Переказ грошей в Росію через Монобанк

Починаючи з 2016 року у пересічних громадян України з’явилися проблеми з переказом грошей в Російську Федерацію. Згідно з указом президента, для ряду систем грошових переказів були анульовані ліцензії. Це турбота про внутрішню безпеку країни.

 

 

Тобто користуватися ними фінансові компанії більше не можуть. І в їх числі – також електронні гаманці, по типу Ківі, Яндекс-гроші.

А чи можна виконати переказ грошей в Росію з Монобанку, що для цього знадобиться?

Заборонені способи переказу грошей з України в Росію

Під заборону потрапили сервіси прямих переказів, в числі яких Western Union, Золота Корона. Їх перевага – це порівняно невисока комісія, а також швидке виконання транзакцій. Системи Visa і MasterCard при цьому продовжують нормально працювати.

Тобто з карти Monobank без проблем можна здійснювати прямі перекази. Також його можна здійснити на банківський рахунок (за реквізитами, використовуючи SWIFT).

Як відправити гроші в РФ через Монобанк

Щоб зробити переказ в Росію з Monobank, необхідно:

  1. Авторизуватися в додатку онлайн-банкінгу.
  2. Вибрати «Перекази», вказати – SWIFT.
  3. Вказати реквізити.
  4. Підтвердити операцію.

монобанк переказ грошей в росію

Конвертація виконується автоматично. Тобто Mono bank працює без будь-яких обмежень. Єдиний мінус – це втрата коштів через конвертацію валюти.

Ще варіант – це використовувати обмінник. У них курс, як правило, вище приблизно на 3 – 5%. Вони кращі, якщо потрібно перевести велику суму.

 

 

Надається можливість і робити прямі перекази за номером картки. Але рекомендується в онлайн-чат підтримки задавати питання щодо того, скільки саме складе комісія і який поточний курс при конвертації використовується. Ще потрібно врахувати, що платіжна система «МИР» не підтримується.

Власникам таких карт рекомендується для отримання грошей відкрити окремий банківський рахунок для переказів за реквізитами.

Послуга надається у будь-яких банках.

перекинути гроші в росію з монобанку

Ще один діючий варіант – це використання WebMoney. Але там курс обміну гривні на WMR не завжди вигідний, краще віддати перевагу картці Монобанка.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *