Ліміт оплати в інтернеті від Монобанку

Чинний ліміт на покупки в інтернеті в Монобанк по карті складає всього 1000 гривень на день (можна змінити в більшу сторону). Дане обмеження введено на вимогу платіжної системи Visa і Master Card з метою захисту клієнтів банку від можливого несанкціонованого списання коштів за карткою зловмисниками. Але додаток Моно банк дозволяє на розсуд користувача ліміт збільшити.

UPD! Розділ “Налаштування безпеки”

Це оновлений розділ для всіх власників карток Монобанку. Тепер можна вибрати та встановити не лише ліміт на суму оплат в інтернеті, але й заборонити інтернет-покупки з картки зовсім, доступно у підрозділі “Оплата в інтернеті“. У налаштуваннях безпеки програми monobank також можна налаштувати CVV2/CVC2 код карти, дозвіл на доступ до карти 3-х осіб, налаштування способів оплати та зняття коштів.

налаштування безпеки monobank

Що таке ліміт-інтернет оплат?

Ліміт інтернет-оплат в місяць від Монобанк – це обмеження на суму всіх покупок, які користувач робить на різних сайтах (з введенням реквізитів, CVV2). Обмеження умовне, його клієнт може змінити в будь-який час.

Служба безпеки Univarsal Bank не рекомендує його збільшувати без особливої необхідності. Оптимальний варіант: встановити обмеження що дорівнює загальній сумі поточної покупки. А після завершення транзакції – виставити його в діапазон до 1000 гривень.

Причина для його введення – це почастішання випадків шахрайства, коли зловмисник якимось чином заволодіє реквізитами платіжної картки, CVV-кодом і паролем для підтвердження транзакції.

розділ оплата в інтернеті monobank

Як працює нова опція обмеження

Після оновлення опції налаштування інтернет-оплат з карти, робота з нею стала більш зрозумілою для клієнтів. Тепер, увімкнувши тумблер “Дозволити оплату в інтернеті без підтвердження“, можна вказати суму ліміту і якщо його не перевищувати, то списання з картки при покупках в інтернеті будуть автоматичними (що не потребують вашого підтвердження). Якщо перевищити зазначену цифру обмеження, банк попередить вас про це та запропонує зробити “скасування платежу” або повторити операцію.

Якщо тумблер вимкнено – операції заборонені! Пройдуть лише ті інтернет-покупки, яким потрібне підтвердження за допомогою SMS-повідомлення або PUSH-повідомлення у програмі Моно.

Важливо знати!
Замовлення через сервіси таксі Uber, Uklon, Bolt та подібні, а також сервіс доставки Glovo – є інтернет-покупками та потрапляють під ліміти, встановлені клієнтом.

Як встановити

Встановлюється в додатку Monobank, в розділі «налаштування карти». Там можна задати добовий ліміт по інтернет-транзакціям. У тому ж розділі можна дізнатися, яка сума  вже була витрачена на вчинення інтернет-покупок (за допомогою інтерактивної шкали).

Ліміт поширюється як на власні кошти клієнта, так і наявну у нього кредитну лінію.

Як змінити інтернет ліміт Монобанк

Якщо при спробі здійснити покупку в інтернет-магазині не вдається списати необхідну суму з-за чинного ліміту, то користувачеві надішлють відповідне повідомлення у вікні транзакції, та в месенджері (який був обраний основним для спілкування зі службою підтримки).

Щоб обійти обмеження і зробити платіж буде потрібно:

 1. Авторизуватися в додатку Монобанк для смартфона. Це повноцінний онлайн-банкінг, всі налаштування карти вносяться там.
 2. Перейти в розділ «налаштування картки».
 3. Вибрати меню – «Налаштування безпеки», а всередині натиснути на пункт «Оплата в інтернеті».
 4. Вибрати рядок «Ліміт оплати за день».
 5. Задати параметри обмеження.

як змінити інтернет ліміт monobank

У деяких випадках від користувача зажадають підтвердити операцію. Для цього з ним зв’яжеться представник банку і задасть уточнюючі питання, щоб переконатися, що клієнт усвідомлено збільшує ліміт. Міняти його можна необмежену кількість разів. Якщо у клієнта кілька карт Монобанку, то ліміт для них сумарний, незалежно від валюти рахунку.

Консультант

8 комментариев для “Ліміт оплати в інтернеті від Монобанку

 • 26.01.2023 в 15:56

  доброго дня я зареєстрував картку монобанк чи маю я сплачувати за картку

  Відповісти
  • 26.01.2023 в 16:04

   Доброго дня, Богдан, ні вам не треба платити за наявність картки 🙂 це Моно, картки тут безкоштовні.

   Відповісти
 • 16.02.2023 в 00:53

  Вітаю, чи змінюються інші ліміти (оплата картою через термінал, перекази на карту тощо) , по типу як в інших банках, чи інтернет ліміт – єдиний доступний для налаштувань?

  Відповісти
  • 16.02.2023 в 05:30

   Доброго дня, Софія, ліміт встановлюється лише на інтернет оплати з картки. Налаштувань для інших типів витрат не передбачено, адже по ним клиєнт особисто контролює процес

   Відповісти
   • 20.04.2023 в 23:35

    Добрий день! Що робити якщо в дитини є дитяча карта на ній є кошти але ніяк не можна їх витратити через ліміт. А в себе я не бачу її карти щоб підвишіти ліміт.

    Відповісти
    • 20.04.2023 в 23:47

     Добрий день, Аріна, якщо додаток оновлено до останньої версії, а проблема все ж лишається, зверніться будь ласка в чат підтримки, спеціаліст допоможе вам з налаштуванням.

     Відповісти
 • 15.02.2024 в 04:07

  Добрий день, чи впливає заборона платежів без підтвердження на автоматичні списання з картки (наприклад оплата за інтернет, комунальні платежі).

  Відповісти
  • 15.02.2024 в 04:14

   Доброго дня, якщо це налаштовано через сайт / сервіс компаній і списання відбувається без запиту коду безпеки у застосунку, тоді платіж пройде. А сайт/ сервіс бере на себе відповідальність за цю операцію.
   Регулярні оплати та списання з картки можна выдключити, через послугу онлайн-платежі.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *