Як отримати карту Монобанк

Стильна карта чорного кольору з лаконічним дизайном від MonoBank зможе задовольнити будь-які фінансові потреби: мати на рахунку кредитні кошти і власні гроші, переводити і оплачувати без комісії в Україні.

Підготовка документів для оформлення картки

Щоб оформити карту Монобанк і отримати кредитну суму, до речі, в цьому банку пільговий період використання коштів сягає 62 днів, знадобиться приготувати особисті документи: паспорт та довідка ІПН. Такі документи запитує будь-який банк перед початком співпраці, але тут ви відразу отримуєте картку.

Зробити карту Монобанк в порівнянні з алгоритмом дій інших українських банків простіше: вам не знадобиться особисто спілкуватися з консультантами, відповідати на ряд питань. Оформити картку Монобанк можна в додатку на смартфоні.

Установка додатку Monobank Україна

Установка додатку відбувається з комфортом. Впевненому користувачеві сучасних девайсів досить зайти в Play Market або AppStore. Якщо немає – отримати карту монобанк можна, залишивши свій номер телефону на офіційному сайті кредитора. У зворотному смс-повідомлення буде вказана активне посилання для скачування додатку.

отримати карту монобанк

Документи для реєстрації

Приготовлені заздалегідь документи (паспорт та ІПН) сфотографуються телефоном.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 20% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Заповнення анкети Монобанк

 • Після завантаження та установки програми, у вікні пристрою вводимо мобільний номер. Це початок реєстрації в Monobank.
 • Дочекайтеся смс-повідомлення з кодом і введіть його у відповідне поле.
 • Наступний крок – ознайомлення з інформацією: щоб отримати карту Монобанк доведеться сфотографувати документи, заповнити анкету, вибрати спосіб отримання карти монобанк.
 • Якщо ваше бажання оформити карту Монобанк ще актуальне, переходимо до процедури фотографування паспорта. Додаток запропонує вибрати тип документа (стара версія паспорта або ID карта). Як саме сфотографувати паспорт ви зможете побачити в додатку.
 • Система створення фото самостійно захопить потрібну частину документа. Фотографувати документи можна тільки з додатку – відсутня функція додавання фото з галереї. Фото робиться так, що основна інформація про власника документа передається чітко.
 • Фотографуємо зазначені додатком сторінки паспорта. Якщо ви хочете отримати картку, залишається слідувати підказкам програми,
 • Знімки готові – інструкція по реєстрації в Monobank переводить до наступного етапу.
 • Наступний крок реєстрації в Monobank – фотографування ІПН. Якщо ви вже володієте ID картою, то, щоб отримати карту монобанк досить сфотографувати зворотну сторону документа (прописаний ІПН). Зі старою версією паспорта (паперової) доведеться постаратися. У багатьох довідка про присвоєння ІПН встигла застаріти, тому налаштуйте освітлення, щоб цифри були чіткими. Оформити картку Монобанк дозволяється, якщо документи якісно сфотографовані і співробітники банку легко зчитують з них дані.

Іноді клієнти вдаються до допомоги ручки або олівця, щоб чіткіше навести цифри ІПН. За ці дії несе відповідальність власник документа.

Дані про платоспроможність

Після зйомки документів – заповнення особистої інформації, в тому числі дані про платоспроможність. Оформити картку можна вказавши відомості про зайнятість і розмір доходу. Після – продовжуємо реєстрацію в Monobank.

Вказувати дані про роботу і заробіток особливо необхідно, якщо ви хочете зробити карту Монобанку з кредитним лімітом.

Якщо ж вам потрібний просто пластик, то ця інформація особливої ролі не зіграє – отримати карту можна у будь-якому випадку.

Як тільки все дані по реєстрації в Monobank будуть заповнені, банк обробить вашу інформацію і проаналізує рівень платоспроможності. По завершенню цього процесу вам прийде повідомлення про розмір доступного кредитного ліміту (іноді зробити карту монобанк з кредитними грошима на рахунку не виявляється можливим – банк в деяких ситуаціях може відмовити).

зробити карту монобанк

Отримання карти

Фінішний етап реєстрації – вибір способу її отримання. Отримати карту Монобанк можна двома методами:

 1. Доставка кур’єром (під двері будинку).
 2. Забрати з точки видачі (отримати карту Монобанк можна у будь-якому місті – у пункті видачі, зазначеному на карті банку).
 3. Якщо ви перебуваєте на території Європи, можна замовити доставку через службу підтримки. Вартість: для Польщі 10 злотих, для інших країн Європи – 20 злотих. Доставка – 5 днів.

Активується картка клієнтом самостійно.

відкрити карту монобанк

Як активувати карту Монобанк

Активувати карту Монобанку можна після того, як карта опиниться у вас в руках. Щоб повноцінно активувати пластикову карту, знадобиться її сфотографувати в додатку і задати ПІН-код (буде використовуватися в подальшому і для входу в додаток). Якщо є можливість зчитування інформації через відбиток пальця – вибираємо цей спосіб).

Після того як ви активуєте карту Монобанка, вам слід дотримуватися основних правил її використання, наприклад, не фотографуватися з картою для публікацій в інтернеті (деякі платіжних сервіси по номеру карти зможуть списати гроші з рахунку).

Консультант

2 комментариев для “Як отримати карту Монобанк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *