Послуга «Розстрочка» від Монобанк

У скарбничці Монобанк з’явилася нова послуга для клієнтів – Розстрочка, яка дозволяє розбити суму, зазначену в чеку, на кілька рівних частин і оплатити їх з інтервалом в один місяць.

Як працює розстрочка в Монобанк

умови розстрочки монобанк

Відразу необхідно зазначити, що дане розстрочення не передбачає ніяких переплат. Раніше Монобанк пропонував тільки один спосіб кредитування – під 1,9% на місяць. Нова послуга дозволяє взяти розстрочку в Монобанк на максимально вигідних для себе умовах.

Важливо! Оформити «Покупку частинами» можна тільки в магазинах, які є партнерами Monobank, наприклад, в Розетці.

Розстрочка оформляється на кредитну карту, де встановлено певний ліміт. Якщо говорити точніше, по даній карті встановлено два ліміти:

 • по карті;
 • по розстрочці.

Необхідно розуміти, що це дві різні суми. Ліміт по розстроченню не з’явиться доти, поки банком не встановлено ліміт по карті.

Скористатися послугою можна в такий спосіб. У магазині з розстрочкою від Монобанк вибираєте потрібний товар, через онлайн-банкінг або додаток самостійно активуєте опцію.

Клієнт повинен вказати оптимальну кількість платежів. Після цього йому потрібно сплатити тільки перший внесок, а решту суми на рахунок магазину перераховує Монобанк. Клієнт поступово повертає борг уже банку.

Таким чином, Монобанк виступає посередником між магазином і покупцем – з одного боку гарантує повну оплату товару, а з іншого – надає клієнту можливість оплатити товар частинами.

Важливо! Зверніть увагу, коли в магазинах проходять передсвяткові знижки або акції, покупка в розстрочку – це подвійний бонус.

Умови надання

 1. Комісія.

Користуватися розстрочкою Монобанк безкоштовно не вийде, оскільки послуга передбачає оплату комісії в розмірі 1,9% від суми товару. Також необхідно пам’ятати про важливу умову – комісію 1,9% доведеться заплатити з кожним платежем. Відповідно, чим більше платежів, тим більше буде переплата. Перш ніж оформити розстрочку, уважно прорахуйте – яку суму ви готові переплатити за товар.

 1. Термін.

У будь-якому кредитному продукті передбачені мінімальний і максимальний терміни надання розстрочки. Мінімальний період – 1 місяці, максимальний – 2 роки або 24 місяці.

 1. Сума.

Мінімальна сума розстрочки – 1 грн, максимальна – 400 000 грн. Досить комфортні умови для покупки різних товарів.

Важливо! Умовами розстрочки передбачена можливість дострокового погашення, але в цьому випадку все одно доведеться оплатити відсотки в повному розмірі.

Як оформити розстрочку

як оформити розстрочку монобанк

Якщо ви вирішили придбати телефон в розстрочку, не варто обмежувати свої бажання.

Досить перейти в додаток Монобанк або онлайн-банкінг, вибрати розділ «Розстрочка», вказати суму в діапазоні від 1 грн до 400 000 грн, кількість щомісячних платежів від 1 до 24.

Натисніть «Оформити розстрочку». Після успішного оформлення розстрочки зазначена сума повертається на рахунок.

Важливо! З моменту здійснення покупки розстрочку можна оформити протягом 7 днів. Потім можливість оплати частинами анулюється.

Як збільшити ліміт розстрочки від Монобанк

Відзначимо, що самостійно збільшити суму розстрочки неможливо. У деяких ситуаціях банк за своєю ініціативою підвищує ліміт на розстрочку, а кредитний ліміт при цьому залишається без змін. Якщо ви хочете збільшити суму розстрочки, необхідно звернутися в службу підтримки Монобанк.

як підвищити ліміт розстрочки в монобанк

Користувачі відзначають, що співробітники реагують оперативно і, за сприятливих умов, ліміт розстрочки обов’язково буде збільшений. Однак будьте готові до того, що в разі прострочень, недотримання умов угоди, ліміт знову буде знижений.

Калькулятор розстрочки від Monobank

Онлайн калькулятор – зручний сервіс, за допомогою якого ви легко розрахуєте графік платежів, оціните свої фінансові можливості, підберете для себе оптимальні умови розстрочки. Досить вказати декілька параметрів позики, і програма автоматично розрахує результат.

Two columns
Vertical
Horizontal
Розстрочка
Розрахункові дані
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Розрахунок є приблизним. Дані враховуються у базовому тарифі, без урахування прострочок та штрафів у клієнта банку.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

10 комментариев для “Послуга «Розстрочка» від Монобанк

 • 14.07.2022 в 11:34

  Доброго дня! підкажіть,будь ласка, чому я не можу збільшити ліміт на розстрочку? можливо тому що давно не користуюсь карткою?

  Відповісти
  • 14.07.2022 в 12:03

   Ірино, послуга на час військового стану була вимкнута (недоступна), але банк нещодавно повернув її користувачам банку. Тому, якщо у вас є ліміт – це добре, а щоб його збільшити напишіть у службу турботи Моно, вам підкажуть, чи можливе збільшення.

   Відповісти
 • 28.02.2023 в 16:06

  прі попиткі оформити розтсрочку ,зясувалось что у мене ліміт на росрочку складае 0,0гривень, як встановити потрібний ліміт на розстрочку7

  Відповісти
  • 28.02.2023 в 16:17

   Вам пострібно зайти в меню “Кредити” (внизу екрану додатку) – потім, зліва вгорі тицнути на монетки (це розділ налаштування лімітів) – у розділі “Ліміт Розстрочки” обрати пункт “Підвищити ліміт на розстрочки” – вказати потрібну вам сумму 🙂 Були раді допомогти

   Відповісти
 • 14.08.2023 в 13:12

  Підкажіть, Розстрочка і «Покупку частинами» – це одне і те саме?

  Відповісти
  • 14.08.2023 в 13:22

   Доброго дня, “Розстрочка” – має щомісячний відсоток, але не має обмежень з оформлення у магахинах, а Покупка частинами – без відсотків, але нею можна скористатись тільки у партнерьских магазинах (які підключили таку можливість). Це якщо зовсім коротко пояснювати 🙂

   Відповісти
 • 02.01.2024 в 20:01

  Підкажіть, послуга Розстрочка на карту – вказана можливість отримати кошти на любу карту українського банку. Чи стягується комісія за перерахунок цих коштів на вказану карту іншого банку?

  Відповісти
  • 02.01.2024 в 20:12

   Доброго вечора, Євген, кошти рострочки – це кошти кредитного ліміту, тому за операції з ними будуть діяти тарифи і комісії, як для кредитних коштів.

   Відповісти
 • 21.01.2024 в 00:43

  Підскажіть а в якій годині знімається щомісячний платіж по розстрочці? а то дата наступила а воно не зняло

  Відповісти
  • 21.01.2024 в 12:11

   Доброго дня, платежі списуються в дату оформлення розстрочки. Радимо заздалегідь попіклюуватись про суму на рахунку, яка потрібна для погашення платежу.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *