Послуга «Регулярні платежі» від Монобанк

Налаштувати регулярний платіж від Монобанк можна безпосередньо через онлайн-банкінг в офіційному додатку. Заповнити шаблон буде потрібно всього раз, далі досить додати в «календар». Там же відображається перелік усіх запланованих платежів із зазначенням точної суми і комісії (якщо вона передбачена).

На які платежі можна налаштувати регулярний платіж

Зараз налаштувати регулярні списання з карти Монобанк можна для наступних операцій:

 • поповнення мобільного (тільки українські оператори стільникового зв’язку);
 • P2P-перекази (за реквізитами);
 • платежі через IBAN (як на українські, так і зарубіжні банківські карти);
 • платежі на користь благодійних фондів (як українських, так і зарубіжних).

Розробники обіцяють надалі розширювати цей перелік, додаючи автоматичні списання і для інших платежів (наприклад, оплата комунальних послуг або відправка аліментів).

Як зробити платіж регулярним

Є 2 способи, як налаштувати в Monobank регулярні платежі:

1 Спосіб (UPD: Змінилося розміщення розділу)

Авторизуватися в додатку, вибрати «Інші платежі» вибрати пункт меню, яким хочете скористатися. Далі натиснути на іконку «Регулярний платіж». Потім відкриється налаштування платежу, де можна встановити періодичність для створеної транзакції, а також суму переказу.

регулярні платежі у монобанку

меню регулярних платежів моно

налаштувати регулярні платежі монобанк-3

налаштувати регулярні платежі монобанк-4

Важливо! Раніше розділ “Регулярні платежі” створювався у вигляді папки, в яку містилися всі створені постійні оплати та перекази. Який вигляд мав розділ раніше:

2 Спосіб

Авторизуватися в Монобанк, вибрати будь-який платіж з основної виписки, в детальній інформації про нього вибрати «Зробити платіж регулярним». А далі вказати частоту списання коштів.

Якщо при спробі заповнити шаблон виникає помилка «Непідтримувана транзакція», то це означає, що такі перекази зробити регулярними неможливо, або ж клієнт припустився помилки при заповненні реквізитів платежу. При виникненні будь-яких складнощів рекомендується звернутися в онлайн-підтримку (для оперативної перевірки одержувача).

Якщо для здійснення списання на рахунку недостатньо коштів, то операція буде проігнорована, а клієнт отримає PUSH-повідомлення на свій телефон з подробицями.

Як відключити послугу регулярної оплати в Монобанк

Відключити регулярні платежі користувач може у будь-який момент через офіційний додаток.

Для цього необхідно:

 1. Відкрити головне вікно мобільного додатка Монобанк, перейти в розділ «Інші платежі».
 2. З наявного списку вибрати ту транзакцію, яку необхідно скасувати (тимчасово). Виконати свайп справа наліво, вибрати «Відключити».
 3. Шаблон платежу залишиться, тобто клієнт зможе його у будь-який момент активувати. Якщо ж він хоче видалити і форму, то для цього необхідно на відповідному платежі зробити довгий тап і вибрати «Видалити», потім – підтвердити вибір.

Також автоматичні списання можна відключити через «Календар». Для цього потрібно відкрити відповідне меню, вибрати день запланованої транзакції, вказати «скасувати». Потрібно врахувати, що дана дія скасовує списання тільки за поточний календарний місяць. У наступному транзакція буде виконана, як і раніше.

Консультант

4 комментариев для “Послуга «Регулярні платежі» від Монобанк

 • 01.08.2023 в 16:39

  Добрий день. Як можна створити регулярний платіж? У категорії «Інші платежі» не бачу кнопки «Створити папку». Є тільки «Додати адресу».

  Відповісти
  • 01.08.2023 в 16:41

   Добрий день, Сергій, регулярні платежі були перенесені розробниками до розділу “Переказати на картку”, який знаходиться на головному екрані.

   Відповісти
 • 06.12.2023 в 15:38

  Добрий день, підкажіть будь ласка, як зробити автоплатіж на банку Сергія Стерненка із закупівлі дронів send.monobank.ua/jar/dzBdJ3737 ?

  Відповісти
  • 06.12.2023 в 15:42

   Добрий день, Євген, Банка від Стерненка є звичайною (без фонду, її немає серед Банок на Благо), тому регулярний платіж на неї можна налаштувати тільки по номеру картки самої банки. Можете уточнити у власника її номер.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *