переказ між рахунками в даному банку. Також переказ можна здійснити через IBAN-реквізити або як SWIFT-платеж (з рахунку будь-якого банку світу).

як зняти гроші з доларової карти монобанк

Всі необхідні дані для цього можна дізнатися в розділі «налаштування» обраного рахунку. Термін зарахування – до 5 банківських днів, але в більшості випадків це займає менше 5 хвилин.

Знімання готівки можливе не тільки при наявності пластикової версії карти, але і з віртуальної карти в касі банків-партнерів Монобанка (при собі потрібен телефон з додатком і паспорт).

При користуванні банкоматом, варто врахувати, що банк, що обслуговує транзакцію, може стягувати додаткову комісію у свою користь, але про це на екрані банкомату обов’язково вказується інформаційне застереження. При виникненні будь-яких складнощів користувач може отримати допомогу в службі підтримки.

Разом, валютні карти Monobank – найзручніший і вигідний спосіб перевести гроші з-за кордону в Україну. Вони ж оптимально підходять для оплати інтернет-замовлень і покупок в зарубіжних магазинах. При цьому курс в Universal Bank один з найвигідніших серед всіх українських банків.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *