Кешбек від Монобанк

Ходити на шопінг і заробляти одночасно – нове слово в системі лояльності від Монобанк, яке встигли оцінити багато клієнтів. Чим більше купуєш, тим більше повертаєш на свій рахунок з правом встановлювати найбільш вигідні категорії Кешбек!

Що таке кешбек (сashback)

Кешбек від Монобанк – грошова сума, яка нараховується банком для клієнтів за користування кредитними картами Monobank. Система нарахування бонусів Моно банку вигідніше в порівнянні з пропозиціями інших банків. Налаштувати кешбек у Монобанку клієнт може самостійно без допомоги консультантів.

Як працює кешбек в Монобанк

Щоб використовувати кешбек Монобанк, потрібно завантажити спеціальну програму на смартфон, розроблене Моно банком з однойменною назвою.

Налаштовуючи кешбек в Монобанк, ви повинні знати: максимальна сума бонусів, яку можна зняти протягом 1 місяця не обмежена (раніше було 500 грн/міс). Вивести кешбек з Монобанк дозволяється в сумі від 100 грн. Ця умова введена для того, щоб не перевантажувати систему банку.

Використовувати кешбек Монобанк можна і за кордоном – всюди, де є платіжні термінали.

При бажанні вивести кешбек на карту, вам доступна не вся сума бонусів, а за вирахуванням податку – 19,5%.

як працює кешбек в монобанку

Як налаштувати

У додатку кожного першого числа будь-якого місяця вам буде видно категорії кешбек в Монобанк. Для нарахування грошей можна вибрати 2. Поруч з категоріями кешбеку встановлюється розмір нарахування бонусів у відсотках від витраченої суми. Щоб розглянути, як можна використовувати кешбек Монобанк детальніше, створимо ситуацію: кешбек за подорож дорівнює 20% (найбільший % нарахування бонусів).

Подорожуємо ми не кожен місяць, але плануємо поїздки заздалегідь. Знаючи, що скоро треба буде відпустка, вибираємо кешбек для Подорожей і ще одну категорію, наприклад, Супермаркети. У другій категорії відсоток кешбек зовсім невеликий, але ж ми робимо покупки кожен день! А навіть 3-4% від суми покупок за цілий місяць – відмінна економія!

Якщо ви продумано змінюватимете категорії кешбеку в Монобанк щомісяця, то зможете непогано заробляти. Уявіть собі, що за туристичну путівку вам повернеться 1/5 від вартості поїздки і постійний кешбек на щоденні закупівлі.

Категорії кешбеку

Приклади запропонованих категорій (до початку повномасштабного вторгнення з боку рф):

 • Авто і АЗС (4% / 0,75%)
 • Краса і медицина (7% / 0,75%)
 • Одяг та взуття (5% / 0,75%)
 • Кафе і рест орани (3% / 0,75%)
 • Продукти (4% / 0,75%)
 • Кіно (15% / 0,75%)
 • та інші.

Що означають ці цифри в дужках? Перша цифра вказує на розмір кешбеку, якщо ви розплачувалися власними коштами, а друга – кредитними.

Як змінити кешбек Монобанк

З 1.02.2021 року, в черговому оновленні додатка Монобанк, з’явилася можливість змінювати категорії за якими буде нараховуватися кешбек протягом місяця. Для цього потрібно виконати наступні дії:

 1. Необхідно зайти в меню Кешбек і натиснути на галочку біля тієї категорії, яку ви хочете змінити (таким чином категорія скинеться з обраних).
 2. Потім натиснути на плюс біля категорії, яку ви хочете вибрати замість попередньої.

Важливо! Можна самостійно змінити ті категорії, за якими ще не було накопичення в цьому місяці.

Наприклад: для категорії «Продукти» вже було накопичено 1 грн. Ви НЕ зможете змінити її в поточному місяці. А по категорії «Бутова техніка» накопичено 0 грн., її поміняти можна, тільки на ті категорії від банку, де 0 грн. накопичень.

Партнерський кешбек в Монобанк

партнерський кешбек в монобанку

1 червня 2019 року поклало початок нової історії в системі нарахування бонусів в Монобанк. Тепер в онлайн-банкінгу серед всіх розділів з’явилася нова функція «Партнерський кешбек». Що це означає? Це означає те, що раніше клієнти могли вибрати лише категорію своїх витрат, а тепер можна вказати навіть конкретну торгову точку.

Чому Партнерський cashback вигідний? Справа в тому, що деякі магазини або торгові майданчики нараховують кешбек в разі першої покупки. Тому ви можете налаштовувати кешбек в Монобанк за категоріями і майданчикам, купуючи щораз вигідно!

Благодійність з cashback рахунку (Upd)

Upd від 01.07.2022

Монобанк зробив дуже простий і зручний інтерфейс, всього в 3 кліки ви зможете допомагати Україні та українцям, роблячи звичайні для себе речі, такі як покупки в магазинах, оплати в інтернет. Для початку потрібно зайти в розділ “Кешбек” (у нижньому меню) – вибрати пункт “Передавати на благо” – активувати тумблер “Передавати кешбек на благодійність” – вибрати фонд до якого хочете перенаправити свої кошти з кешбек-рахунку.

кешбек на благодійність у монобанк

З лютого 2022 року у додатку Монобанк додалося ще кілька благодійних фондів у розділі кешбек, а саме:

 • Повернись живим (техніка та спорядження для армії України)
 • Твоя опора (допомога постраждалим від воєнних дій)
 • Україна без сміття (прибирання територій та переробка відходів. У воєнний час фонд допомагає цивільним та ТрО)
 • Tabletochki (допомога онкохворим дітям)
 • Kiddo (допомога дітям з тяжкими захворюваннями)
 • Happy Paw (турбота про тварин та допомога притулкам для тварин)
 • БФ Сергія Притули (забезпечення української армії обладнанням, транспортом, зв’язком та ін.)

Безліч фондів у воєнний час працює саме на допомогу нашим бійцям ЗСУ та мирним жителям, які опинилися у непростій ситуації через військові дії.

І ще одна функція від Монобанк для додатків, яка почала працювати ще в травні 2019 ріку – тумблер в розділі кешбек: Передати кешбек в Кураж Базар (вивести кешбек з Монобанку на рахунок благодійного фонду).

кешбек на благодійність від монобанк

Включення цього тумблера означає, що всі повернулися назад гроші за обраними категоріями кешбеку від банку переведуться в якості пожертвувань до фонду благодійності.

Кураж Базар – благодійний фонд, провідний продаж стильного одягу, предметів антикваріату та інших оригінальних об’єктів, які передаються від українців як пожертвування. Всі гроші від продажу збираються і витрачаються на закупівлю необхідного обладнання в дитячі медичні установи. Організація веде свою діяльність з 2015 року і вже встигла передати дитячим лікарням більше 7 млн ​​гривень від проведених заходів.

Консультант

6 комментариев для “Кешбек від Монобанк

 • 13.12.2021 в 19:52

  Будь ласка, не вводіть в оману с кешбеком! Зокрема з кешбеком від Банку. Він не може перевищувати 500 грн/місяць!

  Відповісти
  • 13.12.2021 в 21:02

   Доброго вечора, дуже цікаве у вас зауваження, а ось у нас є пруфи: https://ibb.co/R9n5SV1, а у вас?
   І знімати (виводити на картку) можна більше 500 грн., наприклад 2000 ₴ в 1 клік з рахунку кешбеку. Чистими зайшло 1610 гривень.

   Відповісти
   • 24.04.2023 в 17:50

    Якщо вибираєш кешбек, наприклад,медицина і партнерський якусь аптек, то який зарахується?

    Відповісти
    • 24.04.2023 в 18:05

     Надія, у такому разі, не підсумовується, а у пріоритеті буде працювати партнерський кешбек.

     Відповісти
 • 18.12.2023 в 11:39

  Хочу підключити кешбек для свого закладу ( кафе) .

  Відповісти
  • 18.12.2023 в 11:44

   Доброго дня, Олег, напишіть, будь-ласка, запит на пошту – info@monobank.ua. Не забудьте вказати контакти для зворотного зв’язку.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *