Міжнародні перекази в Монобанк – SWIFT, SEPA і p2p

Здійснити міжнародний переказ з картки на картку Монобанк можна безпосередньо через додаток Моно. І саме цей банк одним з перших в Україні став підтримувати транзакції через системи SEPA і SWIFT. Як здійснювати такі перекази, чи передбачена за це комісія і скільки часу займає зарахування коштів?

Детальніше про SWIFT платежах в Монобанк

SWIFT – це міжнародна універсальна система банківських переказів. Її підтримує близько 90% всіх банків світу (де використовуються Visa і Master Card). Свіфт переказ в Монобанк можна виконати через офіційний додаток. Термін зарахування коштів – до 5 банківських днів, але якщо вірити відгуками клієнтів, то в 99% випадків гроші надходять миттєво.

monobank swift платежі

Отримання SWIFT-Переказів в Monobank здійснюється без додаткових комісій. За відправку стягують 0,5%+12 USD. Потрібно врахувати, що в транзакції використовуються саме долари або євро. Кошти в валюту конвертуються автоматично за внутрішнім курсом Моно банк (його можна дізнатися через онлайн-банкінг).

І в даному банку підтримуються SWIFT-транзакціі також на валютні карти або рахунки ФОП (підприємницькі). Реквізити SWIFT можна дізнатися в офіційному додатку Монобанк.

Для цього потрібно:

 • вибрати «Поповнення картки»;
 • вказати «Swift»;
 • вибрати валюту переказу – реквізити з’являться в залежності від вашого вибору.

Отримані реквізити потрібно надати в банк, з карти якого і здійснюється транзакція. Також можна зробити Свіфт переказ в Монобанк регулярним, додавши графік платежів в календар додатка.

Що таке SEPA в Монобанк

SEPA – аналог SWIFT, який використовується в європейських банках (валюта – євро). На поточний момент в системі підключено близько 30 держав. Переказ SEPA в Монобанк здійснюється тільки на карту з євро. У додатку можна швидко додати віртуальну платіжну карту, після – замовити випуск пластика.

переказ sepa монобанк

Комісія SEPA за вхідні перекази в Монобанк не передбачена. Відправлення – за тарифами банку-одержувача. Реквізити теж можна отримати через меню «Поповнення» в інтерфейсі програми.

Міжнародний переказ грошей з картки на картку Монобанк (p2p)

P2P-транзакціі відбуваються за банківськими реквізитами (номер IBAN, а також дані банку). Даний метод підтримується найбільшою кількістю банків в світі.

міжнародний переказ грошей з картки на картку монобанк

Недоліки цього способу:

 • час зарахування коштів може займати до 5 банківських днів (в середньому – 24 – 48 годин);
 • Комісія за переказ – 1% (кредитні кошти – 4%), також виконується автоматична конвертація валюти (за курсом Монобанк);
 • є строгі ліміти за операціями: не більше 30 тисяч гривень за транзакцію, але щонайменше 2500 UAH, на місяць – не більше 10 переказів;
 • для переказу з карти не українського банку можуть вимагати верифікацію особи, тобто операцію виконати вдасться в такому випадку тільки при особистому відвідуванні представництва банку.

Перевага – універсальність. Через P2P можна переказати гроші навіть в країни «третього світу». Єдина вимога – це відсутність блокувань на вхідні операції по карті. Отримання P2P в Монобанк здійснюється без комісії.

Для переказу потрібні номер карти, термін дії та CVV. На стороні банку-відправника підтвердження транзакції виконується через онлайн-банкінг.

У підсумку, карта Монобанк відмінно підходить як для отримання міжнародних платежів, так і для відправки фінансів на картки не українських банків. Дані транзакції обслуговуються цілодобово, на рахунки ФОП зарахування проводиться в робочий час. Найвигідніший варіант – це SWIFT і SEPA. Але розмір комісії також слід уточнювати в тому банку, з карти якого здійснюється переказ.

Консультант

2 комментариев для “Міжнародні перекази в Монобанк – SWIFT, SEPA і p2p

 • 16.05.2022 в 00:53

  Добрий вечір !Чи отримає дитина 14років міжнародний переказ?(SWIFT)

  Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *