Монобанк закриває картки в Злотих!

Новини які Монобанк опублікував 16.10.2021 в більшій мірі стосуються клієнтів, які проживають на території Польщі, працюють там, або просто часто відвідують дану країну.

Цитата з розсилки клієнтам monobank:

З 13.12.2021 всі карти в злотих будуть закриті. 13 грудня залишки по картах будуть автоматично переведені на кредитні карти за поточним курсом і карти стануть неактивні для користування.

Клієнтам також рекомендують не чекати 13 грудня, а завчасно, самостійно перевести кошти з карт в злотих (Польська валюта) або на іншу вашу карту Монобанку в гривні, або іншій валюті.

Можна перевести ці гроші через обмінник на карту будь-якого іншого українського банку. Встигнути потрібно до 12.12.2021.

 

 

Update 18.10.2021 Олег Гороховський, розповів чому даний тип карт вирішили закрити:

Картки в злотих за більш ніж два роки емісії так і не стали популярні. Всього ми випустили близько 4500 фізичних карт і 80000 віртуальних, з них активні всього 3000 карт. Ми вирішили закрити цей проект за незатребуваністю.

Ще одна новина в цій розсилці стосується реферальной програми для ФОП:

Тепер, щоб запрошення по реферальній програмі для ФОПів вважалося успішним – запрошеному ФОП не потрібно поповнювати рахунок на 5 000 грн.

Monobank завжди намагається впроваджувати максимально корисні рішення для своїх клієнтів. Приєднуйся до Моно, оформлюй кредитну карту і автоматично отримуй 50 грн. *на рахунок:

Кредитна картка Монобанк

  • Безкоштовне обслуговування
  • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
  • Пільговий період — до 62 днів
  • Оплата рахунків* — Без комісії
  • Кешбек — до 15% (за покупки)
  • Перекази і поповнення* — Без комісії
  • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *