Як зробити переказ з Привату на Монобанк і навпаки

На даний момент Приватбанк вважається найпопулярнішим банком в Україні – більшість платіжних операцій проводиться саме через нього. Поповнити картку Монобанк через термінал Приватбанку намагаються багато користувачів. Поряд з цим зростає і популярність повністю мобільного та віртуального банку Монобанк. Останній готовий запропонувати клієнтам вигідні умови співпраці і мінімальні комісії за проведення платіжних операцій.

Власники карт задаються питанням: як перевести гроші з одного рахунку на інший з мінімальними втратами через комісії. Нижче буде розглянуто кілька способів переказу грошей з мінімальною комісією.

Поповнення Монобанку через Приват24

Комісія при переказі з Привату на Монобанк стягується при всіх способах переказу. Якщо ви не хочете виходити з дому, найзручнішим способом перекидання грошей стане поповнення карткового рахунку Монобанк через систему Приват24. Авторизація в інтернет-банкінгу може бути проведена через мобільний додаток або декстопну версію.

Щоб виконати переказ коштів, достатньо виконати наступні кроки:

 1. Авторизуйтесь в інтернет-банкінгу на телефоні або ноутбуці за номером телефону і паролем.
 2. Знайдіть розділ «Всі послуги» в меню.
 3. Виберіть пункт «Перекази»
 4. Клацніть на пункт «Переказ грошей на карту».
 5. Якщо в Приватбанку у вас оформлено відразу кілька карток (дебетова для виплат, кредитна, інтернет-карта), виберіть зображення потрібної і клацніть на нього.
 6. В поле «Інша карта» введіть 16-значний номер пластика, на який буде здійснюватися переказ.
 7. В поле «Сума» введіть розмір переказу.
 8. Перевірте правильність зазначених даних, клацніть на кнопку «Переказати», щоб підтвердити вчинення платіжної операції.

як поповнити карту монобанк через Приват24

як поповнити карту монобанк через Приват24-2

Скинути з Привату на Монобанк потрібну суму можна протягом декількох секунд. Навіть якщо раніше ви не проводили подібні операції, процес не викличе складнощів за рахунок інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу мобільного банкінгу.

Гроші надходять на рахунок миттєво, в деяких випадках термін може збільшуватися до 3 робочих днів.

Закинути гроші на mono через термінал

Ще один спосіб поповнення рахунку – через термінали самообслуговування Приватбанку. При здійсненні операції на екрані з’являються підказки: якщо чітко слідувати інструкції на екрані, ніяких складнощів з поповненням не виникне.

поповнити монобанк через термінал приват

Важливо відзначити!
При використанні терміналу Приватбанку, сума комісії за поповнення повернеться власнику картки Монобанк на рахунок Кешбек (побачити суму Кешбек можна в деталях операції в додатку).

Для здійснення платежу заздалегідь уточніть номер картки Монобанку, а також мобільний номер, до якого прив’язаний пластик одержувача.

Спосіб переказу з Приватбанку без комісії

Спочатку переводити гроші з Привату на Монобанк можна було без комісії, але пізніше держбанк почав стягувати по 0,5% з суми кожного платежу. Існує альтернативний спосіб переказу грошей без комісії, для його реалізації потрібно транзитна карта.

Найпростіший спосіб – оформити карту Конкорд банку. Фінансова установа не дуже популярна в Україні, але є кілька причин оформити пластик в компанії:

 • Поповнення карти в Приват24 без комісії;
 • Відсутність плати за відкриття та обслуговування картки;
 • Поповнення карти Монобанк через додаток Конкорда без комісії.

Щоб зробити переказ без зайвих списань, слідуємо інструкції:

 1. В Приват24 переходимо в меню «Платежі» і за допомогою пошукового рядка знаходимо банк «Конкорд».
 2. Вводимо 16-значний номер картки без пробілів.
 3. Заповнюємо дані про одержувача і вказуємо суму переказу. Підтверджуємо операцію. (В разі успішного переказу в додатку Конкорда прийде відповідне повідомлення.)
 4. Для подальшого переказу грошей на Моно без комісії слід запустити інтернет-банкінг Конкорда і провести платіж на Monobank.

Головна проблема в зазначеному способі – обмежене число відділень Конкорд Банку по Україні. Якщо відділення відсутнє в вашому місті, за аналогічним принципом можна зробити переказ, використовуючи в якості транзитної карту ПУМБ.

Як перевести гроші з Монобанк на Приват

У деяких випадках потрібно виконати переказ з карти Монобанк на Приват. Існує кілька способів здійснення такої операції:

 • Через мобільний додаток Монобанк. Виберіть серед усіх операцій «Переказ на картку», введіть реквізити пластика і суму. Перевірте правильність даних і підтвердіть платіж.

як перевести гроші з монобанк на приват

 • Скористайтеся сторонніми платіжними сервісами. Так, через сайт «Портмоне» можна здійснювати перекази між картками різних українських банків. Одержувачу потрібно вказувати номер своєї картки, термін дії та код CVV2 / CVC2 зі зворотнього боку пластика. У графах, що стосуються одержувача, заповнюється тільки інформація про реквізити та суму переказу. Середній розмір комісії за платежі – не більше 1%.

Консультант

10 комментариев для “Як зробити переказ з Привату на Монобанк і навпаки

 • 20.03.2022 в 17:18

  Добрий день!
  Яка комісія в разі переведення коштів сумою більшою 10тис грн на рахунок ФОП в приватбанку?
  Буду вдячний за відповідь.

  Відповісти
  • 20.03.2022 в 17:33

   Здрастуйте, Ярослав, за вашими умовами переказу, тариф буде наступним: 0,5% за рахунок власних коштів (але не більше ніж 190 грн.)

   Відповісти
   • 31.05.2023 в 13:01

    Привіт, нещодавно Конкорд оновив умови і додав комісію в 0.5%. Є якісь можливості і надалі поповнювати моно без комісії ?

    Відповісти
    • 31.05.2023 в 13:14

     Наразі від Приватбанку такої можливості не має 🙁 Моно комісію не бере, але її знімає приват згідно своїх тарифів. Як варіант, ви можете зняти готівку з картки приватбанку в їх терміналах (це без комісії) і поповнити картку mono через термінал мережі City24, iBox, EasyPay або А-банк.

     Відповісти
 • 10.04.2023 в 21:08

  Я хочу переказати гроші з валютної картки Моно на валютну картку приват. Який процент при цьому і як це відбувається?

  Відповісти
  • 10.04.2023 в 21:29

   Доброго дня, відправити платіж у валюті по Україні можна лише через SWIFT. Комісія за відправку SWIFT складе 12$ за курсом НБУ на день фактичного відправлення (у гривневому еквіваленті) + 0,5% від суми переказу (залежно від валюти відправки), але не більше 90$.

   Відповісти
   • 13.04.2023 в 18:31

    на сайті привату написано,що 1% комісія СВІФТ за валютні перекази по Україні. Так 1 чи 0.5?

    Відповісти
    • 13.04.2023 в 18:42

     Все вірно там написано, для гривневих карток 0,5% комісія за переказ в Приватбанку, а для валютних треба уточнювати залежно від суми, тарифу в їх службі підтримки або відділенні.

     Відповісти
 • 22.07.2023 в 11:11

  Як зробити переказ з телефону з картки Моно ,знаючи тільки ФІО номер картки в Приватбанку (номера телефона немає,а додаток потребує абонента зі списка контактів) ?

  Відповісти
  • 22.07.2023 в 11:20

   Доброго дня, Олена, застосунок використовує контакти у телефоні (які мають картку моно), для пришвидшення операції переказу, але при умові надання доступу до цих контактів і це не є обов’язковою умовою для здійснення переказу за номером картки. Вам просто необхідно з головного екрану зайти у меню – “Переказ на картку” та вгорі у поле ввести номер картки (16 цифр), на яку хочете здійснити переказ, а далі слудувати підказкам застосунку.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *