Курс валют в Монобанк

Вигідні курси валют в Монобанку – одна з поширених причин, чому клієнти віддають перевагу саме цьому банку.

Він вигідніше приблизно на 1 – 3% в порівнянні з іншими фінансовими компаніями, що працюють в Україні.

Це можливо завдяки відмові від фізичних відділень. Тобто технічне обслуговування банку обходиться дешевше, тому й умови для клієнтів – вигідніші. А ще у Monobank доступний обмін валюти онлайн, випуск валютних карток (як віртуальних, так і пластикових).

Вигідні курси на покупку і продаж

Дізнатися актуальний курс можна прямо в додатку для мобільних телефонів. Досить відкрити вкладку «Ще», у верхній частині інтерфейсу буде відображено, скільки коштує гривень один долар і євро. Оновлення інформації виконується кожні 2 хвилини.

Якщо ж тапнуть на даний віджет, то відкриється список додаткових валют. Там можна дізнатися поточний курс рубля до гривні в Монобанк, злотого, датської крони і навіть турецької ліри. Всього підтримується більше 10 популярних валют.

Розділ також можна налаштувати, вивівши на віджет курси тих валют, які найбільше цікавлять користувача.

Обмін валют в додатку Монобанк

монобанк курси валют

Щоб зробити обмін через онлайн-банкінг знадобиться:

 • зареєструвати нову віртуальну карту (доступні валюти: російський рубль, долар, євро);
 • вибрати «Поповнити»;
 • вказати зручний варіант (наприклад, переказ з гривневої карти);
 • вказати суму операції;
 • підтвердити обмін.

Використовується курс на момент здійснення операції (можна уточнити у відповідному розділі). Переказ виконується миттєво. А щоб надалі зняти готівкову валюту можна звернутися до кас Universal Bank та А-Банк. Комісія – стандартна для клієнта, як за операцію переведення в готівку.

Кому буде корисна послуга

Обмін валюти через додаток в Моно Банк в першу чергу зацікавить тих, хто працює за кордоном і переказує кошти своїм родичам. Адже функція дозволяє це зробити взагалі без будь-яких комісій. Перекази ж між картами Монобанку здійснюються теж без додаткових плат. Також послуга користується попитом у фрілансерів.

Підведемо підсумки!
В Моно дійсно один з найбільш вигідних курсів, а ще можна обмінювати валюту прямо в додатку. Приємним бонусом є наявність можливості швидко зареєструвати валютну карту, на яку можна отримати міжнародний переказ (включаючи через SWIFT, по IBAN, SEPA і так далі).

Різні курси для оплати та обміну (Upd: 11.06.2022)

Відповідно до постанови НБУ “Про роботу банківської системи у період запровадження військового стану” Монобанк запровадив різні курси валют на оплату карткою й обмін валюти у додатку. Оскільки від 01 березня 2022 р. в інших іноземних валютах – курс, може відхилятися не більше ніж на 1% від курсу, який визначається на підставі офіційного курсу гривні по НБУ, що діє у день здійснення операції.

різні курси для оплати та обміну в монобанк

Зміни вже доступні в останній версії програми Monobank. Також варто згадати, що за такого розкладу, оплачувати валютними картами товари в гривні – стає вигідніше, оскільки задіяний курс НБУ, а не комерційний.

Наприклад: Якщо євро карткою сплатити товар на суму 1000 гривень, буде списано 30,08 €. А якщо обміняти 30,05 євро на гривні – вийде лише 935,19 гривень.

Курс: злотий, фунт стерлінгів, крони у Монобанку

У самому додатку Monobank клієнт може переглянути актуальний курс не тільки долара та євро, але й інших популярних валют, якими звикли користуватися українці під час виїзду за кордон. А саме: Датська крона, Злотий, Канадський долар, Турецька ліра, Форинг, Фунт стерлінгів, Чеська крона, Швейцарський франк. Курс для обміну цих валют доступний у розділі “Ще” – тиснемо на віджет курсу та скролимо список з умовами.

курс валют у застосунку монобанк

курс валюти злотий та фунт у монобанку

У додатку курс оновлюється з періодичністю в пару секунд і є найактуальнішим при переказі та обміні гривні або самої валюти. Також, еквівалент (кількість та курс) відображаються при самій операції переказу, меншими цифрами у вікні підтвердження.

Консультант

14 комментариев для “Курс валют в Монобанк

 • 01.06.2022 в 16:38

  який буде курс злотого в польщі якщо перевести з гривень

  Відповісти
  • 01.06.2022 в 17:28

   Добрий день, Роман, курс треба дивитися на момент переказу/обміну. Актуальний курс відображається у додатку у роздулу Ще – курс валют, або при переказі пишеться еквівалент та курс на момент операції.

   Відповісти
 • 02.06.2022 в 11:43

  Добрий день! У вас вказан курс на продаж євро 33,5, а якщо фактично продавати вам євро (з ФОП або з євро картки) — курс 31,4.
  Це помилка? Якщо ні, де взагалі цей курс 33.5 можливо застосувати, якщо при продажі пропонує інший?

  Відповісти
  • 02.06.2022 в 12:45

   Добрий день, Надія, як і всі, банк ввів різні курси валют для оплати карткою та для обміну валюти у додатку у зв’язку з постановою НБУ “Про роботу банківської системи у період запровадження військового стану” (https://bank.gov.ua/admin_uploads/law/Resolution_24022022_18_kp.pdf). Тому курси відрізняються. Зараз розробники працюють над відокремленням курсів валют, у зв’язку з постановою. Треба почекати.

   Відповісти
 • 16.06.2022 в 23:53

  Доброго вечора. Підскажіть, який курс задіює банк при використанні гривневої картки в системі PayPal для оплати в Євро?
  Дякую

  Відповісти
  • 06.08.2023 в 16:24

   Доброго дня. По якому курсу я можу з вашоі гривневоі карти робити в швейцаріі покупки в франках? Дякую

   Відповісти
 • 08.09.2022 в 12:00

  Доброго дня.
  Цікавить покупка доларів з подальшим розміщення на депозит на 3 місяці, як правильно це зробити? до цього часу послугами Монобанку не користувались.

  Відповісти
  • 08.09.2022 в 12:11

   Доброго дня, Оксана, все дуже просто просто. Вам треба зайти в додаток Монобанк, внизу натиснути на розділ “Накопичення” – “Відкрити депозит” – обрати валюту, вказати термін та сумму – обрати з якої картки будуть списані кошти (можна обирати гривневу картку, тоді $ будуть куплені по курсу Моно), а потім підтвердити розміщення депозиту. Детальніше про ліміти та як купити валюту під депозит, ми описали у своему пості в ТГ-каналі – https://t.me/mono_info/105

   Відповісти
 • 20.11.2022 в 20:44

  Добрий вечір,підкажете будь ласка,де я з карти Монобанк можу зняти готівку в Харкові.Дякую!

  Відповісти
  • 20.11.2022 в 21:00

   Доброго вечора, Світлана, можна в касах А-Банку, відділення є за адресами:
   вул. Евгена Котляра, буд. 12
   просп. Гагаріна, буд. 26
   просп. Гагаріна, буд. 177
   просп. Петра Григоренка, буд. 3
   Телефон служби підтримки А-Банку – 7776
   Якщо у вас сума більше 500$, радимо замовити її у найближче до вас відділення через службу турботи Монобанк

   Відповісти
 • 10.11.2023 в 14:46

  Який курс в монобанка турецької ліри , при оплаті в магазинах Туреччина?

  Відповісти
  • 10.11.2023 в 14:52

   Доброго дня, Валентин, курс турецької ліри можна подивитись онлайн у застосунку Монобанк – розділ “Ще” та натиснути на плашку “курс валют” у верхній частині екрану. Якщо терміново, курс зараз коливається ~ 1.3 / 0.7 до гривні.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *