eSim від lifecell в додатку monobank

Вже в бета-тестуванні в додатку monobank – послуга eSim lifecell. Як зазначив Олег Гороховський в своїх соц. мережах, опція стане доступною для всіх користувачів у другій половині жовтня 2021 року (очікуємо фічу з оновленням вже з 18.10.2021).

Update! 20.10.2021

Послуга «Віртуальна SIM-карта» вже доступна в додатку в розділі «Ще»

віртуальна сім-карта монобанк

Що являє собою послуга eSIM

Технологія eSIM – це віртуальна сімка, яка може працювати як замість, так і на додаток до вашої поточної SIM-карти. За допомогою послуги eSIM можна користуватися одночасно двома номерами (ваш поточний і віртуальний). Якщо вам потрібно більше номерів в смартфоні, додайте кілька активованих eSIM і перемикайтеся між ними.

Особливості eSIM від lifecell в monobank

Управління рахунками і тарифами lifecell з Монобанку:

  • моніторинг балансу
  • зміна тарифного плану
  • створення шаблонів регулярних платежів
  • активація eSIM в один клік (для Android через QR-код, для iOS – відразу в додатку)
  • безкоштовне перенесення свого номера або вибір одного з найкрасивіших запропонованих в конструкторі lifecell

Додаткові бонуси

Монобанк повертає 150 грн. (кешбеком) за покупку випадкового номера єСім через застосунок. Таким чином eSIM від lifecell дістанеться вам безкоштовно. Доп. Бонус – на мобільний рахунок прийде сума в розмірі 150 гривень для оплати обраного пакета Лайф.

Таким чином, клієнти мобільного банку економлять від колаборації з оператором Лайфселл мінімум 300 грн. Хочеш також економити і отримувати найсучасніші плюшки безкоштовно? – Замов і активуй картку по кнопці нижче і отримай додатковий бонус 50 грн. *на рахунок mono.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *