Валютні карти від Монобанк Україна

Платіжна валютна карта Монобанку дозволить зберігати на банківському рахунку долари або євро. При цьому для її відкриття не потрібно відвідувати відділення банку. Досить бути клієнтом Monobank (володіти гривневою пластиковую або віртуальною картою), а також встановити офіційний додаток з AppStore або GooglePlay.

Особливості валютних карт в Монобанку

як оформити валютну карту монобанк

Долларовий рахунок Monobank дозволить:

 • оплачувати покупки в зарубіжних інтернет-магазинах без конвертації валюти;
 • оплачувати в Google Play і AppStore додатки, підписки в доларах (або євро), якщо аккаунт користувача прив’язаний до ЄС, США;
 • за допомогою телефону здійснювати безконтактні платежі закордоном (без додаткових комісій і транзакцій);
 • знімати готівку по всьому світу (з фіксованою комісією);
 • відкрити депозитний валютний рахунок в Universal Bank (Моно банк є його дочірнім підприємством);
 • переводити гроші з гривневого на валютний рахунок з мінімальною втратою на конвертації (використовується внутрішньобанківський курс на момент подачі заявки).

Як оформити валютну карту Монобанк

Для оформлення картки потрібно:

 1. У ставити додаток банку і подати заявку на видачу гривневої картки (для тих, хто раніше не користувався послугами фінансової установи).
 2. Пройти верифікацію (зустріч з представником Монобанку або дистанційно).
 3. Авторізоваться в програмі, активувати карту (поповнити рахунок або оплатити будь-яку з покупок).
 4. Відкрити меню «Картки і рахунки» (потягнути за відповідну іконку в верхній частині екрану ).
 5. Вибрати «Відкрити картку або рахунок», в наступному меню перейти в розділ «Картки».
 6. Вказати бажану валюту майбутньої картки.
 7. Вибрати «Відкрити».

як оформити валютну картку монобанку

У відповідне меню буде додано новий рахунок. Спочатку карта тільки віртуальна. Якщо ж користувач бажає отримати пластикову версію, то необхідно перейти в «Налаштування» і натиснути «Випустити пластик». Послуга з 25.08.2021 — безкоштовна (клієнт оплачує тільки вартість доставки Новою поштою).

як отримати валютну картку монобанку

Умови

Загальні умови обслуговування валютних рахунків такі:

ПослугаВартість
Обслуговування
та відкриття
Безкоштовно
Випуск
пластикової
картки
Безкоштовно
(оплачується
тільки
доставка НП)
ПоповненняБез комісії
Зняття готівки1% - в Україні,
2% - за кордоном
Кредитний лімітНе передбачено

Зняти гроші з доларової карти Монобанк можна у будь-якій країні світу. Потрібно банкомат з підтримкою Visa або MasterCard. Конвертація, якщо вона передбачена, проводиться за курсом фінансової установи, якому і належить банкомат.

Як зняти/поповнити валютну карту Монобанк

Поповнити можна через онлайн-банкінг, використовуючи переказ між рахунками в даному банку. Також переказ можна здійснити через IBAN-реквізити або як SWIFT-платеж (з рахунку будь-якого банку світу).

як зняти гроші з доларової карти монобанк

Всі необхідні дані для цього можна дізнатися в розділі «налаштування» обраного рахунку. Термін зарахування – до 5 банківських днів, але в більшості випадків це займає менше 5 хвилин.

Знімання готівки можливе не тільки при наявності пластикової версії карти, але і з віртуальної карти в касі банків-партнерів Монобанка (при собі потрібен телефон з додатком і паспорт).

При користуванні банкоматом, варто врахувати, що банк, що обслуговує транзакцію, може стягувати додаткову комісію у свою користь, але про це на екрані банкомату обов’язково вказується інформаційне застереження. При виникненні будь-яких складнощів користувач може отримати допомогу в службі підтримки.

Разом, валютні карти Monobank – найзручніший і вигідний спосіб перевести гроші з-за кордону в Україну. Вони ж оптимально підходять для оплати інтернет-замовлень і покупок в зарубіжних магазинах. При цьому курс в Universal Bank один з найвигідніших серед всіх українських банків.

Консультант

126 комментариев для “Валютні карти від Монобанк Україна

 • 31.05.2022 в 20:23

  Вітаю.
  Підскажіть чи можу я поповнити гривнею доларову карту. Конвертація пройде автоматично?
  Дякую

  Відповісти
  • 31.05.2022 в 21:05

   Олег, зараз (воєнний час) поповнити валютну картку за гривні не можна. Це прирівнюється до обмину валют, і у цьому напрямку він заборонений НБУ. В той же час, можна валюту перевести у гривні – тут немає жодних обмежень.

   Відповісти
   • 07.07.2022 в 00:05

    Доброго дня!
    Чи потрібні підтверджуючі документи про походження валюти після поповнення валютної картки у касі банку?
    Якщо так, то які саме документи вважаються як підтвердження походження коштів.

    Відповісти
    • 07.07.2022 в 08:36

     Не потрібно. Процедура підтвердження – це не обов’язкова дія при переказі або отриманні коштів, і вам не потрібно самостійно надавати ці дані. Перевірку назначає банк (якщо у нього є підозри що ці гроші можуть бути отримані незаконно, або з підозрілих рахунків), в такому разі співробітник банку зв’яжеться з вами та в індивідуальному порядку запропонує пройти процедуру. Документи які необхідно буде надати – також визначаються в індивідуальному порядку.

     Відповісти
    • 29.09.2022 в 17:36

     Добрий день, потрібна карта щоб розмістити на сайті шопіфай й щоб клієнти могли купувати товари чи будуть надходити кошти на цю карту від людей які будуть сплачувати онлайн

     Відповісти
     • 29.09.2022 в 17:51

      Доброго дня, якщо ви збираєтеся заяматися комерціїною діяльністю та отримувати кошти від покупців, краще оформити кабінет ФОП у Монобанку та прив’язати картку до рахунку, детально – https://monobankinfo.com.ua/uk/fop-monobank-uk/

     • 25.08.2023 в 19:45

      Як поповнити валютну картку знаходячись у Польщі?

     • 25.08.2023 в 20:54

      Доброго дня, Андрій, це можна зробити через термінал / банкомат, відділення банку (у касі), або онлайн-сервіси.

  • 13.04.2023 в 14:39

   Добридень! Чи можна перевести з валютної картки монобанк долари на карту в іншу країну (Америку)? Чи знімається за такого переведення комісія?

   Відповісти
   • 13.04.2023 в 14:43

    Добридень, Олеся, так, зробити переказ можна. Комісія при переказі з валютної картки – 1% (min. 1 дол/1 євро) від суми переказу. Нагадуємо, що можлива додаткова комісія з боку закордонного банку, яким було видано картку отримувача.

    Відповісти
    • 08.12.2023 в 23:01

     доброго дня чи можу я в 14 років зробити валютну картку?

     Відповісти
     • 08.12.2023 в 23:08

      Звісно. Для цього з головної сторінки – свайп вниз – меню “Картки та рахунки” – Нова карта – далі виберіть карту в потрібній валюті.

  • 10.07.2023 в 08:47

   Вітаю! Зарплатна картка у Німеччині віза у Шпаркасе. Чи зможу я, відкривши валютну картку у моно, перекидати євро на неї? Чи буде змога конвертувати євро в гривні? Дякую!

   Відповісти
   • 10.07.2023 в 09:00

    Доброго дня, звісно це можливо, по валютних картках ніяких обмежень немає і конвертація буде працювати згідно курсу.

    Відповісти
 • 05.06.2022 в 16:39

  Добрий день. Підкажіть, чи можна робити переказ $ з однієї валютної картки на іншу?

  Відповісти
   • 04.08.2022 в 10:44

    Доброго дня! Чи можливо зараз перевести $ з валютної картки моно на wise?

    Відповісти
     • 28.06.2023 в 22:26

      Доброго дня, зробила валютну картку у додатку монобанк
      Зі своєї гривневої не поповнюється, з іншої долорової іншого банку я можу поповнити її?

     • 28.06.2023 в 22:37

      Доброго дня, Тетяна, наразі для всіх українських банків діє заборона НБУ про онлайн-обмін гривні на валюту. Операція, яку ви намагались виконати – це те саме, що купити за гривню валюту (тобто провести обмін), тому вона не пройшла. Можна поповнити валютну картку (валютою, або гривнями) у відділеннях будь-якого українського банку (офлайн обмін валют дозволений НБУ), радимо скористатись віддяленнями банків-партнерів, там не беруть додаткову комісію. Ще, картку можна поповнити п2п-переказом з картки іноземного банку, або через SWIFT-платіж.

   • 04.08.2022 в 21:46

    Хотіла перевести долари на іншу валютну карту іншого банку, а мені пише що будуть перераховані грн по курсу НБУ. А Ви пишете що можна перевести долари. ЯК?

    Відповісти
    • 04.08.2022 в 22:01

     На данний момент НБУ ввів заборону на перекази валюті по Україні. Але ви можете скористатися закордонними валютними гаманцями, або сервісами переказу коштів – це дозволено у відповідних категоріях переказів.

     Відповісти
   • 10.12.2022 в 22:30

    Добрий день. Чи я можу знаходячись закордоном, робити онлайн покупки перекази на іноземні рахунки , з гривневої?

    Відповісти
   • 05.04.2023 в 08:37

    Доброго дня, скажіть будь ласка мені потрібно оформити карту валютну(євро). Чи зможу я з європейської карти скидати на цю у валюті(євро) ? І якщо можна то як оформити карту?

    Відповісти
    • 05.04.2023 в 08:50

     Доброго дня, Марина, зможете звісно, картка підтримує всі види переказів, що є у цивілізованих країнах. Відкрити картку дуже легко, реєструєтесь у Монобанк по кнопці ОФОРМИТИ (швидка реєстрація + бонус на рахунок) – після активації додатку у вас базово буде відкрита гривнева картка (чорна), щоб відкрити валютну у євро, треба зайти в меню карток – натиснути “Відкрити картку або рахунок ФОП” – обрати картку яку бажаєте оформити і натисність кнопку “Хочу картку” – через кілька секунд картка буде відображена у вашому додатку 🙂

     Відповісти
     • 17.01.2024 в 15:39

      Доброго дня. Як може інша людина поповнити мою валютну доларову картку Моно з мінімальними втратами при переказі?

     • 17.01.2024 в 15:44

      Доброго дня, якщо з-за кордону з картки іноземного банку, вигідніше будет p2p-переказ. Якщо це всередині країни, радимо робити це через касу банка.

   • 10.06.2023 в 13:21

    підскажіть моно банк з швецькую роною працюе

    Відповісти
    • 10.06.2023 в 13:30

     Вадим, у mono немає карток з такою валютою (тільки долар, євро, гривня). Але робити покупки та оплати у швецькій кроні можна з будь-якої картки, буде конвертація за курсом VISA/ masterCard (в залежності від типу картки).

     Відповісти
   • 06.07.2023 в 15:49

    Чув є в Польщі термінали ibox. якщо так, чи можна в них поповнити валютну картку монобанку?

    Відповісти
    • 06.07.2023 в 15:59

     Валютну картку можна поповнювати будь-яким способом за кордоном і через ibox в тому числі.

     Відповісти
  • 06.08.2023 в 10:15

   добрий день
   Чи можу я зняти долар в США з валютної картки Монобанку?
   яка комісія? дякую

   Відповісти
   • 06.08.2023 в 10:23

    Це без проблем можна зробити – зоборон нияких не має і лімітів також. Якщо будете знімати готівку у валюті через касу – комісія картки становить 0,9% від суми зняття. Але, можна зняти без комісії, поклавши їх під депозит на 3 міс. – більш докладно про спосіб – Тиць.

    Відповісти
 • 12.06.2022 в 11:43

  як я можу покласти налікові долари на валютну карту? І з якою картою це вигідніше робити, щоб в Європі знімати з неї євро и розраховуватися картою?

  Відповісти
  • 12.06.2022 в 12:21

   Доброго дня, Катерина, готівкою валюту можна покласти на картку у відділеннях Універсал Банку та А-Банку – у цих установах комісія не стягуватиметься. Також валютну картку можна поповнити у відділенні Укргазбанку, комісія становитиме 0,3% від суми поповнення.
   За кордоном ви також можете розраховуватися гривневою карткою, у цьому випадку курс обміну будет згідно НБУ, а не комерційний – це вигідніше.

   Відповісти
  • 02.07.2022 в 12:24

   Чи можу я поповнювати готівкою у валюті валютну карту монобанка члена своєї родини?

   Відповісти
   • 02.08.2022 в 18:51

    Доброго дня, чи можливо поповнити валютну картку монобанку з гривневої картки Альфа-банку? Дякую.

    Відповісти
    • 02.08.2022 в 19:13

     Доброго дня, Тетяна, відкрита купівля валюти за гривню в онлайн режимі через банки зараз заборонена НБУ (перевести гривню на валютну картку – це купівля валюти), тож ні – ваш варіант не спрацює. Сподіваємося, що невдовзі обмеження від НБУ будуть послаблені.

     Відповісти
     • 07.06.2023 в 13:44

      Доброго дня. В мене відкрита валютна карта. Чому я не можу здійснити онлайн покупку в інтернеті за кордоном?

     • 07.06.2023 в 14:00

      Доброго дня, Оксана, вам потрібно зайти в “Налаштування безпеки” (для цього потрібно з головного екрану зробити свайп вліво) – обрати пункт “Оплата в інтернеті” та увімкнути тумблер. Також виставіть необхідний вам ліміт витрат на день.

   • 10.03.2023 в 14:48

    якщо покласти гроші в доларах, потім при знятті їх мені в банку дадуть ту суму яку я поклала, чи ту по якій на той час буде встановлено банком НБУ??

    Відповісти
    • 10.03.2023 в 15:00

     Мирослава, якщо ви просто поклали гроші на картку, а не на депозитний рахунок, тоді просто зможете зняти суму у валюті, ту яку поклали (або ту яка необхідна, якщо вона меньша). Обмежень на зняття власніх коштів з рахунку не має.

     Відповісти
     • 13.04.2023 в 09:20

      Доброго дня. Чи можливо з валютної карти перевести гроші на гривневу картку?

  • 11.07.2022 в 17:12

   Доброго дня, Аліна, вам треба зайти у профиль і просто натиснути на пункт “Відкрити карту або рахунок”, далі обрати потрібну вам картку і слідувати інструкції. Євро картка відкривається за 30 сек десь 🙂
   Детальніше, на першому скріні тут – https://monobankinfo.com.ua/uk/onovlennia-dyzainu-dodatku-monobank/

   Відповісти
 • 15.07.2022 в 14:46

  Вітаю. Є питання: якщо для переказу долларів я надав номер гривневої картки, переказ дійде? Чи що відбудеться із переказом?

  Відповісти
  • 15.07.2022 в 15:04

   Добрий день, Сергій, так переказ прийде у гривневому еквіваленті. Конвертація буде здійснена за курсом на момент зарахування коштів.

   Відповісти
 • 01.08.2022 в 13:17

  Доброго дня! Зняття валюти із валютної карти в Україні здійснюється у гривні чи у валюті?
  Дякую

  Відповісти
  • 01.08.2022 в 13:32

   Доброго дня, ви можете обирати, яку саме валюту зняти. Через банківську касу можня отримати валюту USD/EUR, або гривню по курсу (через службу підтримки клієнтів Монобанк, можна замовити валюту у відділення А-Банку, комісія не стягується, тільки 0,9% самої картки). Якщо будете знімати через банкомат, то отримаєте гривню, по курсу банку якому належить банкомат.

   Відповісти
  • 15.06.2023 в 13:22

   Чи можна переводити гроші з закордону на валютну карту моно. І як потім зняти

   Відповісти
 • 08.08.2022 в 16:23

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, щоб оформити валютну картку в Монобанку, мені потрібно спершу оформити гривневу, правильно? А зняти долари/євро з цієї картки я можу у відділенні Universal Bank або А-банк? Чи ще в якихось? Відділень Universal Bank у моєму місті немає, принаймні, так вказано на їхньому сайті. Дякую.

  Відповісти
  • 08.08.2022 в 17:07

   Доброго дня, Ганна, саме так, спочатку буде відкрита гривнева, а потім ви зможете відкрити всі інші, але це робиться швидко і можна відкрити та користуватися віртуальною карткою (робиться за 20 сек). Можна буде потім додатково випустити її пластиковий варіант (якщо треба). Знімати валюту з цієї картки можна у будь-якому банку, але в А-Банку та Універсал банку додаткових комісій немає – тому радимо знімати там, в інших банках треба уточнювати заздалегідь. Також в ці відділення можна замовити валюту на потрібний день та час, через службу підтримки у вашому мессенджері (ось чати – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/#i-2)

   Відповісти
 • 09.08.2022 в 10:58

  Привіт! Скажіть будь ласка, чому кнопка “Випустити” неактивна? Запрос відносно виготовлення і доставки новою поштою пластикової картки?

  Відповісти
  • 09.08.2022 в 11:15

   Доброго дня, можливо ви перебуваєте на территорії де не працює НП? Якщо ні, і Нова Пошта у вас працює – напишіть будь-ласка у зручний для вас мессенджер по кнопці тут, спеціаліст банку підкаже як вирішити вашу індивідуальну проблему –

   Відповісти
 • 10.08.2022 в 18:31

  Доброго дня! Маю валютний рахунок ФОП у Моно. Сьогодні відкрила картку в доларах, але при спробі перевести долари з валютного рахунку на цю картку отримую повідомлення – щось пішло не так, спробуйте пізніше. Ця операція не можлива чи це просто тимчасова помилка?

  Відповісти
  • 10.08.2022 в 19:07

   Доброго дня, Олено, нажаль зараз така операція ще не дозволена НБУ, оскільки вона проходить як оперція з покупки/продажу валюти, які Нацбанк не відкривав. Зараз максимум, що можна, операції в залютою у готівці, або онлайн купівля валюти через депозит – детальний пост про це у нашому ТГ-каналі.

   Відповісти
 • 30.08.2022 в 21:40

  добрий вечір. чи можна купувати крипту з валютної картки моно

  Відповісти
  • 30.08.2022 в 22:00

   Доброго вечора, можна, на біржі Binance немає обмежень по оплаті картками Моно, щодо інших ресурсів, треба уточнювати.

   Відповісти
 • 14.09.2022 в 13:48

  Добрий день. Де можна зняти гроші з доларової картки монобанку?

  Відповісти
  • 14.09.2022 в 14:01

   Якщо у гривні, то можна за банкомату будь-якого банку, або через кассу банку. Якщо у валюті, тоді радимо через службу турботи, замовити готівку у відділення А-банку або Універсал банку.

   Відповісти
 • 06.10.2022 в 23:36

  Вітаю. Підкажіть, яка комісія при зарахуванні р2р на валютну картку?

  Відповісти
  • 07.10.2022 в 08:10

   Доброго дня, p2p-переказ у валюті буде доступний тільки з картох закордонних банків, комісії від Mono не буде, може бути лише від банка-відправника (треба уточнювати у них). Якщо переказ у валюті з картки українского банку, він буде зарахований на гривневу картку, бо операції з купівлі валюті онлайн заборонені НБУ.

   Відповісти
 • 09.10.2022 в 14:31

  де можна зняти готівкою долари з доларової карти? чи буде комісія?

  Відповісти
 • 12.10.2022 в 11:17

  У моєго сина оформлена дитяча картка монобанк віртуальна. Йому вже виповнилось 16 років. Як переоформити дану картку на стандартну? Я можу це зробити через додаток, чи він сам повинен пройти всю процедуру на своєму пристрої?

  Відповісти
  • 12.10.2022 в 11:24

   Доброго дня, Олександр, вам потрібно з гаджета вашого сина написати у службу турботи Моно (ось контакти – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/, радимо через мессенджер) про ваш намір отримати дорослу картку. Спеціаліст прийме заявку і у найкоротший термін інтерфейс та функціонал застосунку буде змінено вже на “дорослий” з можливістю отримання чорної картки.

   Відповісти
 • 28.11.2022 в 03:37

  Вітаю! Скажіть, будь ласка, яка комісія береться з переводу доларів з PayPal на валютну картку вашого банку?

  Відповісти
  • 28.11.2022 в 06:26

   Вітаємо, Наталя, зі сторони Монобанк – комісія відсутня, вона буде взята лише сервісом PayPal. У додатку та на сайті цього сервісу вказані актуальні тарифи на перекази, радимо подивитись перед здійсненням операції.

   Відповісти
 • 01.01.2023 в 17:38

  чи є комісія за поповнення доларової карти готівковим доларом?

  Відповісти
  • 01.01.2023 в 17:44

   Доброго дня, Моно не стягує комісію за поповнення карток, також якщо поповнювати в касах банків-патрнерів то комісії немає. В інших банках треба уточнювати тарифи за їх послуги.

   Відповісти
 • 16.02.2023 в 14:44

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна на віртуальну валютну карту (в євро) одержувати кошти з-за кордону (стипендію)?

  Відповісти
  • 16.02.2023 в 14:57

   Доброго дня, Вікторія, звісно можна. Реквізити картки/рахунку, для отримання коштів, можна знайти у додатку в розділі “Поповнити власну картку”.

   Відповісти
 • 25.03.2023 в 10:09

  Доброго дня!
  Чи можу я поповнювати валютною готівкою доларову картку Монобанку члена своєї родини, яка зараз (як і багато вимушених переселенців) мешкає в іншій країні?
  Може для цього потрібно відкривати свою валютну картку Монобанку, а вже потім перераховувати на її вал.картку?
  Що для цього потрібно?

  Відповісти
  • 25.03.2023 в 10:17

   Доброго дня, Ігор, для початку вам потрібно відкрити валютну картку та покласти на неї гроші. Зробити це можна через каси партнерів Моно.
   Далі, потрібно встановити родинні зв’язки, для цього, повідомте у службу турботи ким вам приходиться родич та уточніть номер телефону родича. Спеціалісти підкажуть який документ потрібно надати для підтвердження спорідненості. Після встановлення родинних зв’язків ви зможете здійснювати переведення з вашої валютної картки на валютну картку вашого родича без втрати конвертації.

   Відповісти
 • 14.04.2023 в 15:04

  Добрий день! Чи можна перевести з валютної картки моно долари на карту в іншу країну (Америку)?

  Відповісти
  • 14.04.2023 в 15:20

   Олеся, дякуємо за вашу довіру та стурбованість, але на це питання ми вам вже відповіли трохи рініше 🙂 подивіться будь-ласка. Якщо будуть інші питання, радо вам подоможемо.

   Відповісти
 • 18.04.2023 в 10:20

  Доброго дня. Підкажіть будь-ласка. Як перевести кошти з валютної картки на гривневу?

  Відповісти
  • 18.04.2023 в 10:29

   Доброго дня, Валерій, вам потрібно на головному екрані додатка обрати меню – “Поповнити свою картку”, а потім у списку обрати вашу валютну картку. З неї і буде перераховано валюту у гривню по курсу на момент операції (курс відображається на екрані під час створення заявки на переказ). заздалегідь подивитись курс валют Моно можна так – Тиць.

   Відповісти
 • 01.05.2023 в 13:03

  Вітаю. Підкажіть будь ласка, як зараз можна поповнити єврову картку Монобанку? З гривневої картки не поповнює.

  Відповісти
  • 01.05.2023 в 13:03

   Доброго дня, Наталя, з гривневої не пройде, бо діє заборона НБУ на онлайн обмін валют у банках під час військового стану. Оптимальний спосіб, через касу банку, можна валютою а можна і гривнями по курсу поповнити (офлайн обмін дозволено). Также, можна скористатись пунктами обміну або онлайн обмінками, але там курс може суттєво відрізнятись.

   Відповісти
 • 02.05.2023 в 23:31

  Добрий вечір, в мене є валютна карта монобанк, чому я з Paypal не можу перевести євро на валютну(в євро) карту монобанку?

  Відповісти
  • 02.05.2023 в 23:39

   Доброго вечора, Аліна, з PayPal є можливість вивести кошти на картку Моно, обмежень немає. PayPal конвертує суму переказу в гривню за своїм курсом, а при зарахуванні на валютну картку клієнта, Mono конвертуємо суму в гривнях (яка прийшла від PayPal) за курсом продажу.

   Відповісти
 • 02.05.2023 в 23:35

  Чи можна пересилати гроші з фунтовох картки на доларову Моно?

  Відповісти
  • 02.05.2023 в 23:47

   Так. Такі операції дозволені НБУ на даний момент. Можна через p2p переказ, або генерувати посилання у меню “Поповнити свою картку”. Також можна через онлайн сервіси, міжнародні перекази та банкінг відправника.

   Відповісти
 • 05.05.2023 в 09:15

  Вітаю. Я хочу відкрити валютний рахунок. В моєму додатку, в меню картки, не має функції №Нова картка”, а є “Відкрити картку або рахунок ФОП”. Це мається на увазі теж саме, бо я не ФОП?

  Відповісти
  • 05.05.2023 в 09:22

   Доброго дня, так – це теж саме. Відкрити картку АБО ФОП рахунок можно у цьому меню.

   Відповісти
 • 27.06.2023 в 14:35

  Вітаю! Підкажіть будь ласка чи може оформити доларову картку неповнолітній (17 років), у зв’язку з бажнням користуватися додатком mono invest? А також цікавить питання, якщо я захочу зняти кошти з доларової картки, то банкомат мені видасть долари чи видасть гривню по міжбанку?

  Відповісти
  • 27.06.2023 в 14:42

   Доброго дня, оформлення валютної картки можливе для власників чорних карток, з 14 років. Тобто, ви зможете її відкрити 🙂 Стосовно зняття коштів, зараз банкомати тільки приймають валюту по банківському курсу (вимоги НБУ), якщо знімати з валютної картки, то видасть гривню (конвертація згідно курсу валют на момент операції).

   Відповісти
 • 10.07.2023 в 15:05

  Доброго дня! Підскажить будь ласка, за переказ валютних коштів з однієї картки валютної на їншу картку валютну (фізичні ососби різні) є якась плата?

  Відповісти
  • 10.07.2023 в 15:17

   Доброго дня, при п2п-переказах з валютної картки комісія monobank – 1% (min. 1 дол/1 євро) від суми переказу.

   Відповісти
 • 24.07.2023 в 10:24

  Як відкрити картку для переводу з Польщі у злотих? В меню такої опції немає.

  Відповісти
 • 01.08.2023 в 14:27

  Доброго дня. Я хочу відкрити валютну карту для отримання стипендії з закордоного університету. Скажіть будь ласка, яка буде комісія за отримання коштів? І чи потрібно буде сплачувати евний відсоток за обслуговування карти?

  Відповісти
  • 01.08.2023 в 14:34

   Доброго дня, Ольга, комісії за отримання коштів не має. За обслуговування картки mono не бере гроші – це безкоштовно 🙂

   Відповісти
 • 02.08.2023 в 16:14

  Добрий день. Чому картка монобанку в доларах випускається тільки майстер кард?

  Відповісти
  • 02.08.2023 в 16:22

   Скоріш за все, ви просто не помітили можливість вибору системи VISA або mastercard. За замовчуванням буде мастеркард.

   Відповісти
 • 07.08.2023 в 17:10

  Добрий день! Які є способи перевести кошти з приватбанку у гривнях на долорову картку монобанку? Через сервіси, або ще щось

  Відповісти
  • 07.08.2023 в 17:20

   Доброго дня, Борис, скоріш за все, є сервіси, які можуть допомогти вам з таким типом переказу, але радити користуватись ними ми ніяк не можемо (низький відсоток довіри до них). Зараз діє постанова НБУ , що забороняє всім українським банка обмінно-валютні операції онлайн. Ви можете купити валюту у відділенні (фізичному відділенні банку), а потім через касу покласти гроші на карту – такі операції дозволен НБУ. Радимо завітати до відділень партнерів Моно.

   Відповісти
 • 29.08.2023 в 12:44

  Добрий день,чи можна с валютної карті монобанку відправити кошти на карту закордонного банку? І чи можна зі своєї звичайної карти поповнити валютну?

  Відповісти
  • 29.08.2023 в 12:52

   Добрий день, Вікторія, з валютної картки можна відправити гроші за кордон. Радимо швидкий p2p-переказ (по номеру картки), комісія усього 1%.
   Від 29.08.23 НБУ дозволив онлайн обмін валюти банкам у межах 50 000 грн на місяць (у еквіваленті). Детально про послаблення обмежень у нашому ТГК- t.me/mono_info.
   Без ліміту можна обмінювати валюту в офлайн відділеннях банків, потім покласти валюту на картку. У банках-партнерах немає комісії на такі операції.

   Відповісти
 • 12.09.2023 в 12:45

  Доброго дня!
  Знаходжусь за кордоном, на руках маю тiльки закордонний паспорт дiйсний до 2028 року + номер платника податкiв,
  1. Чи можу я отримати еврову картку Монобанк?
  2. Якщо можна, то маючи рiдних у м.Киiв – можу замовити доставку картки на iх адресу?
  Дякую.

  Відповісти
  • 12.09.2023 в 12:51

   Доброго дня, Ігор, ваших документів буде достатньо для реєстрації у додатку Монобанк та відкритті карток у гривні та валюті. Хочемо вас порадувати, Mono додав опцію вибору країни (у списку 180 держав), куди може зробити доставку вашої фізичної картки (пластик). При оформленні, просто вкажіть країну та слідуйте інструкції 🙂 Докладно про новини банкінгу у нашому ТГК: t.me/mono_info

   Відповісти
 • 13.09.2023 в 10:50

  Доброго!
  Чи можу я оформити валютну картку у євро для своєї матері, котра зараз мешкає за кордоном (Франція), у мене є нотаріальна довіреність на представлення її фінансових інтересів? Є якісь ліміти на зняття євро з цієї картки (добові, тижневі чи місячні)?

  Відповісти
  • 13.09.2023 в 11:10

   Доброго дня, Костянтин, якщо у вас є довіреність, її треба надати у службу підтримки, щоб погодити відкриття рахунків у Моно, ось контакти (оберіть більш зручний для вас спосіб зв’язку зі спеціалістом). По валютних картках майже немає обмежень. На зняття діє обмеження – не більше 100 000 грн / день у еквіваленті.

   Відповісти
 • 22.10.2023 в 17:42

  Добрий день! Якщо з доларової карти монобанк переводити долари на доларову карту іншого українського банку (в межах України), чи стягується комісія за перевод? Дякую!

  Відповісти
  • 22.10.2023 в 17:51

   Доброго дня, Сергій, на жаль, такі перекази ще під забороною НБУ. Зробити прямий переказ можна буде тількі між картками Моно без конвертації якщо це ваш родич. Попередньо потрібно буде встановити “Родинні зв’язки” (можна самостійно через додаток Моно).

   Відповісти
 • 22.10.2023 в 23:27

  Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, чи можу я в Україні поповнити валютну картку батьку, який за кордоном? Яку інформацію я маю надати у касі?

  Відповісти
  • 22.10.2023 в 23:33

   Якщо будете повнювати валютою, тоді потрібно оформити довіреність, це можна зробити через службу турботи Моно – Тиць. Або встановити “родинний зв’язок” у застосунку самостійно, для цього: перейдіть, будь ласка, у головне меню (там де баланс) → свайп вниз → Ваш профіль → Документи → Встановити родинні зв’язки (далі слудувати підказкам).

   Якщо сума невелика, радимо перевести кошти у гривні, а ваш родич зможе по вигідному курсу обміняти їх онлайн на валюту у застосунку Монобанк (ліміт 50 000 грн на місяц у еквіваленті).

   Відповісти
 • 29.10.2023 в 18:16

  Добрий день, підкажіть будь ласка, чи буде якась комісія (за конвертацію з євро в злоті, наприклад), якщо я в Польщі буду розраховуватись євровою карткою?

  Відповісти
 • 07.11.2023 в 11:30

  чи можу я якимись способом поповнити карточку у євро готівкою?

  Відповісти
   • 13.11.2023 в 22:30

    якщо мені пропонують разовий платіж в доларах через PayPal, картка вашого банку підійде? чи є якісь обмеження, умови?

    Відповісти
    • 13.11.2023 в 22:37

     Доброго дня, Женя, так підійде. Обмежень на поповнення карток не має. Але, великі суми можуть попадати під фінмоніторинг (якщо сума велика, подбайте про документи, які пояснюють їх походження).

     Відповісти
 • 14.11.2023 в 08:41

  Доброго ранку у мене таке питання. Зараз хотів відкрити валютну картку в Євро, але меню підтримує тільки відкриття доларових карт. Справа в тому, що у мене раніше у банку був відкритий євро депозит я хочу його перекинути на євро карту. Що робити? Чи я десь помилився і щось роблю не так?

  Відповісти
  • 14.11.2023 в 08:52

   Доброго ранку, перевірте можливість оновлення застосунку до останьої версії, що доступна в маркеті. Після цього перевірте можливість відкрити карту в меню “Рахнків та карток”. Якщо картка вже відкривалась раніше, вона доступна в меню “Ваші картки” (за шторкою на головному екрані). Якщо ви раніше закривали та видаляли валютну картку – зверніться до служби підтримики Моно, щоб її повернути.

   Відповісти
 • 11.12.2023 в 15:01

  Добридень, чи потрібна якась додаткова активація валютной карти через термінал?

  Відповісти
 • 19.02.2024 в 12:44

  Чи можна відкрити валютну карту у злотих?

  Відповісти
 • 29.02.2024 в 16:09

  Доброго дня. Підкажить, євро картка дебетова чи кредитна? Якщо кредитна, чі е спосіб зробити дебетову?

  Відповісти
  • 29.02.2024 в 16:20

   Валютні картки Моно – дебетові. Кредитний ліміт в Україні можна отримати офоційно лише у національній валюті – гривня. Кредитною є лише чорна картка.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *