Можливість купівлі та продажу акцій у Монобанку

Чудові новини перед Новим роком отримали всі клієнти Monobank, які оновилися до останньої версії мобільного банкінгу. А якщо ще не помітили нововведення, ми вам розповімо та покажемо.

Детальніше про Mono Invest ⬅️ Тицай!

18 грудня 2021 року розробники додали застосунок для інвестицій під назвою «Акції», знайти який можна зайшовши в розділ «Ще» (нижнє меню).

Update від 24.01.2022 – Monobank почав розсилати в основному додатку запрошення на активацію застосунку “Mono invest”, який вже доступний в Google Play та App Store. Завантажити його можна вже зараз, проте користуватися ним можна лише після отримання запрошення та активації кабінету. На даний момент запрошення прийшли вже понад 1500 щасливчикам.

купівля та продаж акцій у монобанк

Для тих, хто ще не в курсі, опція не є спонтанним нововведенням. О. Гороховський ще в першому кварталі року анонсував для клієнтів мобільного банку можливість торгівлі акціями в кілька кліків на своєму смартфоні, шляхом інтеграції програми Monobank з відомою американською біржею цінних паперів та акцій – докладніше про це. Проте з невідомих причин, реалізація цієї можливості трошки затримується і з обіцяних термінів “восени 2021 року”, реліз переноситься на січень 2022 року.

Так у своєму нещодавньому пості вказав О. Гороховський (один із співзасновників Монобанку)

Update від 07.01.2022 – З’явилося промо-відео роботи сервісу «Акції», на якому розробники показують можливості моніторингу цін на акції компаній та купівлю цінних паперів у кілька кліків із валютної картки Monobank:

купівля акцій у додатку Монобанк Україна

Доданий розділ «Акції» не є релізом готового додатку трейдингу цінними паперами, а на даному етапі лише покликаний зібрати перших учасників, яким серед перших буде підключена можливість торгівлі акціями американських компаній.

підключитися до біржі акцій у монобанку

додаток купівлі та продажу акцій у монобанк

Ну що котани, чекаєте на можливість прикупити акцій? Хочете стати трейдерами цінних паперів та примножувати свій капітал у пару кліків лежачи на дивані? Тоді швиденько приєднуйтесь до Mono та будьте серед перших!

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

2 комментариев для “Можливість купівлі та продажу акцій у Монобанку

 • 21.01.2022 в 13:54

  чи працюєте ви з юрособами? чи може юрособа відкрити у вас рахунок?

  Відповісти
  • 21.01.2022 в 15:01

   Добрий день, Сергій, на жаль, на даний момент, Моно не відкриває рахунки юр. особам. Наразі можна відкрити карти фіз. особи або рахунки ФОП.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *