Новий дизайн monobank 2.0 вже готовий

Ну ось і дочекалися користувачі мобільного банку Монобанк, оновлений дизайн вже додано у застосунку.

А хто не чекав, поки може користуватися старим інтерфейсом та за бажання переходити на новий необмежене кількість разів.

Хочемо відзначити, що новий дизайн був анонсовано ще 05.11.2023, пост про це був у нашому ТГК – mono_info.

Розробникам знадобилося 5 місяців, щоб все відтестувати і додати інтерфейс, як один з основних. Це дуже крутий показник, якщо враховувати, що побажання користувачів були враховані.

Сам О. Гороховський, прокоментував​ «тривалі терміни», що незвично для Моно тим, що цього разу відмовилися від дизайну сторонніх компаній на аутсорсі і його розробляла внутрішня команда фахівців. Все своїми силами.

Як перейти на новий інтерфейс mono 2.0

Оскільки автоматично та примусово ніхто нікого не переводив на новий дизайн (не така політика у банку), кожен користувач може для себе вирішити, спробувати або ні новий інтерфейс Моно.

Щоб активувати, зайдіть в меню “ЩЕ” – натисніть на блок “Включити новий дизайн“. Після превью, необхідно підтвердити вибір натиснувши на білу кнопку з сердечком внизу екрана.

активувати новий інтерфейс моно

Для встановлення нового дизайну, у клієнта має бути оновлено додаток monobank до останньої коректною версії. На даний момент для iOS – 2.0, а для Android – 1.47.1.

Рекомендуємо перейти і протестувати новий вид програми, при тому що будь-якої миті можна повернутися на старий.

новий дизайн монобанк 2.0

Як повернутися на старий дизайн

Користувачам, яким все ще важко швидко перейти на monobank 2.0 та оновлений інтерфейс, можуть користуватися звичним “старим”.

Перемикатися між старим та новим дизайнами програми monobank можна в тому ж розділі “ЩЕ” (нижнє меню). Обмежень кількості чи часу переходів на даний момент немає.

перейти на старий дизайн

Переваги переходу на дизайн monobank 2.0

До всього нового не хочеться звикати, все не так, все не те й раніше було краще – стандартна реакція на подібні оновлення. Однак, необанк розроблявся під карти, а зараз у додатку безліч сучасних сервісів та прив’язок. Новий дизайн значно спрощує користування і дає можливість розробникам додавати ще нових сервісів, і опцій.

Важливо!
Хочемо зауважити, що всі нові опції та сервіси будуть доступні тільки в новому дизайні Монобанк.

З того, що відразу впадає в око, переваги такі:

  • Швидке керування картами. Карусель карт клієнта на головному екрані явно зручніше при виборі, ніж було раніше (щоразу заходити у профіль).
  • Прихована історія операцій на карті. Як багато хто й хотів, історію операцій не видно на головному екрані, як раніше. Тепер вона ховається в лівому екрані (потрібно зробити свайп праворуч з гол. екрану)
  • Профіль клієнта. Більше не займає всю шторку, а зручно розташований у верхньому лівому кутку. Користуватися ним доводиться не часто, проте зручно для швидкого переходу до кабінету ФОП або налаштувань.

Опції ще додаватимуться і програма буде допрацьовуватися постійно. Тому, дуже радимо звернути увагу і перейти, хочаб спробувати новий інтерфейс monobank 2.0 – за ним майбутнє 🙂

як встановити новий дизайн моно 2.0

Кредитна картка Монобанк

  • Безкоштовне обслуговування
  • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
  • Пільговий період — до 62 днів
  • Оплата рахунків* — Без комісії
  • Кешбек — до 15% (за покупки)
  • Перекази і поповнення* — Без комісії
  • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *