Депозит Монобанк

Депозити від Monobank – відмінне рішення для заробітку і підняття кредитного рейтингу одночасно. Користуватися накопичувальним рахунком і керувати ним ще легше, ніж витрачати зароблені відсотки!

Гривневі та валютні вклади

Накопичувати гроші в Монобанк можна не тільки в гривні, але і в найбільш поширених світових валютах (долар, євро). Відсотки по депозитах від Монобанк змінюють свої величини відповідно від стабільності валюти і її репутації на фінансовому ринку.

Які існують умови по депозитах від Monobank за стандартними програмами (без дострокового розірвання).

Зверніть увагу! У країні запроваджено воєнний стан. Економіка так само переведена на військовий лад, тому ставки за депозитами скориговані відповідним чином. Після нашої перемоги депозитні ставки у валюті знову будуть приносити прибуток.

Депозити у гривні терміном на 1 та 2 місяці більше не доступні для відкриття. Мінімальний термін вкладів – від 3 міс.

Оновлено: травень 2024

Валюта
/ строк 
(місяць)
ГривняДоларЄвро
3-515%0,1%0,1%
6-815,2%1,6%1,1%
9-1115,4%1,9%1,4%
1215,5%2,1%1,6%
15-2415,5%--

Важливо! У депозитних вкладів з правом дострокового розірвання, процентна ставка буде менше, ніж представлені в таблиці.

Валютні депозити Монобанк відрізняються істотною різницею в процентах (вона набагато менше, якщо робити внесок на малі терміни), але ця закономірність викликана частим підвищенням валютно курсу.

Звертаємо увагу, що Monobank дає можливість відкрити вклад у гривні (UAH) на термін від 1 міс.

валютний депозит монобанк

Як відкрити депозит в Монобанк

Створити депозит від Monobank досить просто, якщо на вашому смартфоні вже встановлено додаток:

 • Визначаємо, в якій валюті хочемо покласти гроші на депозитний рахунок, і на який період часу. Задаємо суму депозиту.
 • Визначаємося зі схемою отримання відсотків по депозиту Монобанк: гроші можуть виводитися на карту або залишатися на депозитному рахунку (буде відбуватися капіталізація коштів).
 • Знайомимося з договором про відкриття депозиту від Monobank і підтверджуємо оформлення угоди.
 • Визначаємо, яким саме способом будемо вносити кошти для формування депозитного рахунку:
 1. вже наявним рахунком в Монобанк;
 2. переказом з платіжних карт інших українських банків;
 3. переказом за реквізитами в касах будь-якого банку;
 4. готівкою в банках-партнерах.

Важливо! Дана послуга вимагає активації в налаштуваннях додатку.
При наявності на картці особистих коштів, сума автоматично вважається депозитом, по ній нараховується 5% річних. Виплати відбуваються в кінці кожного місяця.

оформити депозит у монобанку

Можливість поповнення депозиту в Монобанк

Депозити від Monobank можуть поповнюватися протягом всього терміну накопичення, але розмір додаткового внеску не може бути більше початкового. Якщо депозит працює на суму до 20 тисяч гривень, то найкращим способом його поповнення стане використання карти Monobank. Якщо депозит в Монобанк працює на сумі 100 тисяч гривень та вище – скористайтеся касами банків-партнерів, щоб швидко і без проблем покласти необхідну суму грошей на свій рахунок.

З 2 вересня 1999 р. АТ «Універсал Банк» є членом Фонду гарантування вкладів, відповідно до цього має власне свідоцтво учасника Фонду гарантованих вкладів.

Фонд гарантованих вкладів фізичним особам є гарантією для відшкодування кожного вкладу разом з нарахованими відсотками. Розмір одного відшкодування з Фонду гарантованих вкладів на 1 людину не може бути більше 200 тисяч гривень.

При необхідності відшкодувати валютний депозит Монобанк, розмір вкладу в еквівалентному співвідношенні буде переведений в національну валюту (гривню ) за курсом НБУ на день виведення банку з ринку. Більш докладні дані можна знайти на офіційному ресурсі Фонду гарантування вкладів.

Як розрахувати внесок

Щоб детальніше розібратися в тому, скільки можна заробити на відсотках по депозитах Монобанк, наведемо приклад.

 • Особа Х поклала на свій рахунок Монобанк 100 тисяч гривень.
 • Відсотки по депозиту Монобанк будуть нараховуватися відповідно до пакету Standart, період дії договору – 2 роки, достроково зняти кошти неможливо.

100 000+ ((100 000 х 11%) х 2) = 122 000 гривень ви зможете зняти по закінченню терміну договору. У грошовому вираженні відсотки по депозиту Монобанк складуть 22 000 гривень.

З розрахунку видно, що початкова сума була помножена на річну ставку, а після подвоєна, так як кошти будуть перебувати на банківському рахунку протягом 2 років.

Депозит в Монобанк працює і на інших умовах (умовах капіталізації) – це коли всі отримані відсотки не знімаються, а додаються до початкової суми. В цьому випадку кожні два роки відсотки, що нараховуються, будуть збільшуватися в грошовому вираженні разом з основною сумою депозиту.

Щоб прорахувати, скільки прибутку принесе конкретна програма по депозиту або в який валюті буде вигідніше зберігати гроші, скористайтеся депозитними калькуляторами, які працюють за принципом кредитного в режимі онлайн. У пристрої ви відразу можете переходити з однієї програми на іншу або включати капіталізацію.

Вибираючи певну програму, з’являється можливість відзначити деякі умови (можливість поповнення, розірвання договору, метод зняття % або основної суми). Крім цих умов депозитний калькулятор дозволяє задавати параметри:

 • Розмір внеску.
 • Період перебування грошей на банківському рахунку.
 • Валюта.

Як тільки калькулятор проведе розрахунок, з правого боку покажуться значення:

 • Загальнасума до отримання (розмір початкового внеску +%).
 • Розмір процентної ставки.
 • Ставка по депозиту за вирахуванням податків.
 • Сума знятого податку.

В цілому, всі програми по депозитах у Монобанку діляться на 3 категорії: Стандартний пакет, нова послуга «Банку» і IRON. Перший і другий варіант и доступні навіть для вкладу в 1000 грн, третій починається з вкладень від 400 тисяч гривень. Всі програми працюють в гривні, доларі та євро.

Як зняти депозит в Монобанк

Ваш депозит в Монобанку працює в залежності від ваших побажань, основними налаштуваннями ви можете управляти зі свого смартфона за допомогою додатка. В правилах пристрою за замовчуванням всі терміни накопичення грошей автоматично продовжуються. Якщо ви вирішили забрати нараховані % в момент закінчення терміну, то цей нюанс ви повинні відзначити в налаштуваннях. Зміни доступні протягом усього терміну дії вкладу.

Коли термін договору по депозиту підійде до кінця, ви зможете повернути всю суму за допомогою одного з методів:

 • Висновком на карту цього ж банку.
 • На карту будь-якого українського банку.
 • На банківський рахунок будь-якого іншого українського банку, прописавши реквізити отримувача.
 • По коду, без зайвих комісій готівкоюв касах наступних банків-партнерів: Універсал Банк, Укргазбанк, А-Банк.

Вивести на картку

Для цього слід вибрати відповідний пункт зі списку. При виведенні депозитних коштів на свою картку, яка відповідає валюті депозиту, банк не стягує комісії або додаткових оплат за послуги. Вся сума буде переведена на картковий рахунок, баланс якого відображається у застосунку Mono.

Однак, при спробі перевести в готівку власні гроші (гривню або валюту) в касі банку або банкоматі, доведеться сплатити невелику комісію картки – 0,9% від суми зняття.

Зняти за кодом у касі банку

Другий варіант, який пропонується клієнтам з депозитними вкладами – зняти вклад у якого закінчився термін у касі банку, готівкою. При використанні цього способу – комісії за отримання готівки не буде (0%), тобто вся сума, що відображається в додатку після закінчення депозитного вкладу, буде видана клієнту.

Для використання послуги потрібно заздалегідь замовити потрібну суму через чат служби турботи банку на підходящу дату в одне з відділень банків-партнерів: А-Банк, Universal Bank, Укргазбанк.

Для отримання коду потрібно виконати такі дії в додатку:

 • Зайти в розділ “Накопичення” та вибрати вклад який закінчився, натиснувши на нього;
 • натиснути кнопку “Зняти депозит“;

як зняти депозит монобанк без комісії

 • вибрати спосіб – “Готівкою, без комісії у касах партнерів“;
 • вибрати відділення використовуючи карту або список доступних (можна будь-яке – головне, згенерувати код, знімати гроші клієнт буде у тому відділенні, куди замовив готівку);
 • після всіх дій, КОД для зняття депозиту відображатиметься на екрані. При наступному заході в меню цього вкладу він відразу буде висвічений на екрані.

як зняти депозит монобанк за кодом

Розірвати депозит Монобанк достроково можна тільки при відповідній позначці при оформленні вкладу (% відразу стане менше). Саме тому рекомендуємо оформляти стандартний внесок і знімати всю суму тільки після закінчення терміну дії договору. Серед пропозицій по вкладах є і депозит в монобанк, що працює з помісячною виплатою % під назвою «Iron».

вибрати депозит монобанк

Такий депозит приймається в різній валюті. По закінченню терміну договору нараховані відсотки можна зняти на банківську карту або додати до основного депозиту в Монобанку.

Валюта /
Період дії 
(місяці)
312
Гривня8%10%
Долар1%1,7%
Євро0,5%1,25%

Основні переваги накопичення коштів в Монобанк

Засновники банку впровадили в систему безліч нових інноваційних технологій, тому в порівнянні з іншими сервісами Монобанк більш зручний і простий у використанні.

 • Клієнти банку можуть переводити навіть електронні квитанції про оплату різних послуг на банківські картки інших банків.
 • Поповнити рахунок іншої людини тепер мега просто! Відкривайте свій додаток та у одержувача, тримайте свої смартфони близько один до одного і злегка струсіть їх. Таким чином, номер картки одержувача автоматично з’явиться у вашому додатку (технологія «Shake to Pay»).
 • Це один з небагатьох українських банків, що гарантує виплату ваших депозитів в сумі до 200 тисяч гривень.

Консультант

12 комментариев для “Депозит Монобанк

 • 25.12.2021 в 16:20

  Добрий день. Чи можливо зняти депозит одразу на рахунок юридичної особи в іншому банку? Хочу внести кошти по договору в кооператив, як його учасник.
  Дякую!

  Відповісти
 • 16.12.2022 в 21:37

  Добрий вечір,як заброніровати зняття валюти з депозиту ,якщо у додатку на карті та по списку не висвітлюється відділення яке я бажаю (м.Кременчук,проспект Свободи 43) а Укрсиббанк взагалі нема даних для видачі депозиту

  Відповісти
  • 16.12.2022 в 21:47

   Добрий вечір, Валентина, замовити можна у відділення Універсал Банку та А-Банку. Замовити готівку треба через чат служби турботи ⬅ Тиць. У Кременчуці є філії А-Банку, ось адреси та график роботи:
   – вул. Шевченка, буд. 32 | Пн – Пт 08:30 – 17:30 (Перерва: 12:30 – 13:30)
   – просп. Свободи, буд. 30 | Пн – Пт 09:00 – 18:00 (Перерва: 13:00 – 14:00)
   – просп. Лесі Українки, буд. 32/10 | Пн – Пт 08:30 – 17:30 (Перерва: 12:30 – 13:30), Сб 08:30 – 13:00 Без перерви
   – вул. Небесної Сотні, буд. 30 | Пн – Пт 08:30 – 17:30 (Перерва: 12:30 – 13:30)
   – вул. Київська, буд. 63 | Пн – Пт 08:00 – 17:00 (Перерва: 11:30 – 12:30)

   Відповісти
 • 29.01.2023 в 21:40

  Скільки часу є на знаття готівки валютного депозиту після його закінчення?

  Відповісти
  • 29.01.2023 в 21:51

   Віталій, якщо у депозиті не увімкнено “Автопродовження”, тоді кошти можуть залишатись на депозиті, поки ви не знімете їх готівкою або не виведете на картку.

   Відповісти
 • 01.06.2023 в 18:04

  Якщо я кладу на депозит гроші на 12міс з можливістю дострокового закриття і закриваю депозит через якийсь час то я отримаю замість 15% 0.01%?

  Відповісти
  • 01.06.2023 в 18:13

   Доброго дня, Віталій, якщо депозит буде розірвано до кінця його строку, відсотки будуть перераховані за ставкою 0,1% річних.

   Відповісти
 • 03.06.2023 в 13:05

  Доброго дня. В мене втопився фінансовий телефон. Але мені треба узнати залишок на рахунку, відсотки за травень і обов’язковий платіж за червень?

  Відповісти
 • 09.10.2023 в 16:41

  Хочу заблокувати картку. Загублено телефон.

  Відповісти
  • 09.10.2023 в 16:49

   Доброго дня, Лариса, терманово зателефонуйте до служби підтримки банку – 0 800 205 205 дзвінки в межах України безкоштовні.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *