Як розблокувати картку Монобанку – всі способи

Для початку, розберемося яких типів можуть бути блокування рахунків та карток у мобільному банку monobank. Тимчасово заблокувати картку (пластик) може і сам клієнт через додаток у будь-який час, а на тривалий термін, блокування може бути як зі сторони банку, так і за рішенням виконавчої служби стягнень.

Так само, картка може бути заблокована і за іншими причинами, наприклад:

 • Підозра у шахрайстві чи зловживанні.
 • Порушення умов обслуговування банку.
 • Недостатній баланс чи недостатня оплата банківських послуг.

Як самостійно розблокувати свою картку Mono

Клієнт може самостійно зняти блокування з картки / рахунка, тільки в кількох випадках.

 1. Карта була заблокована ним особисто в мобільному додатку (діє на пластик)
 2. Блокування було зі сторони банку за «Нетипову активність» для безпеки клієнта.

В першому випадку, коли ви особисто блокували пластик, розблокувати картку Монобанку можна зайшовши в мобільний додаток – свайп вліво і вибрати пункт “Розблокувати картку” у списку опцій, або натиснути його на зображенні закритої карти.

як самостійно розблокувати картку моно

Якщо картка відкрилася і її дані видно (номер і термін використання) – отже, все вийшло, ви розблокували пластикову картку і її функції можна використовувати повною мірою.

Важливо! Дане блокування та розблокування діє тільки на пластикову картку Моно. Воно ніяк не впливає на фінансові операції, що виконуються через додаток та гаманці Google / Apple Pay.

Як зняти блокування з рахунку за «Нетипову фінансову активність»

В цьому варіанті можливо самостійно та швидко розблокувати свій рахунок. Достатньо відповісти на дзвінок співробітника служби підтримки Монобанку, який надійде відразу після блокування і підтвердити, що поточну операцію хочете здійснити саме Ви (клієнт), рішення є усвідомленим і підкріплене явними причинами.

Якщо дзвінок не надходить деякий час, можна самостійно звернутися до центру обслуговування клієнтів телефоном або написавши в чат. Контакти банку за посиланням.

Розблокувати рахунок у Монобанку який заморозив фінмоніторинг

Потрапивши під контроль та санкції фінансового моніторингу, клієнтові банку доведеться надати документи, що підтверджують джерело та законність коштів.

Під фінмоніторинг можуть потрапити будь-які фінансові операції, але найчастіше це великі та часті суми p2p-переказів, поповнення рахунку на велику суму та ін.

Документи про походження коштів можна надати онлайн, завантаживши їх у додатку. Для цього слід зайти у свій профіль (натиснути на кружечок з аватаркою)

 • У розділі Особисті дані вибрати пункт – Документи
 • У самому низу розділу вибрати – Фінансові документи

як завантажити документи що підтверджують законність коштів у моно

Зверніть увагу!
Фотографії або скріншоти не є фінансовими документами, які можуть бути ухвалені.

Потрібно вибрати відповідний пункт, який точно підходить під ваш спосіб отримання грошей.

 1. Зарплата – просто завантажте одну із довідок щодо отримання заробітної плати. Отримати довідку ОК-5/ОК-7 можна у Дії (Послуги – Довідки та виписки – виберіть потрібну), або на сайті Пенсійного Фонду України (ваш профіль – усі послуги – запит на отримання електронних виписок – вказуємо потрібну вам).
 2. ФОП – якщо отримуєте прибутки від діяльності ФОП, завантажте декларацію про сплату податків (довідка №2). Отримати її можна в Дії, якщо там підтягнутий ФОП, у свого бухгалтера або на порталі Єдиного державного реєстру декларацій.
 3. Продаж майна (рухоме / нерухоме) – достатньо надати договір купівлі / продажу майна.
 4. Позика – якщо ви отримали гроші в борг, потрібно надати договір позики та джерела доходу кредитора.
 5. Спадщина – достатньо завантажити документ, що підтверджує право спадщини.
 6. Дивіденди – знадобиться завантажити Протокол Загальних Зборів, квитанцію про сплату податків, фінансову звітність компанії.
 7. Валютні перекази – необхідно завантажити один із документів, що підтверджують законність платежів, наприклад, інвойс, договір, акти виконання робіт, інформація про реєстрацію кабінету (підійде для виплат від Google), брокерські документи та ін.
 8. Інші документи – можна завантажити свої документи, які пояснюють надходження коштів на рахунок.

Поданий документ повинен містити інформацію про суму виплат та період, мати інформацію про те, хто робить оплату та за що.

Робота на схемах прокручування валют та криптовалют через біржі з виведенням різниці курсів на банківську картку, збільшує ризик потрапити під фінансовий моніторинг.

Як розблокувати картку за «порушення умов банку»

Часта причина блокування рахунків для власників ФОП, які працюють у товарній сфері. Покупець, не отримавши товар з будь-яких причин, може звернутися до Монобанку зі скаргою на шахрайські дії ФОП, який нібито не відправив товар (хоча причина найчастіше в термінах доставки, на які впливає безліч факторів та відповідає за них служба доставки).

У такому разі рахунки та картки підприємця будуть заблоковані до роз’яснення ситуації.

У mono підтримка працює на найвищому рівні і дуже швидко відповідає. Після брокування менеджер зв’яжеться з людиною, яка продавала товар (не обов’язково ФОП), необхідно надати квитанції про відправку товару або виконання послуги, щоб рахунки були розморожені та можна було продовжувати діяльність.

Подібний сценарій працює як для звичайних клієнтів банку, так і для ФОП та Юр. осіб.

Якщо клієнт банку усвідомлено порушує умови надання банківських послуг, а його рахунки та картки беруть участь у шахрайських схемах та вина буде доведена, розблокувати рахунки можна буде після судових стягнень.

Як розморозити рахунки після блокування виконавчими службами

Адміністративне стягнення може бути накладено на громадянина за несплату штрафів ПДР, аліментів, податків, зборів та інших.

Виконавча служба виносить відповідне рішення та відправляє на ознайомлення до банку, де у порушника відкрито рахунок. Після отримання банком рішення, воно набирає чинності та рахунки блокуються, а кошти на них заморожуються.

Зняти таке блокування дуже просто, достатньо сплатити штраф та копію (скан-копію) квитанції про оплату, бажано направити в службу, яка вказана як ініціатор стягнення. Це може прискорити зняття блокування рахунків через деякі заборгованості.

Штрафи за ПДР після оплати будуть оброблені протягом дня, рахунки частіш за все будуть розморожені протягом доби.

як відстежувати адміністративні штрафи через монобанк

Також є варіант оскаржити штрафні санкції в суді, у разі виграшу кошти будуть розморожені та рахунками можна буде користуватися як раніше. Правоохоронець створює електронне розпорядження про зняття арешту та відправляє його до банку. Після цього Mono розморожує гроші.

можливість користуватися замороженими грошима в моно

Згідно із законом № 3048-IX від 11.04.23 року, клієнти можуть звернутися до виконавця з проханням видати банку розпорядження, згідно з яким 1 раз на календарний місяць вони можуть використовувати із замороженого з пари кошти у розмірі 16 000 гривень (2 мінімальні зарплати).

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *