Картки для виплат «єПідтримка» у Монобанку

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!
З вашої картки єПідтримка у Монобанку, на яку ви отримали виплату 1000 грн. за вакцинацію, можна допомогти нашим хлопцям ЗСУ.
Як це зробити в додатку
1) ОБОВ’ЯЗКОВО‼️ Оновити програму Монобанк до останньої версії ‼️
2) Заходимо в меню: Інші платежі -> Благодійність. Там два верхні фонди, це допомога армії України. Вказуємо картку єПідтримка та вказуємо суму, яку хочемо дати на допомогу хлопцям (можна хоч всю суму переказати – обмежень немає).

Представлена ​​у грудні 2021 року картка для отримання виплат від держави в Монобанку «єПідтримка» дозволяє отримати всім громадянам від 14 років, що пройшли повний курс вакцинації, як заохочувальну компенсацію 1000 гривень. При цьому на неї також поширюються умови кешбеку, нараховуються бонусні милі. Як отримати таку картку в Monobank, як її використовувати для оплати покупок?Як відкрити картку єПідтримка в Monobank

Карту можна відкрити і без реєстрації в додатку Дія, однак, отримання виплати на цю картку буде можливе тільки після повної реєстрації в додатку або на порталі Дія і наявності цифрового “зеленого” сертифікату про вакцинацію (2 дози вакцини схвалених в Україні).

Відкрити карту єПідтримка в додатку Монобанк можна в кілька кліків (на все піде 10-15 сек):

 1. Зайти до меню карткових продуктів (на головному екрані свайп зверху-вниз).
 2. Натиснути на відповідний сторіс, або вибрати пункт “Відкрити картку або рахунок ФОП“.
 3. Ознайомитись з умовами картки “єПідтримка” та натиснути “Відкрити картку“. Після чого вона буде доступна в меню карт, поряд з іншими картами Mono.

Тариф та умови по карті

Усі діючі клієнти Моно банк мають можливість відкрити віртуальну картку «єПідтримка» абсолютно безкоштовно. Обслуговування не оплачується, комісія за оплату теж не передбачена, закриття рахунку теж без будь-яких додаткових умов. Термін дії та CVV – вказані на карті з моменту випуску.

Як отримати виплату на картку в Дії

Українці можуть отримати виплату від держави таким чином:

 1. Встановити на смартфон програму «Дія». Авторизуватися в ній будь-яким зручним чином.
 2. Пройти повний курс вакцинації від Covid-19, що дозволить в Дії подати заявку на отримання зеленого сертифіката. Не має значення, яка саме вакцина використовувалася (з переліку дозволених до використання в Україні).
 3. Відкрити карту «єПідтримка» через програму Монобанк.
 4. У «Дію» подати заявку на отримання виплати 1000 гривень.

отримати виплату епідтримка на картку монобанк

Дія напише, що розгляд заявки та зарахування грошей займає до 2 робочих днів, а Монобанк зарахує гроші на картку відразу! Послуга лише для клієнтів Monobank.

Якщо не вдається отримати 1000 грн на картку єПідтримка в Монобанку через відсутність у «Діє» зеленого сертифікату, хоча громадянин пройшов курс вакцинації, то рекомендується повторно подати заявку, але вже через портал «Дія», а не мобільний додаток.

Як розпорядитися коштами держ. Допомоги

З початку військового вторгнення Російської армії на територію України програма “єПідтримка” кардинально змінила свої умови на користь жителів України.

Отримані кошти можна витрачати на все, що завгодно – обмежень немає. Також можна знімати гроші з картки еПідтримка в банкоматі та робити перекази у додатку.

Пластикові картки єПідтримка для клієнтів Монобанку

пластикові картки епідтримка від monobank

Для своїх клієнтів Моно робить більше решти банків і вже є інсайти від О. Гороховського. Співзасновник поділився інформацією про те, що Monobank вже на початку 2022 року, а саме з 11 січня – відкриває можливість клієнтам випустити пластик єПідтримка.

як випустити пластикову картку єпідтримка монобанк

Замовити пластиковий аналог карти, як завжди, можна в меню управління карткою. Сама картка оформляється безкоштовно, оплата йде лише за доставку компанією Нова Пошта – 50 грн. Термін виготовлення та доставки – до 7 днів.

Таким чином всі користувачі мобільного банку вже можуть витратити 1000 грн. від держави в офлайн магазинах та закладах через касовий термінал. Така опція буде дуже зручною для більшості “дорослого” населення України, у яких немає гаджетів з технологією NFC, і які не дуже довіряють покупкам через інтернет.

Поспішай і ти отримати всі бонуси та переваги від mono-котика 😉 Реєструйся за кнопкою, отримуй бонус 50 грн. *на рахунок. Отримуй миттєву виплату допомоги від держави та інші плюшки… mono старається для тебе!

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

32 комментариев для “Картки для виплат «єПідтримка» у Монобанку

 • 17.01.2022 в 09:59

  Як активувати пластикову карту Монобанк ЄПідтримка

  Відповісти
  • 17.01.2022 в 09:22

   Доброго дня, Микола, випустити пластик еПідтримка можна як і звичайний пластик Моно. Для цього: у додатку вибрати картку еПідтримка – зайти в меню картки (свайп справа-наліво) – проскролити вниз і натиснути на пункт “Випустити пластикову картку”. Термін доставки службою Нова пошта, до 7 робочих днів.

   Відповісти
   • 28.02.2022 в 10:52

    Добрий день! Як переказати 1000 грн з рахунку “є підтримка” на допомогу українській армії?

    Відповісти
    • 28.02.2022 в 12:31

     Добрий день, Юлія, вступайте до нашого Тg-каналу. інформація як пожертвувати на потреби армії тут – https://t.me/mono_info/20, там ми швидше публікуємо новини і можливості банку Mono!
     Якщо у вас немає можливості подивитися там, тоді ось інструкція: Інші платежі -> Благодійність. Там два верхні фонди, це допомога армії України ? Вкузуємо суму допомоги та вибираємо з якої картки зробити переказ – єПідтримка!

     Відповісти
   • 05.07.2023 в 12:15

    Добрий день. А що взагалі дає ця картка? Чи можна на неї перераховувати любі кошти, знімати їх в касі банку? І якщо в банк прийшло виконавче провадження чи не будуть з цієї карти списуватись банком кошти?

    Відповісти
    • 05.07.2023 в 12:20

     Доброго дня, ця картка є соцільною, її не можна поповнити просто через термінал або переказом, кошти на нею можуть надійти лише через державні програми. Розпоряджатись грошима, що надйішли на неї, під час військового стану можна на ваш розсуд – обмежень на категорії витрат – немає. З неї кошти не можуть бути вилучені.

     Відповісти
  • 21.09.2022 в 20:51

   добрий вечір,а який термін придатності у екарті?

   Відповісти
 • 25.01.2022 в 09:56

  1000 грн на картці Монобанка у мене вже є, але функція виготовлення пластикової картки не активна.
  Що робити?

  Відповісти
  • 25.01.2022 в 11:02

   Доброго дня, вам потрібно оновити програму до останньої версії, тоді ця опція буде доступна в меню картки. Інших чинників чи обмежень не може бути. Опція доступна для всіх клієнтів банку.

   Відповісти
   • 02.04.2022 в 19:26

    спробував заказати пластік – відмова
    підтримка монобанка стверджує, що еПідтримка може бути тільки віртуальной а фізичну картку замовити не можна

    Відповісти
    • 02.04.2022 в 19:57

     Добрий вечір, Олексій, картку можна випустити в пластику, такий функціонал є у додатку (картка виходить безкоштовно, а доставка 50 грн.). Можливо, зараз немає змоги доставити пластик у деякі регіони України у зв’язку з бойовими діями.

     Відповісти
  • 12.07.2022 в 09:23

   Доброго дня. Випадково видалила приложення монобанку та віртуальну карту. Я можу востановити карту?

   Відповісти
   • 12.07.2022 в 10:10

    Доброго дня, Зоя, ви коли знову встановите додаток Моно та зайдете під своїм номером телефону та паролем, всі картки будуть підтягнуті, разом з рахунками та лімітами. Якщо картку видалили до того, як видалили додаток – тоді просто випустіть віртуальну картку знову. Це займе 10-20 секунд вашого часу.

    Відповісти
 • 27.01.2022 в 21:02

  Доброго дня! Чи можна оформити картку е-підтримка через компютер. В мене немає “смартфону”. На даний час не є клієнтом Вашого банку.
  У разі наявності такої можливості велике прохання надати детальну інструкцію як це зробити

  Відповісти
  • 27.01.2022 в 21:21

   Доброго дня, Володимир, на жаль, відкрити карту єПідтримка від Монобанку, можуть тільки клієнти банку. Реєстрація проходить через смартфон, на жаль, інших варіантів поки немає.

   Відповісти
 • 15.02.2022 в 10:08

  Доброго дня! Можна розрахуватися через NFC карткою є-підримка разом з чорною карткою однією сумою операції, якщо недостатньо коштів на картці є-підримка?

  Відповісти
  • 15.02.2022 в 11:11

   Добрий день, Артем, так можна. Вам потрібно попросити касира розбити платіж для оплати з різних карток. Спочатку оплачуєте карткою є-Підтримка, а залишок доплачуєте з вашої чорної карти моно.

   Відповісти
 • 28.03.2022 в 17:45

  Доброго дня! Чи зможу я оформити картку є-Підтримка, якщо не являюсь клієнтом вашого банку?

  Відповісти
  • 28.03.2022 в 18:07

   Катерина, нажаль ні. Картку можуть відкрити тільки клієнти банку. Всі банки в Україні працюють саме на таких умовах з програмою єПідтримка.
   Щоб приєднатися до Моно – тисніть кнопку Оформити.

   Відповісти
   • 31.03.2022 в 14:16

    Як перенести кошти з віртуальної карти на пластик mono банку.?

    Відповісти
    • 31.03.2022 в 15:03

     Олена, треба зайти у віртуальну картку єПідтримка – натиснути пункт Переказати на картку (він посередині екрану знаходиться) і просто обрати на свою Чорну, чи на свою Білу карту переказати кошти. Також можна вказати номер будь-якої карки та перевести на неї.

     Відповісти
 • 10.05.2022 в 23:05

  Як модна оформити карту Якшо вже маєш карту є підтримка

  Відповісти
  • 11.05.2022 в 08:22

   Соломія, якщо у вас картка відкрита в іншому банку, то це не біда. Для того щоб відкрити картку єДопомога у Моно, треба стати клієнтом банку. Відтриваєте картку – https://monobankinfo.com.ua/uk/kredytna-kartka/. Коли активуєте її і додаток Монобанк, зможете в два кліки відкрити цю соціальну картку, віртуальну, або пластикову (на ваш вибір)

   Відповісти
 • 27.01.2023 в 14:58

  чи можу я отримувати будь які соціальні виплати на карту Е підтримка чи необхідно відкрити іншу картку?

  Відповісти
  • 27.01.2023 в 15:03

   Доброго дня, так можете, ці картки працюють і ними можна користуватись для отримання соц. виплат від держави.

   Відповісти
 • 05.07.2023 в 16:03

  Доброго дня.
  Я маю активний рахунок ФОП у банку.
  Як можна відкрити рахунок для соціальних виплат? А саме декретних

  Відповісти
 • 12.10.2023 в 11:06

  Чи можливо зараз отримати пластикову карту?

  Відповісти
  • 12.10.2023 в 11:12

   Доброго дня, так можна, тисніть “Оформити картку”, після реєстрації можна обрати спосіб отримання пластику.

   Відповісти
 • 12.03.2024 в 20:14

  Доброго вечора! Чи є коміссія за зняття коштів з соціальної карти Є підтримка?

  Відповісти
  • 12.03.2024 в 20:19

   Доброго вечора, Дмитро, якщо було отримання цільової виплати, то зняття з неї буде без комісії.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *