Перекази з А-Банк на Монобанк і навпаки

Здійснити переказ з Монобанк на А-Банк зараз гранично просто, так як обидва банки починаючи з 2020 року є партнерами. А це означає, що зняти гроші з карти Monobank можна прямо через касу А-Банку, і при цьому коміссія складе всього 0,5%.

Як перевести з А-Банку на карту Монобанк

Найпростіше для цього використовувати фірмовий додаток онлайн-банкінгу А-Банк для мобільних пристроїв. Також є його веб-версія (для входу через браузер). Для переказу досить вказати номер картки одержувача. Комісія складе всього 0,5% від суми операції.

переказ а банк на монобанк

переказ а банк на монобанк-2

Або переведення на карту за номером:

переказ а банк на монобанк-3

Чинний ліміт: до 25 тисяч за транзакцію і не більше 150 тисяч протягом одного календарного місяця. Якщо необхідно перевести більше, то рекомендується зробити транзакцію безпосередньо через банківську касу (використовуючи готівку, зняту з картки).

І якщо перекидати з карти А Банку на Монобанк особисті кошти, то ніяких додаткових комісій не передбачено. В рахунок кредитних – 4% від суми операції.

Переказ з Monobank на А-Банк Україна

З карти Моно банк фіз. особи також можуть здійснити переказ за номером картки. Вказувати реквізити рахунку не потрібно, достатньо лише знати номер картки одержувача.

як перевести з монобанку на а банк

І якщо в додатку виконати прив’язку карткового рахунку, то в майбутньому скинути гроші можна буде взагалі без будь-яких комісій.

як перевести з монобанку на а банк-2

як перевести з монобанку на а банк-3

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *