Ліміт оплати в інтернеті від Монобанку

Чинний ліміт на покупки в інтернеті в Монобанк по карті складає всього 500 гривень на місяць. Дане обмеження введено на вимогу платіжної системи Visa і Master Card з метою захисту клієнтів банку від можливого несанкціонованого списання коштів за карткою зловмисниками. Але додаток Моно банк дозволяє на розсуд користувача ліміт збільшити.

Що таке ліміт-інтернет оплат?

Ліміт інтернет-оплат в місяць від Монобанк – це обмеження на суму всіх покупок, які користувач робить на різних сайтах (з введенням реквізитів, CVV ) . Обмеження умовне, його клієнт може змінити в будь-який час.

Служба безпеки Univarsal Bank не рекомендує його збільшувати без особливої необхідності. Оптимальний варіант: встановити обмеження що дорівнює загальній сумі поточної покупки. А після завершення транзакції – виставити його в діапазон до 500 гривень.

Причина для його введення – це почастішання випадків шахрайства, коли зловмисник якимось чином заволодіє реквізитами платіжної картки, CVV-кодом і паролем для підтвердження транзакції.

що таке ліміт інтернет оплат монобанк

Як встановити

Встановлюється в додатку Monobank, в розділі «налаштування карти». Там можна задати не тільки місячний ліміт по інтернет-транзакцій, а й добовий. У тому ж розділі можна дізнатися, яка сума протягом останнього календарного місяця вже була витрачена на вчинення інтернет-покупок (за допомогою інтерактивної шкали).

Ліміт поширюється як на власні кошти клієнта, так і наявну у нього кредитну лінію.

Як змінити інтернет ліміт Монобанк

Якщо при спробі здійснити покупку в інтернет-магазині не вдається списати необхідну суму з-за чинного ліміту, то користувачеві надішлють відповідне повідомлення у вікні транзакції, та в месенджері (який був обраний основним для спілкування зі службою підтримки).

Щоб обійти обмеження і зробити платіж буде потрібно:

  1. Авторизуватися в додатку Монобанк для смартфона. Це повноцінний онлайн-банкінг, всі налаштування карти вносяться там.
  2. Перейти в розділ «налаштування картки».
  3. Вибрати рядок «ліміт оплати в інтернеті».
  4. Задати параметри обмеження.

змінити інтернет ліміт монобанк

У деяких випадках від користувача зажадають підтвердити операцію. Для цього з ним зв’яжеться представник банку і задасть уточнюючі питання, щоб переконатися, що клієнт усвідомлено збільшує ліміт. Міняти його можна необмежену кількість разів. Якщо у клієнта кілька карт Монобанку, то ліміт для них сумарний, незалежно від валюти рахунку.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *