Міжнародні перекази в Монобанк – SWIFT, SEPA і p2p

Здійснити міжнародний переказ з картки на картку Монобанк можна безпосередньо через додаток Моно. І саме цей банк одним з перших в Україні став підтримувати транзакції через системи SEPA і SWIFT. Як здійснювати такі перекази, чи передбачена за це комісія і скільки часу займає зарахування коштів?

Детальніше про SWIFT платежах в Монобанк

SWIFT – це міжнародна універсальна система банківських переказів. Її підтримує близько 90% всіх банків світу (де використовуються Visa і Master Card). Свіфт переказ в Монобанк можна виконати через офіційний додаток. Термін зарахування коштів – до 5 банківських днів, але якщо вірити відгуками клієнтів, то в 99% випадків гроші надходять миттєво.

monobank swift платежі

Отримання SWIFT-Переказів в Monobank здійснюється без додаткових комісій. За відправку стягують 0,5%+12 USD. Потрібно врахувати, що в транзакції використовуються саме долари або євро. Кошти в валюту конвертуються автоматично за внутрішнім курсом Моно банк (його можна дізнатися через онлайн-банкінг).

І в даному банку підтримуються SWIFT-транзакціі також на валютні карти або рахунки ФОП (підприємницькі). Реквізити SWIFT можна дізнатися в офіційному додатку Монобанк.

Для цього потрібно:

 • вибрати «Поповнення картки»;
 • вказати «Swift»;
 • вибрати валюту переказу – реквізити з’являться в залежності від вашого вибору.

Отримані реквізити потрібно надати в банк, з карти якого і здійснюється транзакція. Також можна зробити Свіфт переказ в Монобанк регулярним, додавши графік платежів в календар додатка.

Що таке SEPA в Монобанк

SEPA – аналог SWIFT, який використовується в європейських банках (валюта – євро). На поточний момент в системі підключено близько 30 держав. Переказ SEPA в Монобанк здійснюється тільки на карту з євро. У додатку можна швидко додати віртуальну платіжну карту, після – замовити випуск пластика.

переказ sepa монобанк

Комісія SEPA за вхідні перекази в Монобанк не передбачена. Відправлення – за тарифами банку-одержувача. Реквізити теж можна отримати через меню «Поповнення» в інтерфейсі програми.

Міжнародний переказ грошей з картки на картку Монобанк (p2p)

P2P-транзакціі відбуваються за банківськими реквізитами (номер IBAN, а також дані банку). Даний метод підтримується найбільшою кількістю банків в світі.

міжнародний переказ грошей з картки на картку монобанк

Недоліки цього способу:

 • час зарахування коштів може займати до 5 банківських днів (в середньому – 24 – 48 годин);
 • Комісія за переказ – 1% (кредитні кошти – 4%), також виконується автоматична конвертація валюти (за курсом Монобанк);
 • є строгі ліміти за операціями: не більше 30 тисяч гривень за транзакцію, але щонайменше 2500 UAH, на місяць – не більше 10 переказів;
 • для переказу з карти не українського банку можуть вимагати верифікацію особи, тобто операцію виконати вдасться в такому випадку тільки при особистому відвідуванні представництва банку.

Перевага – універсальність. Через P2P можна переказати гроші навіть в країни «третього світу». Єдина вимога – це відсутність блокувань на вхідні операції по карті. Отримання P2P в Монобанк здійснюється без комісії.

Для переказу потрібні номер карти, термін дії та CVV. На стороні банку-відправника підтвердження транзакції виконується через онлайн-банкінг.

У підсумку, карта Монобанк відмінно підходить як для отримання міжнародних платежів, так і для відправки фінансів на картки не українських банків. Дані транзакції обслуговуються цілодобово, на рахунки ФОП зарахування проводиться в робочий час. Найвигідніший варіант – це SWIFT і SEPA. Але розмір комісії також слід уточнювати в тому банку, з карти якого здійснюється переказ.

Консультант

12 комментариев для “Міжнародні перекази в Монобанк – SWIFT, SEPA і p2p

 • 16.05.2022 в 00:53

  Добрий вечір !Чи отримає дитина 14років міжнародний переказ?(SWIFT)

  Відповісти
 • 02.12.2022 в 18:46

  Добрий вечір. Зорієнтуйте, будь ласка, який термін зарахування коштів на рахунок переказом SEPA. Переказ з Німеччини в Україну. Дякую

  Відповісти
  • 02.12.2022 в 18:58

   Добрий вечір, Світлана, платіж в середньому проходить за 1 день (меньше 24 годин). В рудкусних випадках може знадобитись до 2-3 днів (якщо платіж проходить у святковий день, або вихідний банківський день).

   Відповісти
 • 11.01.2023 в 15:40

  як краще перевести кошти з США на карту монобанк?

  Відповісти
  • 11.01.2023 в 15:52

   Доброго дня, Олександр, радимо скористатись Swift переказом на валютну картку. Так будет вигідніше.

   Відповісти
 • 09.02.2023 в 00:15

  Я переказала (з європейської картки)на єврову карту монобанкв 47 євро а одержувач отримав на рахунок лише 22 євро, підкажіть що трапилося з 25 євро? Де вони ділися?

  Відповісти
  • 09.02.2023 в 05:40

   Доброго дня, Олена, подивитись конфіденційну інформацію по ваших операціях з рахунками може тільки співробітник служби турботи по вашій заявці. Напишіть будь-ласка в viber/telegram, або зателефонуйте по номеру підтримки, ось всі контакти – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/. Співробітник банку надасть вам детальну інформацію по списаню коштів.

   Відповісти
 • 21.02.2023 в 11:19

  Добрий день!
  Підкажіть ,будь ласка, що потрібно зробити, щоб здійснити swift-платіж через Монобанк?
  В рахунку до оплати відсутні дані про IBAN-номер рахунку, є тільки: ACCOUNT HOLDER NAME, ROUTING NUMBER, SWIFT/BIC, ACCOUNT NUMBER

  Відповісти
  • 21.02.2023 в 11:30

   Доброго дня, Олена, зараз переказ у валюті можна зробити лише за категоріями визначеними НБУ, наприклад, навчання (на рахунок навчального закаду), опдата лікування за кордоном (на рахунок мед. закладу) та інші.
   Уточнити можливість оплати та провести її, можна через службу підтримки – Тиць сюди.

   Відповісти
 • 07.02.2024 в 14:54

  Доброго дня
  Підскажіть будь ласка як поповнити гривневу картку Монобанку готівкою єврової валюти із-за кордону?

  Відповісти
  • 07.02.2024 в 15:01

   Доброго дня, можете скористатись такими способами: поповнити через банк, за допомогою банкоматів / терміналів. Також, деякі пункти обміну валют, в країнах Європи, можуть приямати готівку и поповнити вашу картку.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *