Послуга «Регулярні платежі» від Монобанк

Налаштувати регулярний платіж від Монобанк можна безпосередньо через онлайн-банкінг в офіційному додатку. Заповнити шаблон буде потрібно всього раз, далі досить додати в «календар». Там же відображається перелік усіх запланованих платежів із зазначенням точної суми і комісії (якщо вона передбачена).

На які платежі можна налаштувати регулярний платіж

Зараз налаштувати регулярні списання з карти Монобанк можна для наступних операцій:

  • поповнення мобільного (тільки українські оператори стільникового зв’язку);
  • P2P-перекази (за реквізитами);
  • платежі через IBAN (як на українські, так і зарубіжні банківські карти);
  • платежі на користь благодійних фондів (як українських, так і зарубіжних).

Розробники обіцяють надалі розширювати цей перелік, додаючи автоматичні списання і для інших платежів (наприклад, оплата комунальних послуг або відправка аліментів).

Як зробити платіж регулярним

Є 2 способи, як налаштувати в Monobank регулярні платежі:

1 Спосіб

Авторизуватися в додатку, вибрати «Інші платежі». Далі або вибрати категорію, або заповнити реквізити і поставити галочку навпроти пункту «зробити платіж регулярним». Потім відкриється налаштування платежу, де можна задати періодичність для створеної транзакції, а також суму переказу.

налаштувати регулярні платежі монобанк

налаштувати регулярні платежі монобанк-2

налаштувати регулярні платежі монобанк-3

налаштувати регулярні платежі монобанк-4

2 Спосіб

Авторизуватися в Монобанк, вибрати будь-який платіж з основної виписки, в детальній інформації про нього вибрати «Зробити платіж регулярним». А далі вказати частоту списання коштів.

Якщо при спробі заповнити шаблон виникає помилка «Непідтримувана транзакція», то це означає, що такі перекази зробити регулярними неможливо, або ж клієнт припустився помилки при заповненні реквізитів платежу. При виникненні будь-яких складнощів рекомендується звернутися в онлайн-підтримку (для оперативної перевірки одержувача).

Якщо для здійснення списання на рахунку недостатньо коштів, то операція буде проігнорована, а клієнт отримає PUSH-повідомлення на свій телефон з подробицями.

Як відключити послугу регулярної оплати в Монобанк

Відключити регулярні платежі користувач може у будь-який момент через офіційний додаток.

Для цього необхідно:

  1. Відкрити головне вікно мобільного додатка Монобанк, перейти в розділ «Інші платежі».
  2. З наявного списку вибрати ту транзакцію, яку необхідно скасувати (тимчасово). Виконати свайп справа наліво, вибрати «Відключити».
  3. Шаблон платежу залишиться, тобто клієнт зможе його у будь-який момент активувати. Якщо ж він хоче видалити і форму, то для цього необхідно на відповідному платежі зробити довгий тап і вибрати «Видалити», потім – підтвердити вибір.

Також автоматичні списання можна відключити через «Календар». Для цього потрібно відкрити відповідне меню, вибрати день запланованої транзакції, вказати «скасувати». Потрібно врахувати, що дана дія скасовує списання тільки за поточний календарний місяць. У наступному транзакція буде виконана, як і раніше.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *