Як перевипустити карту Монобанк

Перевипуск карти Монобанк може знадобитися в разі, якщо клієнт втратив пластикову карту або у неї закінчився термін дії. Весь процес перевипуску здійснюється через мобільний додаток без відвідування фізичного відділення. Готова карта відправляється на пошту разом з новим актуальним набором стікерів. Перевипуск також варто замовити, якщо ви хочете оновити свою банківську карту.

Інструкція по перевипуску через додаток

Процес перевипуску карти через мобільний додаток максимально спрощений:

 1. Відкрийте програму на смартфоні, переконайтеся, що використовуєте останню версію програми, при необхідності проведіть оновлення через магазин.
 2. На головній сторінці зробіть свайп вправо для виклику меню. Прокрутіть пункти вниз до розділу «Перевипустити картку». Клацніть на нього.
 3. Виберіть відповідний спосіб перевипуску.

як перевипустити карту монобанк

Користувачеві доступно кілька варіантів:

Якщо обраний платний варіант, потрібно оплатити послугу з рахунку, після цього пластик буде відправлений вам по Новій Пошті, забрати його можна буде через кілька робочих днів.

Оновити карту Монобанк може знадобитися в наступних випадках:

 • Картка зносилася, поламалася або зіпсувалася;
 • Потрібно замінити звичайну безкоштовну карту на новий більш захищений варіант;
 • Карта загублена.

У разі втрати бажано заблокувати рахунок в мобільному додатку, щоб зловмисники не могли скористатися вашими грошима.

Інші способи оновити карту

Якщо карта неіменна – швидше буде отримати нову у будь-якому пункті видачі. Іменні переоформляються тільки через мобільний додаток. Також користувач може звернутися до найближчого відділення Універсал і А-Банк (партнер mono), щоб отримати детальну інформацію про свої подальші дії для отримання нового пластика.

Чи зберігаються гроші при перевипуску карти Монобанк

Багато користувачів не поспішають оновлювати зношену карту тільки через хибну думку, що всі гроші з чинного рахунку будуть списані на користь банку. На ділі гроші при перевипуску карти зберігаються на рахунку абонента, вони доступні для використання у будь-який зручний час.

Поки пластик не прийшов – розрахунки можна здійснювати безконтактно з допомогою мобільного додатку.

Консультант

4 комментариев для “Як перевипустити карту Монобанк

 • 11.01.2022 в 16:12

  Добрый вечер.
  У меня такой вопрос,если я перевыпустил вашу карту через приложение,(у нее изменился номер и код безопасности) действительна ли сама пластиковая карта ?

  Відповісти
  • 11.01.2022 в 16:38

   Здравствуйте, Николай, после перевыпуска виртуальной карты, пластиковая карта с устаревшими реквизитами будет недействительна. При необходимости, можно будет выпустить новый пластиковый аналог карты в приложении, доставка до 7 дней в отделение или почтомат НП.

   Відповісти
 • 09.02.2022 в 08:18

  Можно ли получить пластиковую карту єПідтимка в точках выдачи карт Монобанк, чтоб не платить 50 гривен за доставку Новой почтой?

  Відповісти
  • 09.02.2022 в 09:04

   Здравствуйте, Игорь, к сожалению такой возможности еще нет. Карты такого типа отправляются с производства сразу получателю.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *