Біла карта Монобанк (без кредитного ліміту)

Карта Монобанк без кредитного ліміту ідеально підходить для отримання заробітної плати або виплат ФОП. Ще одна особливість карти – знімати готівку в банкоматах можна без додаткової комісії. Оформлення карти здійснюється дистанційно через додаток. Карта відкривається безкоштовно, платити не доведеться і за отримання пластикового фізичного аналога.

Умови дебетової карти Монобанк

карта монобанк без кредитного ліміту

Дебетова карта Монобанк надається клієнтові на наступних умовах обслуговування:

Вартість випуску
дебетової картки
Безкоштовно
Випуск іменної
білої карти
150 гривень
Зняття готівки
з картки в
банкоматах
по Україні
Безкоштовно
Переведення в
готівку в
банкоматах
зарахувань,
відмінних від
зарплатних
0,9%
Поповнення
мобільного
номера
Безкоштовно
Оплата
комунальних
послуг
Безкоштовно
Нарахування
відсотків на залишок
особистих коштів
на рахунку
10%
(на час ВС -
припинено)
Бонусний кешбек
на вибрані категорії
до 15%

Як отримати білу карту Монобанк

Щоб оформити зарплатну картку від Монобанку, необхідно виконати наступну послідовність дій:

 1. Перейдіть в меню карт. Для цього в головному меню натисніть на відповідний значок і потягніть його вниз. Відкриється меню, де будуть відображені всі картки від Монобанк , які оформлені у клієнта на даний момент.
 2. Внизу списку карт потрібно клацнути на кнопку «Відкрити картку або рахунок ФОП», щоб перейти до процедури подачі заявки на новий картковий продукт.
 3. Прокрутіть список всіх пропонованих продуктів від Монобанк, поки не дійдете до білої карти.
 4. При необхідності ознайомтеся з особливостями і перевагами пластика, після чого натисніть на червону кнопку «Хочу білу картку». Випуск віртуального варіанту здійснюється безкоштовно, замовлення пластикової білої картки Моно, обійдеться в 100 грн (разом з доставкою), а за іменну картку потрібно доплатити 150 гривень (Увага! на час дії ВС у країні, Моно випускає іменні карти за замовчуванням, доплачувати за них не потрібно). Враховуйте, іменна картка випускається і відправляється клієнту протягом 2 тижнів, звичайна картка відразу готова до використання.
 5. Якщо ви оформляєте першу карту в Монобанку, потрібно прикріпити фотографії паспорта та ІПН, щоб підтвердити свою особу.

дебетова карта монобанк

Поповнення White Card Monobank

Дебіт карта від Монобанку може бути поповнена кількома способами:

 • З карти іншого українського банку. Монобанк не стягує ніяких додаткових комісій при здійсненні платіжних операцій, при цьому банк-відправник може списувати відсоток в залежності від своїх умов обслуговування. Можна прив’язати реквізити пластика, використовуваного для поповнення до мобільного додатку, щоб не вводити дані повторно при кожному перерахуванні;
 • З карти будь-якого світового банку. Поповнення здійснюється з вирахуванням комісії в розмірі 1,8% від суми. Додаткова комісія може стягуватися з боку іноземних банків;
 • Через термінали Приватбанку. Максимальна сума за одне поповнення – 4999 гривень, вся комісія повертається клієнтові на бонусний рахунок у вигляді кешбеку;
 • У терміналах iBox. На аналогічних умовах з терміналами самообслуговування від ПриватБанку (без комісії);
 • В касі банків-партнерів А-банк, Юніверсал Банк, Укргазбанк. Операції до 15000 тисяч гривень здійснюються без підтвердження особи клієнта, якщо сума вище – співробітнику банку буде потрібно представити документ, що засвідчує особу;
 • За реквізитами. Поповнення без комісії з боку Монобанка, може списуватися відсоток в рахунок банку-відправника. Термін надходження грошей – від 1 до 3 робочих днів;
 • Payoneer, SWIFT і SEPA. Комісія за поповнення залежить від обраної міжнародної системи. Детальна інформація про спосіб поповнення розміщена в розділі «Поповнити свою карту» в мобільному додатку від Монобанку.

Умови зняття грошей з карти

Гроші з банківської карти можна зняти без комісії в банкоматі будь-якого українського банку. Умови діють для зарплатних виплат, а також перерахувань ФОП, сума яких не перевищує 50 тисяч гривень на місяць. Для всіх інших операцій діє фіксована комісія на зняття – 0,9% від суми.

Знімати в банкоматах можна до 1000 гривень за одну операцію. Якщо потрібно зняти за раз більшу суму, скористайтеся банкоматами банку Universal, в них максимальна сума для зняття обмежується 20 тисячами гривень.

У касі банків А-Банк і Universal, Укргазбанк можна знімати будь-які грошові суми без обмежень. Якщо потрібно зняти більше 50 тисяч гривень, 1 тисячі доларів або євро, бажано попередньо перевірити наявність необхідної суми в конкретному банківському відділенні та замовити її на відповідну дату – через чат служби турботи Моно.

Переваги

 • У разі, якщо на кредитці недостатньо грошей, платіж буде автоматично списано з білої карти без комісії;
 • Грошові перекази та зняття готівки без комісії з боку Монобанк;
 • Відсутність кредитного ліміту, неможливо «піти в мінус»;
 • Підходить для отримання зарплати та виплат ФОП;
 • Просте закриття рахунку з зарахуванням всіх нарахованих депозитних відсотків;
 • Участь у кешбек програмах від Монобанку.

Консультант

2 комментариев для “Біла карта Монобанк (без кредитного ліміту)

 • 09.01.2024 в 20:45

  Переведення в готівку в банкоматах зарахувань, відмінних від зарплатних що це означає

  Відповісти
  • 09.01.2024 в 20:58

   Наталія, зарплати або ФОП-виплати, можна зняти в банкоматі без комісії, ліміт до 50 000 грн на місяць. Янші зарахування, або ж зняття, що перевищують суму ліміту будуть зі стандарною комісією – 0,9% від суми.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *