Monobank – банк в твоєму смартфоні

Монобанк – перший мобільний банк в Україні, який використовує незвичайні концепції і нестандартні методи роботи з клієнтами. Фізичні відділення банку відсутні, замовити карту Monobank можна через інтернет і забрати її найближчим часом в спеціальних пунктах видачі.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

До переваг сервісу можна віднести відсутність комісій при оплаті комунальних платежів, кілька вигідних тарифів для клієнтів з різним рівнем доходу, висока безпека всіх платежів, відсутність комісії за перекази та оплати з картки.

Онлайн-банкінг Моно банк став новим проектом АТ Universal Bank.

Наразі кращому мобільному банку України – 6 років. Mono святкує свій День Народження 22 листопада, цього дня завжди влаштовують конкурси, розіграші та подарунки для своїх клієнтів 🙂

Карткові продукти

Monobank пропонує клієнтам кілька карткових продуктів:

 1. Класична чорна карта. Кредитна картка з лімітом до 100 000 гривен, якщо повертати використані кошти протягом 62 днів пільгового періоду, ніякі додаткові відсотки на суму нараховуватися не будуть. При знятті грошей стягується комісія 0,9% з власних коштів, 4% – з кредитних грошей.
 2. Біла карта. Дебетовий продукт без кредитного ліміту, підійде, щоб відкрити рахунок ФОП в Monobank. Всі операції на зняття готівки здійснюються без комісії в банкоматах будь-яких українських банків. До переваг продукту можна віднести нарахування 3% річних на залишок коштів на рахунку, Кешбек в розмірі 20% на вибрані категорії.
 3. Mastercard World Elite і VISA Infinite. Платинові кредитні карти з можливістю вибору дизайну, дозволяють не задавати номер картки на поверхню пластика. Інші переваги: цілодобова сервісна підтримка, конфіденційність даних кожного клієнта, доступ до залів очікування бізнес-класу, безкоштовна кава і закуски в аеропортах, проходження паспортного контролю без черги та ін. За витрати по карті нараховуються милі, які згодом можна витратити на оплату квитків, доступні міжнародні перекази в додатку Монобанк з комісією 3,5% в рахунок кредитних коштів.
 4. Карта нового рівня для ВІП-клієнтів. Відкриває доступ до мильної програмі, доступ до безлімітного відвідування кімнат очікування бізнес-класу по всьому світу, цілодобова підтримка клієнтів, знижки на різні послуги для мандрівників (оренда номерів в готелях, відвідування парків атракціонів та ін.). Відкрити пластик можна в гривні, євро або доларах.
 5. Дитяча. Карта для клієнтів до 14 років з можливістю накопичувати кешбек з покупок. Картка випускається і обслуговується без комісії, відсутні відсотки за поповнення рахунку. Можна встановити ліміти на розрахунки в кафе і ресторанах, поставити блокування на витрати в онлайн-іграх, дозволити або заборонити поповнення рахунку третіми особами. Карта випускається в класичному чорному дизайні або в жовтому кольорі.
 6. еПідтримка. Пластикова та віртуальна картка для отримання соціальних виплат від держави. Цей продукт тісно взаємодіє з додатком Дія.

Програми кредитування

Клієнти Монобанк можуть користуватися кредитними грошима протягом пільгового періоду без комісії. У компанії пільговий період становить 62 дні. Якщо внести суму протягом зазначеного терміну ніякі відсотки стягуватися не будуть. Відсоткова ставка на використовувані кредитні кошти поза пільгового періоду становить 3,1% на місяць.

Доступна також програма покупки частинами. Якщо ви не можете придбати той чи інший товар за повною вартістю, розбийте всю суму на відповідне кількість платежів. Послуга розстрочки доступна в магазинах-партнерах, максимальна кількість платежів – до 24 штук. Стягування платежів в рахунок оплати частинами з кредитної картки здійснюється без комісії (4% в інших банках, що пропонують послугу безпроцентної розстрочки).

Депозитні вклади

Якщо ви хочете примножувати особисті кошти, достатньо відкрити депозит в Монобанк. Розмір відсотка, що нараховується на депозитні вклади, залежить від валюти:

 • 15% річних в гривні;
 • 2,2% річних в доларах;
 • 1,25% річних в євро.

Відкрити депозит в монобанк можна безпосередньо через додаток:

 1. Виберіть валюту вкладу та термін, протягом якого гроші будуть зберігатися на рахунку (при необхідності кошти можна забрати достроково).
 2. Виберіть спосіб виплати нарахованих відсотків – на карту банку або докапіталізація депозиту.
 3. Ознайомтеся з договором, підтвердіть відкриття вкладу.
 4. Поповніть рахунок будь-яким зручним способом.

Поповнення рахунку можна здійснити з карти Monobank, через касу за допомогою реквізитів, з картки будь-якого банку, готівковим в терміналах самообслуговування банків партнерів.

Підтримка ФОП

У Монобанку передбачена спеціальна програма для ФОП. До переваг відносять:

 • Спеціальний бухгалтерський кабінет для управління розрахунками онлайн;
 • Повністю дистанційне керування операціями, не потрібно відвідувати банківські відділення;
 • Управління всіма рахунками через один мобільний додаток;
 • Платежі з валютними рахунками в цілодобовому режимі;
 • Обмін валют по курси, наближеному до міжбанківського;

Програма підтримки ФОП допомагає здійснювати перекази без комісії через Монобанк, навіть якщо рахунки відкриті в інших українських банках.

Перекази і кешбек

Карти Монобанк підходять для міжнародних платежів. Якщо переклад здійснює в рахунок власних коштів, розмір комісії становить 1%. Для кредитних коштів комісія варіюється в залежності від типу карти:

 • Класична чорна – 4%;
 • Платинова – 3,5%;
 • Залізна – 3%.

Важливо! Перекази з картки на картку Монобанку здійснюються без комісії!

Переклади проводяться миттєво, якщо карта одержувача підтримує цей режим. У разі відсутності доступу до миттєвим перекладам, термін надходження грошей не перевищує 3 робочих днів з моменту відправки.

Кешбек в Монобанк нараховується на рахунок миттєво при здійсненні покупок в певних категоріях. Максимальний розмір повернення – 20% від суми можна отримати від покупки квитків в кіно за рахунок кредитних коштів. Відсотки також нараховуються за покупки в наступних категоріях:

 • Автозапчастини і заправка на АЗС;
 • Аптеки та косметичні магазини;
 • Кафе, ресторани та бари
 • та інші.

Накопичені за кешбек кошти можна вивести на звичайний картковий рахунок, гроші можна витрачати на свій розсуд. Максимально доступна сума кешбеку в Монобанку, для виведення на місяць не обмежена.