Курс валют в Монобанк

Вигідні курси валют в Монобанку – одна з поширених причин, чому клієнти віддають перевагу саме цьому банку.

Він вигідніше приблизно на 1 – 3% в порівнянні з іншими фінансовими компаніями, що працюють в Україні.

Це можливо завдяки відмові від фізичних відділень. Тобто технічне обслуговування банку обходиться дешевше, тому й умови для клієнтів – вигідніші. А ще у Monobank доступний обмін валюти онлайн, випуск валютних карток (як віртуальних, так і пластикових).

Вигідні курси на покупку і продаж

Дізнатися актуальний курс можна прямо в додатку для мобільних телефонів. Досить відкрити вкладку «Ще», у верхній частині інтерфейсу буде відображено, скільки коштує гривень один долар і євро. Оновлення інформації виконується кожні 2 хвилини.

Якщо ж тапнуть на даний віджет, то відкриється список додаткових валют. Там можна дізнатися поточний курс рубля до гривні в Монобанк, злотого, датської крони і навіть турецької ліри. Всього підтримується більше 10 популярних валют.

Розділ також можна налаштувати, вивівши на віджет курси тих валют, які найбільше цікавлять користувача.

Обмін валют в додатку Монобанк

монобанк курси валют

Щоб зробити обмін через онлайн-банкінг знадобиться:

  • зареєструвати нову віртуальну карту (доступні валюти: російський рубль, долар, євро);
  • вибрати «Поповнити»;
  • вказати зручний варіант (наприклад, переказ з гривневої карти);
  • вказати суму операції;
  • підтвердити обмін.

Використовується курс на момент здійснення операції (можна уточнити у відповідному розділі). Переказ виконується миттєво. А щоб надалі зняти готівкову валюту можна звернутися до кас Universal Bank та А-Банк. Комісія – стандартна для клієнта, як за операцію переведення в готівку.

Кому буде корисна послуга

Обмін валюти через додаток в Моно Банк в першу чергу зацікавить тих, хто працює за кордоном і переказує кошти своїм родичам. Адже функція дозволяє це зробити взагалі без будь-яких комісій. Перекази ж між картами Монобанку здійснюються теж без додаткових плат. Також послуга користується попитом у фрілансерів.

Підведемо підсумки!
В Моно дійсно один з найбільш вигідних курсів, а ще можна обмінювати валюту прямо в додатку. Приємним бонусом є наявність можливості швидко зареєструвати валютну карту, на яку можна отримати міжнародний переказ (включаючи через SWIFT, по IBAN. SEPA і так далі).

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *