Способи зняти гроші з карти Монобанк

Щоб зняти гроші з карти Монобанк знадобиться тільки банкомат і пластикова карта. При цьому власних платіжних терміналів даний банк не має, використовується апаратна база інших фінансових установ. Саме за рахунок цього Monobank дозволяє знімати готівку у будь-якому банкоматі світу, а не тільки в Україні. І комісії всюди фіксовані.

Як зняти гроші з карти Монобанк

як зняти гроші з карти монобанк

Стандартна комісія за зняття готівки з гривневої карти в межах України – 0,5%. Операцію здійснити можна тільки з банкоматів банків-партнерів. Повний їх перелік можна знайти в розділі «допомога» в налаштуваннях програми.

Якщо клієнт знімає готівку в рахунок кредитного ліміту, то комісія в даному випадку – 4 відсотки (тільки від суми, що перевищує наявні особисті кошти на карті).

Також зняття доступно через будь-які відділення «ТАСкомБанку» (в касі). Але комісія – аналогічна, зате повністю відсутні обмеження на суму операції (в рамках діючих законодавчих нормативів).

Без комісії

За замовчуванням зняття без комісій не передбачено. Але є додатковий непублічний варіант з використанням другої банківської карти. приклад:

 1. Використовуючи онлайн-банкінг перевести гроші з рахунку Монобанк на карту Izi Bank або Sportbank. Комісія в цьому випадку не стягується, так як всі перекази з карти Monobank безкоштовні (в рахунок власних коштів ). Виняток – це виведення грошей на соціальні рахунки (для видачі пенсій, державних допомог).
 2. За допомогою карти Izi Bank або Sportbank зняти гроші з банкомату без комісій.

Але в даному варіанті можна безкоштовно зробити тільки 3 операції зі зняття готівки в місяць, кожна транзакція не більше 1000 грн . Далі – комісія складе від 1 до 2% від суми операції, але не більше 3000 гривень.

зняти гроші з карти монобанк без комісії

Ще варіант зняття без комісій – це вивід через рахунок ФОП з отриманням готівки в касі ТАСкомбанку. Підійде тільки для підприємців, які відкрили розрахунковий рахунок в Monobank.

Але з суми операції за замовчуванням утримуються податкові відрахування. Тому потрібно в податкову подати підтвердження того, що в транзакції використовувалися особисті кошти громадянина. Після виконується відрахування зі сплачених податків на користь ФОП.

Термін виведення – до 30 днів.

Зняття готівки без карти

Можливість зняти гроші з Монобанк без карти теж передбачена. Для цього знадобиться звернутися в касу будь-якого магазина-партнера Univarsal Bank. А це – найбільші рітейлери України, за типом «АТБ», «Сільпо», «Ашан». Варіант доступний у всіх регіонах країни, головна умова – це наявність в торговій точці платіжного терміналу з підтримкою відповідної функції (всі пристрої, випущені після 2015 року).

Дії клієнта Моно банк будуть наступні:

 1. Здійснити на касі будь-яку покупку, оплачуючи її картою Monobank.
 2. Повідомити касиру про бажання отримати готівку, вказати суму.
 3. Касир спише з карти і вартість покупки, і видачу готівки з урахуванням стандартної комісії. Користувач повинен підтвердити операцію в додатку (або за допомогою NFC-модуля смартфона для безконтактної оплати).
 4. Касир видасть гроші клієнту.

Магазин залишає за собою право відмовити у видачі готівки, якщо вона закінчиться в касі.

як зняти гроші з монобанк без карти

Обмеження при знятті з картки Монобанку

Максимальна сума зняття готівки обмежена на наступних умовах:

 1. За одну транзакцію – не більше 1000 гривень. У банкоматах Universal Bank – до 20 тисяч гривень за транзакцію. В Ощадбанк – до 10 тисяч гривень.
 2. За добу – необмежена (в рамках законодавчих нормативів).
 3. В місяць – не обмежена (в рамках законодавчих нормативів).

Через касу ТАС Банку можна забирати будь-яку суму, але обов’язково потрібно надати документ для підтвердження особи власника карти.

Де зняти валюту з карти Монобанк

Зняти гроші з доларової карти Монобанк можна тільки в сумісних банкоматах, тобто ті які підтримують валютні операції. В інших виконується автоматична конвертація валюти по внутрішньобанківських курсах.

Інший варіант – через касу ТАСкомбанку, або А-Банку. Комісія – 0,9% на території України, 2% – за кордоном. Ліміти з боку Монобанк не передбачені, але вони можуть вводитися банком, через банкомат якого і відбувається валютна операція.

де можна зняти гроші з карти монобанк

У деяких країнах також стягується додаткова комісія з власника картки в рамках подвійної конвертації валюти. У налаштуваннях програми можна заборонити підтвердження таких транзакцій. В іншому випадку клієнтові доведеться переплатити від 2 до 10%. З боку Монобанку вплинути на цю ситуацію неможливо.

Загалом, перевага даного банку – це наявність можливість зняти гроші у будь-якому банкоматі України. Головний недолік – це обмеження в 1000 гривень за одну операцію. Таке обмеження введено спеціально для стимулювання користувачів до проведення саме безготівкових платежів.

Консультант

2 комментариев для “Способи зняти гроші з карти Монобанк

 • 05.05.2022 в 16:36

  Добрый день! Как снять наличные с карты моно заграницей. Физической карты нет
  Комиссия 2%, верно?

  Відповісти
  • 05.05.2022 в 17:07

   Здравствуйте, Яна, да комиссия составит 2% от снимаемой суммы. Сделать это можно в кассе банка через pos-терминал (телефон должен поддерживать NFC технологию)

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *