Способи зняти гроші з карти Монобанк

Щоб зняти гроші з карти Монобанк знадобиться тільки банкомат і пластикова карта. При цьому власних платіжних терміналів даний банк не має, використовується апаратна база інших фінансових установ. Саме за рахунок цього Monobank дозволяє знімати готівку у будь-якому банкоматі світу, а не тільки в Україні. І комісії всюди фіксовані.

Як зняти гроші з карти Монобанк

як зняти гроші з карти монобанк

Стандартна комісія за зняття готівки з гривневої карти в межах України – 0,5%. Операцію здійснити можна тільки з банкоматів банків-партнерів. Повний їх перелік можна знайти в розділі «допомога» в налаштуваннях програми.

Якщо клієнт знімає готівку в рахунок кредитного ліміту, то комісія в даному випадку – 4 відсотки (тільки від суми, що перевищує наявні особисті кошти на карті).

Також зняття доступно через будь-які відділення «А-Банку» та Універсал Банку (в касі). Але комісія – аналогічна, зате повністю відсутні обмеження на суму операції (в рамках діючих законодавчих нормативів).

Без комісії

За замовчуванням зняття без комісій не передбачено. Але є додатковий непублічний варіант з використанням другої банківської карти. приклад:

 1. Використовуючи онлайн-банкінг перевести гроші з рахунку Монобанк на карту Izi Bank або Sportbank. Комісія в цьому випадку не стягується, так як всі перекази з карти Monobank безкоштовні (в рахунок власних коштів ). Виняток – це виведення грошей на соціальні рахунки (для видачі пенсій, державних допомог).
 2. За допомогою карти Izi Bank або Sportbank зняти гроші з банкомату без комісій.

Але в даному варіанті можна безкоштовно зробити тільки 3 операції зі зняття готівки в місяць, кожна транзакція не більше 1000 грн . Далі – комісія складе від 1 до 2% від суми операції, але не більше 3000 гривень.

зняти гроші з карти монобанк без комісії

Ще варіант зняття без комісій – це вивід через рахунок ФОП з отриманням готівки в касі А-Банку. Підійде тільки для підприємців, які відкрили розрахунковий рахунок в Monobank.

Але з суми операції за замовчуванням утримуються податкові відрахування. Тому потрібно в податкову подати підтвердження того, що в транзакції використовувалися особисті кошти громадянина. Після виконується відрахування зі сплачених податків на користь ФОП.

Термін виведення – до 30 днів.

Зняття готівки без карти

Можливість зняти гроші з Монобанк без карти теж передбачена. Для цього знадобиться звернутися в касу будь-якого магазина-партнера Univarsal Bank. А це – найбільші рітейлери України, за типом «АТБ», «Сільпо», «Ашан». Варіант доступний у всіх регіонах країни, головна умова – це наявність в торговій точці платіжного терміналу з підтримкою відповідної функції (всі пристрої, випущені після 2015 року).

Дії клієнта Моно банк будуть наступні:

 1. Здійснити на касі будь-яку покупку, оплачуючи її картою Monobank.
 2. Повідомити касиру про бажання отримати готівку, вказати суму.
 3. Касир спише з карти і вартість покупки, і видачу готівки з урахуванням стандартної комісії. Користувач повинен підтвердити операцію в додатку (або за допомогою NFC-модуля смартфона для безконтактної оплати).
 4. Касир видасть гроші клієнту.

Магазин залишає за собою право відмовити у видачі готівки, якщо вона закінчиться в касі.

як зняти гроші з монобанк без карти

Обмеження при знятті з картки Монобанку

Максимальна сума зняття готівки обмежена на наступних умовах:

 1. За одну транзакцію – не більше 1000 гривень. У банкоматах Universal Bank – до 20 тисяч гривень за транзакцію. В Ощадбанк – до 10 тисяч гривень.
 2. За добу – необмежена (в рамках законодавчих нормативів).
 3. В місяць – не обмежена (в рамках законодавчих нормативів).

Через касу Універсал Банка та А-Банка можна забирати будь-яку суму, але обов’язково потрібно надати документ для підтвердження особи власника карти.

Де зняти валюту з карти Монобанк

Зняти гроші з доларової карти Монобанк можна тільки в сумісних банкоматах, тобто ті які підтримують валютні операції. В інших виконується автоматична конвертація валюти по внутрішньобанківських курсах.

Інший варіант – через касу Universal Bank, або А-Банку. Комісія – 0,9% на території України, 2% – за кордоном. Ліміти з боку Монобанк не передбачені, але вони можуть вводитися банком, через банкомат якого і відбувається валютна операція.

де можна зняти гроші з карти монобанк

У деяких країнах також стягується додаткова комісія з власника картки в рамках подвійної конвертації валюти. У налаштуваннях програми можна заборонити підтвердження таких транзакцій. В іншому випадку клієнтові доведеться переплатити від 2 до 10%. З боку Монобанку вплинути на цю ситуацію неможливо.

Загалом, перевага даного банку – це наявність можливість зняти гроші у будь-якому банкоматі України. Головний недолік – це обмеження в 1000 гривень за одну операцію. Таке обмеження введено спеціально для стимулювання користувачів до проведення саме безготівкових платежів.

Консультант

31 комментариев для “Способи зняти гроші з карти Монобанк

 • 05.05.2022 в 16:36

  Добрый день! Как снять наличные с карты моно заграницей. Физической карты нет
  Комиссия 2%, верно?

  Відповісти
  • 05.05.2022 в 17:07

   Здравствуйте, Яна, да комиссия составит 2% от снимаемой суммы. Сделать это можно в кассе банка через pos-терминал (телефон должен поддерживать NFC технологию)

   Відповісти
   • 11.05.2023 в 08:38

    доброго дня якщо я не маю пластикової картки монобанк я можу зняти готівку в банкоматі Привату через кюаркод?

    Відповісти
    • 11.05.2023 в 08:44

     Доброго дня, Євген, в такий спосіб. як ви описали – не вийде зняти кошти, нажаль. Як варіант, можна додати картку до Google Pay/Apple Pay та скористатися банкоматом з безконтактним валідатором, такі є майже у всіх банків по Україні.

     Відповісти
     • 15.06.2023 в 19:31

      Доброго дня, яку найбільшу суму я можу зняти протягом доби?. І яка комісія?

     • 15.06.2023 в 19:37

      Доброго дня, ліміту на заняття коштів і поповнення картки – не передбачено. Комісія картки на зняття готівки – 0,9% (знімати можна у банкоматі бадь-якого українского банку, або у банківских касах).

 • 16.08.2022 в 14:16

  Доброго дня
  Як замовити готівкову валюту зі своєї карти, і в яких банках чи точках видачі це можна зробити (попереднє замовлення і отримання готівки)?
  Дякую

  Відповісти
  • 21.09.2023 в 19:40

   в яких банкоматах України можна зняти валюту з електронної карти без комісії? чи є ліміт?

   Відповісти
   • 21.09.2023 в 19:51

    Доброго дня, по роботі терміналів не маємо інформації, тому й не можемо її надати. Стосовно ліміту на зняття валютної готівки, є тільки добове – 100 000 грн (у еквіваленті).

    Відповісти
 • 15.12.2022 в 19:59

  Доброго дня. Як зняти кошти з валютної карти Монобанку , якщо пластикової карти немає

  Відповісти
  • 15.12.2022 в 20:10

   Доброго дня, якщо вы в Україні, можна через касу Universal банку або А-Банк. Якщо сума велика, попередньо треба замовити її у відділення через чат службу турботи Моно у telegram/viber або по телефону, контакти тут ⬅ Тиць.
   Якщо ви за кордоном можна зняти готівку у державных банках, або пунктах обміну.

   Відповісти
   • 08.04.2023 в 10:51

    добрий день! підкажіть,будь ласка:
    1) як зняти готівку закордоном, якщо пластикової картки нема? чи доступна функція зняття через blik, якщо мова про гривневу картку і зняття у Польщі?
    2) Чи в цьому випадку при знятті кошти автоматично конвертуватимуться у валюту країни,в якій знімаються кошти?
    3) комісія за зняття 2%, а чи буде додаткова комісія від банку іншої країни?
    4) чи є ліміти на зняття готівки закордоном?

    Відповісти
    • 08.04.2023 в 11:03

     Добрий день, Анастасія, радо допоможемо:
     1) цей спосіб підтримується, також можна зняти готівку через банк, обміники, банкомати.
     2) кошти автоматично конвертуються з гривні у злоті (якщо ви робите операції у Польщі відповідно).
     3) Моно бере комісію 2% за знятя готівки з картки за кордоном – більше няйких додаткових відсотків. Інформацію стосовно комісії від інших банків / сервісів – треба уточнювати в їх співробітників.
     4) Ліміт від НБУ на зняття з гривневої картки = 12500 гривень на календарний тиждень. Докладно про ліміти за кордоном тут.

     Відповісти
     • 08.04.2023 в 21:56

      дякую вам дуже за допомогу! а де можна детальніше почитати про п.1?

 • 29.03.2023 в 09:59

  Як зняти валюту з карти Монобанк без присутності власника ?

  Відповісти
  • 29.03.2023 в 10:12

   Доброго дня, вам потрібно оформити довіреність, список документів потрібно надати у службу турботи Моно. Також можна скористатись сторонніми сервісами обміну / переказу коштів на картки (ми не можемо радити цей варіант, адже великий ризик потрапити на шахраїв).

   Відповісти
 • 14.04.2023 в 10:39

  Добрий день. Як зняти готівку з карти Монобанк якщо нема в нашій місцевості банків-партнерів, заправок і супермаркетів?

  Відповісти
 • 26.04.2023 в 07:12

  Шановний Консультант! Підкажіть, будь ласка, як зняти Мою 1000 грн./всього тисячу/з картки монобанк, заблокованої вже 3 місяці через суднове Справу 2017 року? Дякую

  Відповісти
  • 26.04.2023 в 07:20

   Доброго дня, як тільки судова справа буде закрита і буде дозвіл на розблокування ваших рахунків, ваші кошти одразу будуть доступні для користування з рахунку Моно.

   Відповісти
   • 01.05.2023 в 13:13

    добрий день! підкажіть, будь ласка, як зняти готівку з банкомату закордоном?
    зокрема ви ще казали про варіант зняття через blik, але в застосунку цього не знайшла

    Відповісти
    • 01.05.2023 в 13:25

     Доброго дня, Анастасія, BLIK буде працювати у новому проєкті – Stereo. Ви можете зняти готівку у будь-якому банкоматі за кордоном. Якщо з гривневої картки, тоді ліміти на зняття від НБУ наступні: 50 000 грн на місяць у еквіваленті, а для валютних – 100 000 грн на місяць (еквівалентно валюті). Комісія при знятті готівки закордоном становить 2%, якщо власні кошти, та 4% якщо використовується кредитний ліміт.

     Відповісти
 • 23.05.2023 в 13:56

  доброго дня… не можу зняти готівку в банкоматі. пише – перевищено денний ліміт зняття готівки з картки. підскажіть у чому справа???

  Відповісти
  • 23.05.2023 в 14:06

   Доброго дня, Олег, суму денного ліміта встановлює банк-власник банкомату. Наприклад, у Приватбанку денний ліміт отримання готівки у їх банкоматах – 20 000 грн. Радимо вам просто перейти до банкомату іншого банку, де ще не вичепано ліміт (тариф на зняття коштів буде однаковий).

   Відповісти
 • 03.09.2023 в 09:22

  Добрий день, підскажіть будь ласка, якщо знімати з валютної картки кошти через касу універсал банку, чи буде стягуватись додаткова комісія?

  Відповісти
  • 03.09.2023 в 09:34

   Доброго дня, Ілля, буде стягнута комісія картки – 0,9% від суми зняття. Це мінімальна комісія, яка є обов’язковою при даній операції. Універсал Банк та банки-партнери не беруть додаткову комісію, інші українські банки можуть брати ще й свою плат за операцію зняття (уточнюйте безкосередньо в банку)

   Відповісти
 • 09.10.2023 в 11:39

  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, яким чином можна замовити зняття валюти з валютної картки Монобанк через касу А-банку у Вінниці? Дякую!

  Відповісти
  • 09.10.2023 в 11:47

   Добрий день, Марина, це можна зробити зателефонувавши, або написавши у чат служби турботи Монобанку – ось контакти. Вам потрібно буде сказати адресу відділення банка партнера у якому хочете зняти валюту.

   Відповісти
 • 07.11.2023 в 13:29

  Чи потрібно замовляти валюту в відділенні Універсал Банку, щоб зняти необхідну суму з віртуальної валютної карти?

  Відповісти
  • 07.11.2023 в 13:32

   Якщо сума невелика, можна просто підійти у відділення, а якщо сума більше 500$, всеж радимо уточнити інформацію про наявність вільної готівкової валюти в чаті підтримки Моно.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *