Банки-партнери Монобанк

Якщо ви є власником картки Monobank, вам напевно буде корисна інформація про банки-партнери. Ми зібрали актуальні відомості про всі фінансові організації, з якими співпрацює Монобанк. Це допоможе вам знімати кошти в банкоматах без комісії або з мінімальною комісією і користуватися іншими пільгами і бонусами.

А-Банк

банки партнери а банку

У січні 2020 року власники карт Монобанк отримали лист з повідомленням про те, що список банків-партнерів поповнився ще однією фінансовою організацією. Тепер знімати готівку в гривні і валюті можна у будь-якому відділенні і банкоматі А-Банку. Крім зняття коштів з карт і депозитів клієнти можуть на вигідних умовах поповнювати карткові та депозитні рахунки.

 

 

Корисно знати! Мережа А-Банку в Україні налічує понад 200 відділень.

Universal Bank

Віртуальний банк Монобанк – амбітний, креативний і успішний проєкт Юніверсал Банк. Всього за рік після презентації проєкт повністю окупив себе фінансово, а кількість клієнтів і продуктів постійно збільшується. Власники карт Монобанк можуть на вигідних для себе умовах знімати гроші у всіх банкоматах і відділеннях партнерської організації Юніверсал Банк.

 

 

Крім цього, клієнтам доступна комфортна послуга – «Покупка частинами», підключити яку можна протягом одного тижня після оплати товару. На випадок форс-мажорних обставин і відсутності можливості вносити платежі по позиці, передбачена послуга страхування кредиту.

Укргазбанк

Це один з провідних банків України, який надає повний спектр фінансових послуг для фізичних та юридичних осіб. Останнім часом банк активно розвивається в сфері технологій та цифрових сервісів. У рамках стратегії розвитку та партнерства з інноваційними компаніями, Укргазбанк став партнером Monobank – одного з перших цифрових банків в Україні.

укргазбанк партнер монобанк

Клієнти Монобанку можуть знімати кошти з депозитів у відділеннях Укргазабанку без комісії, а також робити платежі, оплачувати послуги, переказувати кошти без додаткових стягнень.

 

 

Також, можна скористатись замовленням готівки (гривні або валюти) при знятті депозитів, або коштів з рахунку у відділення Ukrgasbank. Послуга є безкоштовною, працює по всій країні, а замовити її можна через чат служби підтримки Монобанк – просто вкажіть у заявці адресу найближчого представництва Укргаз Банку, суму яку хочете перевести в готівку і дату, коли вам буде зручно забрати гроші.

ТАСКОМБАНК

таскомбанк монобанк

Влітку 2020 року засновник проекту Монобанк Олег Горохівський в інтерв’ю одному українському виданню розповів про те, що прийнято рішення припинити співпрацю з ТАСкомбанк. При цьому заспокоїв клієнтів і запевнив, що Універсал Банк і А-Банк, як і раніше банки-партнери Monobank. Крім цього, продовжується співпраця з IBOX BANK – компанією, яка володіє мережею платіжних терміналів iBox.

Олег Горохівський приніс вибачення клієнтам, які не змогли отримати заявлений перелік послуг. Основна причина, з якої  прийнято рішення припинити співпрацю з ТАСкомбанк, – складності з отриманням депозитних коштів в сумі, що перевищує 150 тис. грн.

Навіщо Монобанку потрібні банки-партнери?

Монобанк – перший в Україні мобільний банк, який пропонує своїм клієнтам онлайн послуги. Оскільки відділень і банкоматів фінансова організація не має, багатьох клієнтів цікавить питання:  як зняти кошти з карти Монобанк?

Зробити це можна у будь-якому відділенні банку-партнера, з яким співпрацює Монобанк.

Для чого необхідна інформація про партнерів? 

Перш за все, тому що ці організації пропонують пільгові умови на зняття коштів через банкомат – без комісії або з меншим відсотком. Крім цього, в банках-партнерах передбачені більш вигідні умови обслуговування карт Монобанк.

Корисно знати! Монобанк надає унікальну можливість своїм клієнтам знімати гроші з карток у будь-якому супермаркеті мереж Сільпо, Варус і Фора, а також на заправних станціях WOG і ОККО. Для цього потрібно просто звернутися до касира.

Зняти кошти з карти Монобанк в банкоматах банків-партнерів або партнерських відділеннях неможливо, але є способи заощадити гроші. Перш за все, переводити суми тільки через партнерські фінансові організації, в цьому випадку відсоток за грошову операцію буде нижче.

Другий спосіб – відкрити в Монобанк депозит – відсотки, які нараховують на суму вкладу, з лишком окуплять комісію за переведення в готівку коштів з карти. І ще один зручний спосіб економити – Кешбек. Регулярно робіть покупки і оплачуйте послуги в мережі партнерів Монобанк, отримуйте кешбек і переводьте його в готівку кожен місяць. Максимальна сума – 500 грн.

Для зручності клієнтів мобільний банк розробив додаток і онлайн-банкінг, де доступна для перегляду вся інформація по картах – розмір Кешбеку, доступна для зняття сума, розмір і дата щомісячного внеску. Крім цього, доступні деякі фінансові операції.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *