Як скасувати платіж в Монобанк

Якщо потрібно скасування платежу в Монобанк, то без звернення до служби підтримки це можна зробити тільки протягом 5-7 секунд з моменту відправки грошових коштів. В інших випадках процедуру повернення можна ініціювати через платіжну систему Visa, Master Card (чарджбек).

Умови скасування переведення самостійно

Перекази в Monobank здійснюються через офіційний додаток. Користувачеві потрібно ввести реквізити одержувача (номер карти, його IBAN або рахунок і дані банку), далі – перевірити введену інформацію, а потім – підтвердити операцію через введення ПІН-коду або біометричну авторизацію.

як скасувати платіж монобанк

У цей час на екрані відображається анімація відправки грошей, в нижній частині екрана з’являється кнопка «Скасувати».

І це – єдиний спосіб повернути платіж з обробки самостійно. Далі він надходить на виконання, через 1 – 2 хвилини технічної можливості скасувати операцію вже не буде.

Інші варіанти

Ще скасування переказу в Монобанк можливе наступними способами:

  1. Зв’язок зі службою підтримки. Створити «тікет» можна через онлайн-банкінг або прив’язаний до додатка месенджер. Але цей варіант актуальний тільки для переказів на банківський рахунок або через IBAN.
  2. Звернення до представництва Юніверсал Банк (є власником Монобанку) та ініціювання процедури чарджбек. Розгляд заявки може зайняти до 3-х місяців, ухвала має бути винесена вже не банком, а Visa або Master Card.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *