Банки на благо в додатку Монобанк

Усі користувачі мобільного додатка monobank знають про найзручніший продукт, що дозволяє накопичувати кошти (самотійно або спільно) у гривні та валюті всього в кілька кліків – це Банка.

Банки від Моно з 24.02.2022 (початок повномасштабного вторгнення рф на територію України) стали відомі не тільки всім українцям, а й багатьом жителям зарубіжних країн, які прагнуть підтримувати народ, ЗСУ, відбудову та розвиток України.

Що таке Банки на благо

Раніше у Монобанку можна було жертвувати на благодійність накопичений кешбек за покупки (налаштування автоматичного відрахування), або скористатися відповідним розділом, в якому особисто вибрати фонд, вказати суму, яка буде списана з вашої картки одноразово.

Розробники програми monobank, на 2-й місяць війни, зробили благодійні Банки, їх було три:

 1. Підтримка армії
 2. Фонд «Повернись живим»
 3. Гуманітарна допомога

вибрати благодійну банку

Це були 3 основних великих фонди, які займалися підтримкою наших військових, комплексу ЗСУ та гуманітарною підтримкою населення України.

З часом фондів ставало більше, підключалися закордонні партнери та просто жителі цивілізованих країн, які хотіли допомогти фінансово та зробити це через фонд (щоб усе було законно та прозоро).

Щоб подивитися фонди та ознайомитися з банками для збору, потрібно зайти до розділу “Накопичення” – свайпнути карусель вліво та натиснути “Банки на благо“.

як зайти в банку на благо

Було прийнято рішення та створені Банки для збору коштів кожному благодійному фонду, який офіційно зареєстрований у Монобанк | Universal Bank.

фонди у яких є банки на благо

Отримати інформацію про фонд та його діяльність, а також контакти в соц. мережах / сайт, можна натиснувши по значку у правому верхньому кутку, коли вже знаходитесь у банці благодійного фонду.

Як користуватися банками на благо від Monobank

Принцип таких банок такий самий, як у індивідуальних (які відкрили особисто).

Індивідуальні створені банки оформлюються на ваш рахунок та працюють за типом «депозиту», який можна зняти в пару кліків (повністю або частково), розширити, внести зміни до умов накопичення, швидко створити спільний збір та багато іншого. Це унікальний інструмент, аналогів якому в Україні немає. Докладніше про них – за посиланням.

Можна, вибрати різні варіанти пожертвування / відрахування коштів з ваших карток. Для початку потрібно вибрати Благодійний фонд або кілька фондів.

подивитися банки на благо в додатку моно

Клікнувши за назвою фонду, відкриється його Банка для збору в якій ви можете:

 • Поповнити банку – одноразове пожертвування;
 • Підключити відрахування – умови за якими з обраної вами картки будуть відбуватися автоматичні списання коштів:
  • Округлення залишку
  • Округлення витрат
  • Відсоток від витрат
  • Регулярні платежі
 • Поділитися банкою – посилання або QR-код можна відправити товаришам або поширити у соц. мережах / на заходах.

Скористатися останнім способом поповнення можуть усі охочі (не обов’язково бути клієнтом Моно), приєднатися до збору можна будучи власником картки будь-якого банку цивілізованої країни.

Статистика пожертвувань

Для кожної Банки на благо є статистика поповнень за весь період її існування. Таким чином, будь-який бажаючий може побачити скільки грошей та з яких джерел були зібрані.

відкрита статистика з благодійних банків

Окремо виведена сума зібрана клієнтами Monobank, які робили пожертвування до цього фонду. Далі вказано суму, пожертвувану з карток інших українських банків і потім те, що пожертвували зарубіжні донори.

Також можна подивитися загальну суму та деталізацію донатів за типами внесків у Банку на Благо:

 1. Прямі поповнення – донати вручну з карти, так звані “одноразові”.
 2. Регулярні відрахування – налаштовані автоматичні списання з картки (відсотки, залишки, регулярні платежі та кешбеки).
 3. За посиланням – кошти, які жертвують, використовуючи отримане посилання або QR-код на банку. У такий спосіб кошти залучаються шляхом реклами збору / Банки в соц. мережах та месенджерах.
Важливо!
Загальну кількість філантропів, які приєдналися до Банки на благо, можна побачити відразу під назвою фонду, якому вона належить.

учасники благодійного збору через банк

Ця інформація може вказати вам на популярність Благодійного фонду та довіру людей до якості його роботи.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *