Як перевести гроші з Юмані на Монобанк і навпаки

Сервіс електронних платежів ЮМані, відомий раніше як Яндекс Гроші , один з найпопулярніших в Росії. Ним користуються мільйони громадян, оскільки сервіс дозволяє зберігати, обмінювати гроші, оплачувати товари і послуги, а також виводити кошти безпосередньо на віртуальні картки Monobank. Перекинути Яндекс. Гроші на Монобанк можна з будь-якої точки світу.

 

 

Переказ з ЯндексГроші на карту Монобанк в Україні

Вивести на картку можна прямо з електронного гаманця, вибравши відповідний розділ, вказавши реквізити карти і суму. Гроші будуть переведені протягом декількох хвилин. Але, даний спосіб вважається “дорогим”, оскільки стягується велика комісія.

обмін яндекс на монобанк

Найпростіший і доступний спосіб вивести кошти з електронного гаманця на карту Монобанк – скористатися онлайн обмінником. Таких сервісів досить багато в мережі Інтернет, знайти їх не складно, але краще скористатися послугами тематичних фінансових сайтів, де зібрані актуальні, надійні, перевірені обмінники.

Зверніть увагу
Якщо ви використовуєте обмінник вперше, відбувається блокування грошей на добу. Таким чином, пункти обміну захищають свої кошти від шахраїв.

Крім цього, деякі обмінники стягують комісію за фінансові операції. Скористайтеся онлайн-калькулятором, щоб вибрати сервіс з найбільш вигідними умовами для клієнтів і оптимальним курсом. До слова, актуальні курси, встановлені НБУ, ви знайдете на сайті кожного обмінника.

Обмін Яндекс на Монобанк через сервіс

 

 

Щоб поповнити Монобанк з Яндекс.Гроші, перейдіть на офіційний сайт обраного обмінника, вкажіть, яку суму хочете вивести на карту.

  • Тепер потрібно вказати персональні дані: ПІБ, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, номер гаманця і номер карти.
  • Підтвердіть згоду на умови, запропоновані обмінником. Тепер натисніть «Оплатити» і дочекайтеся, коли гроші надійдуть на карту.

обмін з yoomoney на монобанк україни

Як поповнити Yoomoney c Монобанк

Зворотна операція – поповнення електронного гаманця з карти Монобанк – відбувається за аналогічною схемою, описаною вище. Враховуйте, що система Яндекс може стягувати до 3% від суми переказу – проте, зараз під формою оплати красується напис – «‎Ми не беремо комісію, але її може взяти ваш банк»‎, поповнення гаманця буде на суму вказану в заявці.

поповнити янденкс з монобанку

Відстежувати фінансові операції по віртуальній карті можна за допомогою онлайн-банкінгу.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *