Як дізнатися свій IBAN в Монобанку

Україна досить недавно перейшла на нову систему міжнародних розрахункових рахунків, але зараз найбільш переважними реквізитами є номери Ібан Monobank. Номер IBAN дозволяє швидко і без помилок зробити переказ на українські та зарубіжні карти.

Що таке IBAN?

номер iban монобанк

Це номер, який представляє собою 29 символів, які оформляються в певному форматі. Перші букви позначають країну, де відкрито банківський рахунок. Далі можна дізнатися МФО Монобанку, кількість нулів, що доповнюють номер до 29 символів. Останні 14 цифр є розрахунковим рахунком і повністю індивідуальні.

Де подивитися IBAN свого рахунку в Монобанку

Найпростіше дізнатися номер IBAN перейшовши в розділ онлайн-банкінгу “Поповніть рахунок за реквізитами в Україні“.

як дізнатися свій iban монобанк

Далі для оплати послуг або переказу грошей буде достатньо відправити 29 символів і платник зможе закинути гроші у будь-якому терміналі країни, або через будь-який банк (як відділення так і онлайн).

Дізнатися свій IBAN Монобанк може кожен – немає необхідності звертатися до відділення або зв’язуватися зі співробітниками. Клієнт банку може бути впевненим, що iban-рахунок не зміниться протягом усього терміну дії карти.

Консультант

2 комментариев для “Як дізнатися свій IBAN в Монобанку

 • 25.02.2022 в 16:28

  Доброго дня. Як дізнатись IBAN не свого рахунку в Монобанк? Маю заплатити людині гроші через клієнт-банк, а є тільки номер карти

  Відповісти
  • 25.02.2022 в 17:01

   Тільки запитавши його в одержувача платежу. Реквізити є індивідуальними даними, їх немає у відкритому доступі.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *