Як отримати кредит в Монобанк

Приблизно 70% клієнтів, які звернулися в Монобанк за фінансовою допомогою, отримують схвалення. Для отримання кредиту клієнтам банку не потрібен навіть особистий контакт зі співробітниками кредитора – подача заявки, розгляд і схвалення відбуваються блискавично у будь-який час та у будь-якому куточку України.

Умови кредитування від Монобанк

Умови кредитування в Монобанк можуть похвалитися своєю спрощеною системою і швидкістю отримання пластика без відвідування банку. У порівнянні з іншими фінансовими організаціями, умови кредитування в Монобанк цікавіші для будь-якого клієнта, що звернувся.

Основні умови кредитування в Монобанк:

 1. Взяти кредитну карту в Монобанку з доступним кредитним лімітом за допомогою безконтактної технології – без особистих зустрічей з кредитором.
 2. Максимально доступна сума кредиту – 100 тисяч гривень.
 3. Пластикова карта може застосовуватися для оплати покупок в магазині або для зняття готівки в банкоматах.
 4. При покупці за рахунок кредитних коштів нараховується Кешбек.
 5. Відсоткова ставка за кредитними коштами починається від 3,1% на місяць. Але комісія за використання грошей нараховується тільки після завершення пільгового періоду. Взяти кредит в Монобанк можна з пільговим періодом до 62 днів.
 6. З картою від Монобанк ви можете оплатити будь-які послуги, в тому числі і комунальні, без нарахування комісій за проведення транзакції.
 7. Не працює у воєнний час. Якщо на карті є особисті кошти, то ця сума сприймається, як депозит з нарахуванням 5% річних (для рахунків у гривні).

кредит від монобанку

Як взяти кредит у додатку

Все досить просто і від клієнта буде потрібно мінімум дій. Потрібно зайти в меню Карти, свайпнувши вліво з головного екрана (працює тільки для чорної карти Моно), після чого натиснути на пункт “Налаштування кредитних лімітів” (перебуває в нижній частині списку опцій картки).

як оформити онлайн кредит у монобанк

Щоб взяти кредитні кошти у банку, потрібну вам суму вкажіть у розділі “Збільшити ліміт на картку“.

як отримати кредит у додатку монобанк

Відсотки і штрафи за прострочення платежу

При затримці платежу вже з другого дня прострочення нараховується пеня на заборгованість в подвійному розмірі: якщо за основними умовами кредитування в Монобанк передбачається відсоток в розмірі 3,1% щомісяця, то при простроченні комісія виросте до 6,2% + 100 гривень. Заборгованість обкладається цією ставкою до тих пір, поки не відбудеться повне погашення кредиту.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Якщо ви допустите перше прострочення, вам доведеться заплатити штраф у розмірі 500 гривень та сплатити 5% від загальної суми боргу. Якщо прострочення триватиме до 1 місяця, то додасться ще одне стягнення в розмірі 50 грн.

При подальшій несплаті боргу (до 3 місяців) нараховується ще 1 штраф – 100 гривень. Заборгованість по внесках довше 4 місяців призведе до стягнення вартістю 100 грн і оплаті процентної ставки в розмірі 6,2% з обліку первісної суми боргу.

Якщо всі вжиті заходи не дадуть позитивного результату, банк має право звернутися до суду для примусового стягнення боргу з позичальника.

Документи і вимоги до позичальників

Щоб взяти кредит в Монобанк, знадобиться надати документи:

 • Паспорт.
 • ІПН.

Якщо ви хочете взяти кредит в Монобанк через додаток на велику суму грошей, можливо, банк захоче побачити вашу довідку про доходи або податкову декларацію за конкретний термін.

Які вимоги висуваються для клієнтів, що бажають взяти кредит в Монобанк:

 • Заявник повинен бути громадянином України.
 • Особі має виповнитися 18 років.
 • Мати можливість надати оригінали особистих документів.
 • Володіти гідної кредитною історією.

монобанк кредит онлайн

Як погашати кредит в Монобанк

Умови кредитування в Монобанк зобов’язують, як і в інших фінансових установах, вчасно вносити щомісячний платіж – у встановлену дату або трохи раніше.

Для погашення використаного кредитного ліміту в Монобанк передбачено кілька способів оплати:

 1. За допомогою вже встановленої програми від банку.
 2. Шляхом переказу коштів з каси будь-якого банку. Для цього вам будуть потрібні реквізити банківського рахунку.
 3. Термінали самообслуговування – більшість з них прийме суму грошей для поповнення рахунку по кредитному ліміту в Монобанк.
 4. Переказом з електронного гаманця.
 5. За допомогою онлайн-банкінгу інших банків шляхом переказу грошей з карти одного банку на карту з кредитним лімітом.

Чому Монобанк не дає кредитний ліміт

 1. Якщо ви вирішили взяти кредит в Монобанк через додаток, то вам обов’язково доведеться надати про себе лише правдиву інформацію. Після того, як анкета заповнена, банк може перевірити достовірність наданої інформації. Якщо співробітники запідозрять вас в обмані, то кредитний ліміт в монобанк ви навряд чи отримаєте.
 2. Взяти кредит не вийде у тих заявників, які не змогли підтвердити справжній дохід або він виявився занадто маленьким.
 3. Якщо кредитна історія позичальника переповнена фактами про затримки платежів та прострочення, скоріше за все оформити кредит в Монобанк у вас не вийде – банк відмовить через вашу негативну фінансову репутацію.
  Перевірити свою кредитну історію допоможе сервіс УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій) – https://www.ubki.ua/credit-history-ua
 4. Перед тим, як ви вирішите подати заявку на кредит в Монобанк через додаток, проаналізуйте, скільки на даний момент у вас є діючих кредитів. Якщо ви вже виплачуєте кілька позик, то банк може відмовити вам через ризик, що ви зможете не впорається з погашенням ще одного кредиту.

Оцінити шанси отримання кредиту можна дізнавшись свій кредитний рейтинг, зробити це можна на офіційному сайті УБКІ – https://www.ubki.ua/credit-rating-ua

монобанк кредитний ліміт 0

Якщо ви хочете змінити суму кредитного ліміту, вам буде потрібно зайти в додаток, свайпнуть екран вправо, щоб перейти в розділ «Змінити кредитний ліміт». Після того, як ви задасте суму потрібного кредитного ліміту, банк обробить запит і оновить інформацію. Щоб відключити кредитний ліміт в Монобанк знадобиться встановити нульове значення в поле зміни суми.

Якщо вам знадобилося збільшити кредитний ліміт в Монобанк, не вказуйте відразу занадто великі суми – піднімайте суму поступово. При відмові збільшити суму кредитних коштів сьогодні, ви можете через деякий час звернутися в банк з повторним проханням.

Переваги оформлення кредитів в Monobank

 • Щоб взяти кредит в Монобанк через додаток вам досить буде одного смартфона / планшета.
 • Оформлення картки або кредиту відбувається швидко в режимі онлайн, без особистого контакту.
 • Ви самостійно можете задавати суму кредиту через додаток або повністю відключати кредитний ліміт в Монобанку.
 • За оплату карткою вам буде нараховуватися Кешбек.
 • За зберігання грошей на рахунку в Монобанк нараховується депозитна ставка – 7% річних.
 • За допомогою додатка ви можете проводити будь-які платежі.
 • Процентна ставка по кредитах в Монобанк найнижча в Україні.
 • Один з найбільш довгих пільгових періодів – 62 дні.
 • Завантажити додаток, відкрити рахунок або отримати кредит – всі ці послуги надаються абсолютно безкоштовно.

Розстрочка від Монобанк

Ви вирішили зробити велику покупку, але повної суми для придбання поки не маєте? Зручним варіантом домогтися поставленої мети стане розстрочка від Монобанку, що оформляється в додатку вашого смартфона.

Як оформити покупку в розстрочку від Монобанк:

 1. Вводимо вартість покупки (від 1000 грн) і число майбутніх платежів.
 2. Робимо покупку за допомогою карти Монобанк: банк оплачує відразу всю покупку магазину, а з вашого рахунку списує лише перший щомісячний платіж.
 3. В наступному місяці спишеться другий щомісячний платіж в те число, в яке була здійснена покупка.

Процентна ставка по розстрочці – 1,9% в місяць.

Консультант

26 комментариев для “Як отримати кредит в Монобанк

 • 23.11.2021 в 11:01

  Здравствуйте! Скажите,если брать кредитную карту ,на сумму 10 тыс.,справка о доходах нужна?
  Спасибо

  Відповісти
  • 23.11.2021 в 14:32

   Мария, справка о доходах увеличит шансы на одобрение суммы кредита, но не является 100% гарантией получения необходимых средств. Решением принимается программным алгоритмом, который работает по множеству факторов.

   Відповісти
 • 23.12.2021 в 10:20

  Доброго дня чи можна отримати кредит неофіційно працюючому

  Відповісти
  • 23.12.2021 в 11:16

   Добрый день ,Наталя, ви можете його отримати, сума кредиту залежатиме від обороту коштів на карті та наявності непогашених позик у МФО та банках України. Перевірити свій рейтинг можна на сайті ubki.ua

   Відповісти
 • 20.04.2022 в 13:58

  Мені потрібно кредит як мені дізнатися умови

  Відповісти
 • 03.06.2022 в 19:42

  Доброго вечора. Оформила картку для того, щоб здійснити покупку оплатою частинами. Але отримую у відповідь у додатку, що розстрочка недоступна. І ніяк зміна ліміту на картці не здійснюється. В чому може бути причина? Працюю офіційно, маю непогану заробітну плату та чисту кредитну історію.

  Відповісти
  • 03.06.2022 в 20:12

   Таке может бути, якщо картка отрімана нещодавно і банк не скоригував ваш профіль. Рекомендуємо вам написаті у службу турботи (в обраний вами мессенджер). Співробітник зможе продивитися ваш профіль у ручному режимі та зарадити ситуації.

   Відповісти
   • 28.09.2022 в 09:33

    Доброго дня чи можна отримати кредит не офіційно працевлаштованим

    Відповісти
    • 28.09.2022 в 09:40

     Доброго дня, Владислав, так можна. Подавайте заявку не невелику сумму кредитного ліміту для початку, потім зможете її збільшувати (при умові добросовісної оплати, без заборгованостей).

     Відповісти
     • 08.06.2023 в 21:08

      Доброго вечора! Чи можливо отримати кредит на велику суму, якщо офіційно працевлаштований за кордоном і зарплатня на досить пристойному рівні? Дякую!

     • 08.06.2023 в 21:16

      Доброго вечора, Оксана, якщо у вас є підтвердження (справка про сталий дохід), банк без вагань підвищить доступну суму кредитного ліміту на вашій картці 🙂 Моно завжди радий співпрацювати

 • 24.10.2022 в 14:35

  Добрий день. Я подавав у вас 2 роки тому заявку, повинні були зробити карту. Але змінився номер телефону, як увійти до особистого кабінету

  Відповісти
  • 24.10.2022 в 14:41

   Доброго дня, ви можете вже зараєструватися на новий номер, а система підтягне вашу ранішню анкету та запропонує перенести її на актульний номер (робіть фото тих самих документів що й тоді). Або ви можете звернутися до служби підримки (🠔 посилання) і дізнатися чи є ваші дані в базі та продовжити реєстрацію.

   Відповісти
 • 22.12.2022 в 12:47

  Як мені підключити на моему інтернет магазину купити в кредит.

  Відповісти
 • 26.02.2023 в 11:37

  Доброго дня. Я сьогодні зареєструвалася в Монобанку. І мене цікавить чи можу я отримати на віртуальну карту кредитний ліміт, та в якій сумі. Конкретно цікавлюся кредитним лімітом 30000 грн. Я ФОП з невеликим стажем і мені потрібно для розвитку підприємництва така сума. Орієнтовно на пів року, але планую погасити швидше.

  Відповісти
  • 26.02.2023 в 11:47

   Світлана, можете розраховувати на отримання ліміту, його можна виставити самостійно та дочекатись погодження банком (це десь 1 доба). Також, можна написати у службу підтримки – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/. Вони допоможуть та перевірять можливість одразу.

   Відповісти
 • 16.06.2023 в 13:32

  Я можу оформить кредит на моно банк?

  Відповісти
 • 04.07.2023 в 20:06

  доброго дня! як отримати кредит на карту монобанку 150 тис грн, і як отримати графік платежів або ж приблизну суму відсотків якщо поповнення відбуватиметься двічі в місяць на однакову суму, наприклад по 5000грн, без інших витрат

  Відповісти
  • 04.07.2023 в 20:12

   Графік платежів прописується автоматично. згідно параметрів та строків які ви задали при оформленні. Ях можна змінити через службу підтримки mono (контакти). Радимо великі суми кредиту узгоджувати заздалегідь через оператора підтримки, так значно швидше буде виданий ліміт.

   Відповісти
 • 30.07.2023 в 21:13

  Я оформив картку монобанка декілька днів назад, через який час я можу взяти кредит??

  Відповісти
  • 30.07.2023 в 21:20

   Можна вказати невелику суму ліміту вже на наступний день, я вірогідність схвалення буде 95% 🙂 (це образно – вірогідність дуже велика). Якщо вам потрібна велика сума кредиту і маєте сталий дохід, завантажте виписку / справку про ваші доходи за місяць – це збільшить шанси на швидке отримання досить великої суми. Зробити це можна у – Профіль (на головному екрані потягніть шторку вниз) – Особисті дані.

   Відповісти
 • 05.01.2024 в 12:56

  Добрий день, у мене виникла проблема щодо кредиту, я не можу зробити щомісячний платіж кредиту, стоїть дата до 20 січня, на картці гроші є, а зробити платіж не можу, що робити?

  Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *