Послуга «Розстрочка» від Монобанк

У скарбничці Монобанк з’явилася нова послуга для клієнтів – Розстрочка, яка дозволяє розбити суму, зазначену в чеку, на кілька рівних частин і оплатити їх з інтервалом в один місяць.

Як працює розстрочка в Монобанк

умови розстрочки монобанк

Відразу необхідно зазначити, що дане розстрочення не передбачає ніяких переплат. Раніше Монобанк пропонував тільки один спосіб кредитування – під 1,9% на місяць. Нова послуга дозволяє взяти розстрочку в Монобанк на максимально вигідних для себе умовах.

Важливо! Оформити «Покупку частинами» можна тільки в магазинах, які є партнерами Monobank, наприклад, в Розетці.

Розстрочка оформляється на кредитну карту, де встановлено певний ліміт. Якщо говорити точніше, по даній карті встановлено два ліміти:

  • по карті;
  • по розстрочці.

Необхідно розуміти, що це дві різні суми. Ліміт по розстроченню не з’явиться доти, поки банком не встановлено ліміт по карті.

Скористатися послугою можна в такий спосіб. У магазині з розстрочкою від Монобанк вибираєте потрібний товар, через онлайн-банкінг або додаток самостійно активуєте опцію.

Клієнт повинен вказати оптимальну кількість платежів. Після цього йому потрібно сплатити тільки перший внесок, а решту суми на рахунок магазину перераховує Монобанк. Клієнт поступово повертає борг уже банку.

Таким чином, Монобанк виступає посередником між магазином і покупцем – з одного боку гарантує повну оплату товару, а з іншого – надає клієнту можливість оплатити товар частинами.

Важливо! Зверніть увагу, коли в магазинах проходять передсвяткові знижки або акції, покупка в розстрочку – це подвійний бонус.

Умови надання

  1. Комісія.

Користуватися розстрочкою Монобанк безкоштовно не вийде, оскільки послуга передбачає оплату комісії в розмірі 1,9% від суми товару. Також необхідно пам’ятати про важливу умову – комісію 1,9% доведеться заплатити з кожним платежем. Відповідно, чим більше платежів, тим більше буде переплата. Перш ніж оформити розстрочку, уважно прорахуйте – яку суму ви готові переплатити за товар.

  1. Термін.

У будь-якому кредитному продукті передбачені мінімальний і максимальний терміни надання розстрочки. Мінімальний період – 3 місяці, максимальний – 2 роки або 24 місяці.

  1. Сума.

Мінімальна сума розстрочки – 1000 грн, максимальна – 10000 грн. Досить комфортні умови для покупки різних товарів.

Важливо! Умовами розстрочки передбачена можливість дострокового погашення, але в цьому випадку все одно доведеться оплатити відсотки в повному розмірі.

Як оформити розстрочку

як оформити розстрочку монобанк

Якщо ви вирішили придбати телефон в розстрочку, не варто обмежувати свої бажання.

Досить перейти в додаток Монобанк або онлайн-банкінг, вибрати розділ «Розстрочка», вказати суму в діапазоні від 1000 грн до 10000 грн, кількість щомісячних платежів від 3 до 24.

Натисніть «Оформити розстрочку». Після успішного оформлення розстрочки зазначена сума повертається на рахунок.

Важливо! З моменту здійснення покупки розстрочку можна оформити протягом 7 днів. Потім можливість оплати частинами анулюється.

Як збільшити ліміт розстрочки від Монобанк

Відзначимо, що самостійно збільшити суму розстрочки неможливо. У деяких ситуаціях банк за своєю ініціативою підвищує ліміт на розстрочку, а кредитний ліміт при цьому залишається без змін. Якщо ви хочете збільшити суму розстрочки, необхідно звернутися в службу підтримки Монобанк.

як підвищити ліміт розстрочки в монобанк

Користувачі відзначають, що співробітники реагують оперативно і, за сприятливих умов, ліміт розстрочки обов’язково буде збільшений. Однак будьте готові до того, що в разі прострочень, недотримання умов угоди, ліміт знову буде знижений.

Калькулятор розстрочки від Monobank

Онлайн калькулятор – зручний сервіс, за допомогою якого ви легко розрахуєте графік платежів, оціните свої фінансові можливості, підберете для себе оптимальні умови розстрочки. Досить вказати декілька параметрів позики, і програма автоматично розрахує результат.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *