Монобанк за кордоном – тарифи в Європі і не тільки

Саме у Monobank — одні з найвигідніших тарифів для використання карти за кордоном. Це стосується як зняття готівки, так і переказів особистих, кредитних коштів з автоматичною конвертацією валюти. Найближчим «конкурентом» є Приватбанк, але в останнього складніша схема з поповненням рахунку при використанні реквізитів. А ось проблем з тим, щоб у Європі зняти гроші з картки Монобанку взагалі ніяких немає.

Тарифи за картками Монобанку за кордоном

Перед тим, як зняти гроші з картки Монобанк за кордоном, потрібно врахувати, що крім основної комісії її може знімати ще й банк, який обслуговує транзакцію. Найчастіше це незначні суми (близько 1 – 2%), але рекомендується уточнювати. У Європі безпосередньо на банкоматах зазвичай вказані всі тарифи. А ось отримати гроші через касу з використанням платіжної картки не вдасться.

покупки з картки монобанк за кордоном

Купівля за гривні з конвертацією або валюту?

Найвигідніший варіант – це здійснення покупок з оплатою через звичайний POS-термінал. У цьому випадку жодних прихованих комісій з боку Моно Банку не передбачено. А конвертація валюти здійснюється автоматично.

Увага! Ліміти на розрахунок гривневими картками!

На вимогу НБУ встановлено ліміт у 100 000 грн в еквіваленті в календарний місяць на оплати гривневими картками за кордоном.

Поточний курс можна уточнити на нашому сайті, безпосередньо в застосунку Монобанк або зв’язавшись з довідковою підтримкою через будь-який месенджер.

Якщо клієнт використовує кредитний ліміт, то стягується стандартна комісія 4 відсотки з перерахунком у гривні.

Також потрібно врахувати, що може бути подвійна конвертація валюти. Наприклад, якщо покупка здійснюється у Польщі, то за замовчуванням польські злоті конвертуються локальним банком у долари чи євро. А далі вже рахунок направляють до Монобанку, який додатково конвертує долари у гривні.

Подвійну конвертацію можна вимкнути у налаштуваннях мобільної програми. А в тій же Польщі на касі покупець може уточнити, що бажає здійснити оплату в злотих, у цьому випадку конвертація не задіяна.

Комісія систем VISA та MasterCard

З боку платіжних систем комісія стягується не з клієнта, а безпосередньо з банку, який обслуговує транзакцію. Її, як правило, включають у поточний курс конвертації.

Як поповнити картку Монобанку перебуваючи за кордоном

Поповнити картку Монобанк за кордоном можна такими способами:

 1. З іншої картки, яка працює з платіжною системою Visa або MasterCard. Достатньо зайти в програмі, вибрати «Поповнити картку», вказати її номер. Розмір комісії розраховується індивідуально, але у додатку не вказується. Монобанк зі свого боку жодних відсотків не стягує.
 2. Використовуючи Swift. Реквізити для своєї картки можна отримати у програмі.
 3. Через систему банківських переказів SEPA.

Також варто нагадати, що кожен власник картки Монобанку у додатку може відкрити віртуальну валютну картку у євро, доларах. Це дозволить з мінімальною комісією на них переказувати через Ria Money Transfer, MoneyGram, Payoneer.

поповнити картку монобанк за кордоном

А далі залишиться отриману валюту, просто перевести на основний гривневий рахунок. Конвертація буде за поточним банківським курсом. Тобто закинути гроші на картку Монобанку у Європі максимально просто. А середня комісія за це становитиме лише 2 – 3% від суми транзакції.

Ще поповнити картку можна через WU (Western Union). Там комісія розраховується індивідуально і залежить від валюти для поповнення, а також від суми операції.

Введений в Україні військовий стан на такі валютні операції не впливає. А ось перекази на закордонні карти поки що частково обмежені (до закінчення воєнного стану).

Переказ валюти за кордон (без комісії)

Upd: від 23.05.2023
Монобанк зробив можливість переказувати долари та євро своїм родичам на картку Monobank без комісії. Для можливості робити такі операції, потрібно підтвердити ступінь спорідненості (надіслати в службу підтримки фото відповідного документа).

Умови грошового переказу:

 • Mono не бере комісію за такі операції
 • Переказ потрібно робити на картку, яка відповідає валюті переказу (наприклад: долари на доларову картку Монобанку). Інакше гроші надійдуть на гривневу картку.

Яким родичам можна надіслати валюту

 • Дружинам та чоловікам
 • Дітям
 • Батькам, опікунам
 • Онукам, бабусям та дідусям до другого коліна
 • Братам, сестрам, племінникам
 • Дядькам, тіткам, двоюрідним братам та сестрам

Як підтвердити спорідненість у Моно

Надіслати в службу турботи 👈 фото документа, який підтверджує родинний зв’язок.

Це може бути, наприклад: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження…

Після перевірки та відповідності документів, вам буде надіслано повідомлення про встановлення родинного зв’язку та можливість відправляти перекази у валюті за кордон на картки Монобанку без комісії.

Перекази з українських карток на закордонні

UPD! 23.05.2023 – НБУ повертає заборону на P2P-перекази у гривні з українських карток на картки зарубіжних банків.

Винятком будуть платежі за освіту, медичне обслуговування, транспортування хворих та виплату аліментів (за відповідними рахунками та реквізитами).

При цьому P2P-перекази з валютних карток на зарубіжні картки – активні. Ліміт на такі перекази становить 100 000 гривень на місяць (в еквіваленті), але не більше 30 тис. грн на день.

Swift-переказ

Під час воєнного стану зробити свіфт-переказ будь-кому не вдасться. НБУ виділив для банків категорії, за якими можна зробити платіж, в інших випадках його відхилять ще до моменту обробки.

За кордон

 • деякі товари для ЗСУ
 • оплата навчання (навчальні заклади, не посередники)
 • за лікування у медичних закладах
 • друге (при транспортуванні хворих, витрати, пов’язані зі смертю громадян)

По Україні

 • на власні рахунки
 • на рахунку родичів першої лінії з підтвердженням родинних зв’язків

Як зняти гроші з картки за кордоном

UPD! Від 13.09.2023 – максимальна сума на зняття готівки з гривневої картки за кордоном, згідно з постановою НБУ, становить максимум 12 500 грн на календарний тиждень. Це 50 000 гривень на місяць відповідно.

Зняття готівки з валютного рахунку за кордоном з лімітом не більше 100 000 гривень на день (еквівалент у валюті). Інших обмежень щодо зняття валюти немає.

У будь-якій країні зняти готівку за кордоном найзручніше через банкомат. Або ж можна звернутися до найближчого банківського відділення та отримати гроші через оплату на POS-терміналі. Комісія в цьому випадку буде 2%, але не менше 30 гривень, додатково її може стягувати банк.

зняти гроші з картки монобанк за кордоном

У майбутньому Монобанк обіцяє дозволити розрахунок із картки відразу у валюті. Тобто якщо клієнт має віртуальний доларовий рахунок, то гроші списуватимуться відразу з нього, а не з гривневого. Така система дозволить додатково заощаджувати по 1 – 2%. За схожою схемою працює, наприклад, Revolut.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

67 комментариев для “Монобанк за кордоном – тарифи в Європі і не тільки

 • 31.05.2022 в 00:00

  Доброго вечора!
  Я за кордоном в Туреччині,не можу зареєстроватися не надходить смс . Мій номер +905459789568.
  Громадянство України.
  Допоможіть будь ласка з авторизації!

  Відповісти
  • 31.05.2022 в 08:45

   Доброго ранку, здається реєстрацію повинна буті тільпо українському номеру, а вже після активації його можна змінити на закордонний. Радимо звенутися у службу турботи, ось контакти – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/. Вони можуть індивідуально допомогти зараєструватися.

   Відповісти
   • 27.09.2022 в 11:47

    доброго дня! скажіть будьласка на яку суму максимальну можна здійснити покупку в день,і загальну в місяць за кордоном (Польща)

    Відповісти
    • 27.09.2022 в 11:55

     Доброго дня, тижневий ліміт в еквіваленті 12500 грн. На місяць для розрахунку з українскіх карток НБУ виділяє ліміт у еквіваленті 50 000 гривень.

     Відповісти
    • 24.12.2022 в 00:25

     Добрий день в яких банках Німеччини можна покласти гроші на карту монобанк

     Відповісти
    • 01.07.2023 в 07:57

     як отримати картку монобанк за кордоном

     Відповісти
     • 01.07.2023 в 08:04

      Дорого дня, віртуальну можна відкрити за 2-3 хвилини по кнопці ОФОРМИТИ. Якщо ви хочете випустити собі пластиковий аналог картки – після реєстрації у застосунку та відкриття віртуальної, напишіть у службу турботи заявку, вказавши країну та спосіб доствки (або спосіб запропонує менеджер банку). Відправка можлива тільки у “цивілізовані країни”.

     • 22.11.2023 в 18:49

      добрий вечір
      підкажіть будь ласка я можу розраховуватись гривневою картою в Нідерландах

  • 06.08.2022 в 00:24

   Здрастуйте, я перебуваю в Німеччині і хотіла б отримати пластикову картку,
   Можливо, може бути службою доставки?

   Відповісти
  • 19.01.2023 в 17:50

   Доброго дня не можу зняти грошей за кордоном
   Гроші знімав 7 днів тому
   Банкомат пише що перевищенно ліміт
   В чому проблема?

   Відповісти
   • 19.01.2023 в 18:00

    Доброго вечора, Сергій, ви можете самі подивитись залишок ліміту для використання за кордоном, дані знаходяться у шторці на головному екрані (та де ваші картки). Ліміти, які представлені на сторінці чинні, НБУ змін до них не вносив.

    Відповісти
 • 14.10.2022 в 22:17

  доброго дня. перебуваю в Італії. на яку сумму максимально я можу здійснити покупку через інтернет?

  Відповісти
  • 14.10.2022 в 22:21

   Доброго вечора, Олено, ліміт на оплату за кордоном з гривневої карти становить до 100 000 на місяць, а лімітів на оплати з валютної картки – немає.

   Відповісти
 • 17.10.2022 в 14:28

  як відкрити карту для користування за кордоном країни Європи, Болгарія, Румунія

  Відповісти
  • 17.10.2022 в 14:34

   Доброго дня, Віта, якщо ви за кордоном, реєстрація так само можлива по кнопці “ОФОРМИТИ КАРТКУ”. Вам можна безкоштовно відкрити віртуальні картки (гривневу та валютні), або можете замовити через службу підтримки пластик, доставка працює по Европі та інших цивілізованних країнах, ціни на доставку по Европі від 10 злотих.

   Відповісти
 • 04.11.2022 в 14:19

  Добрий день! Я знаходжусь у Іспанії. Чи можу я знімати євро з гривневої карти у банкоматах?

  Відповісти
  • 04.11.2022 в 14:24

   Можете, ліміт у єквіванті 12500 гривень на тиждень. Статус ліміту відображається у додатку.

   Відповісти
 • 09.11.2022 в 15:44

  Добрий день, скажіть, будь ласка, чи сумується ліміт на зняття готівки в тиждень з трьох карточок ( біла, чорна і дитяча)?
  Дякую за відповідь.

  Відповісти
  • 09.11.2022 в 15:51

   Доброго дня, Оксано, ліміт є спільним для всіх ваших гривневих карток. Дитяча, якщо прив’язана до вас, тоді на неї також буде діяти спільний ліміт від НБУ.

   Відповісти
  • 24.01.2023 в 21:50

   Доброго вечора! Я хочу відкрити онлайн рахунок в монобанку для отримання платежів в євро. Сама знаходжуся в Австрії. Чи можу я відкрити картку віртуально? Дякую.

   Відповісти
   • 24.01.2023 в 21:59

    Катерина, звісно ви можете відкрити картку Моно, процедура проходить онлайн. Необхідно мати документи (паспорт України та ІПН) під рукою, щоб відсканувати у процесі реєстрації. Вся процедура займе не більше 2 хвилин.

    Відповісти
 • 12.11.2022 в 01:29

  Чи можна внести готівку на картку монобанку через банкомат в США?

  Відповісти
   • 13.08.2023 в 20:45

    Добрий вечір,

    Я трошки заплуталася з лімітами оплати за кордоном. Підскажіть, будь ласка, чи можу я зробити покупку на суму в еквіваленті 50000 грн? Локація – Польща.

    Дякую за відповідь!

    Відповісти
    • 13.08.2023 в 20:52

     Добрий день, Дар’я, зробити покупки з гривневої картки ви можете у межах ліміту 100 тис. гривень на місяць. Тобто, якщо ви у серпні не робили покупок більше ніж на 50 000 грн (у вашому випадку) ліміту вам вистачить, щоб оплатити товар або послугу в еквівалентну 50000 грн. Подивитись ліміт можна у Меню “карток та рахунків” (на гл. екрані потягнути шторку вниз).

     Відповісти
 • 15.11.2022 в 10:40

  Доброго дня. Якщо закинути на євро рахунок віртуальний гроші євро . Їх можна зняти в Нідерландах з картки монобанку ?Щоб євро знялися ?

  Відповісти
  • 15.11.2022 в 10:54

   Доброго дня, звісно, валюту валюту можна знімати, поповнювати, операції проходять без обмежень зі сторони банку.

   Відповісти
 • 27.12.2022 в 05:52

  доброго ранку,ліміт на зняття готівки за кордоном діє щотижнево?Чи є обмеження,якщо місяць має 5 тижнів?

  Відповісти
  • 27.12.2022 в 06:03

   Доброго ранку, Галина, рахується календарний тиждень, а не місяць при знятті з гривневої картки.

   Відповісти
  • 04.03.2023 в 00:02

   Доброго вечора,якщо на білій картці монобанку є гривні,то чи можна їх в Польщі перевести на злоті

   Відповісти
 • 09.02.2023 в 12:33

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка, як можно зняти грощі в іноземній валюті, а саме євро, з особистого рахунку. Знажоджусь в Польщі, маю тільки гривнєву пластикову карту.
  То мені треба з початку перерахувати зі свого євро рахунку на гривневий, а потім знімати кошти в банкоматі? Я правільно розумію?
  Чи може є якийсь банк партнер в Польщі, де я можу прийти і особисто зняти в валюті з мого рахунку?
  Дякую за відповідь.

  Відповісти
  • 09.02.2023 в 12:45

   Доброго дня, Анжеліка, найліпший партнер для Моно у Польщі, з’явиться вже дуже скоро – це проєкт Stereo by mono – Тиць сюди. Якщо ви у Польщі, радимо вам подати заявку та бути у числі перших користувачів. Цей мобільний банк будет працювати з вигодою для українців у Польщі.
   До вашого питання: якщо у вас віртуальна валютна картка Моно, зняти з неї кошти у валюті можна у банківському відділенні. Також, це можна зробити через міжнародний переказ – https://monobankinfo.com.ua/uk/mizhnarodni-perekazy-vid-monobank/.

   Відповісти
 • 10.02.2023 в 14:10

  доброго дня ,маю картку Монобанку.Скажіть чи можу з польської картки банку Мілленіум перекинути злоті на картку Монобанку?дякую

  Відповісти
  • 10.02.2023 в 14:21

   Доброго дня, можете, але у моно доступні картки у гривні / доларі США / Евро. Пересилаючи кошти на будь-яку з них, злотий будет конвертовано згідно курсу на момент операції переказу. Також, є гарна новина для тих хто в Польші, Моно ось-ось відкриє проєкт Stereo – докладно про нього тут – це будет крутий мобильній банк, що спростить фін. операції українців у Польщі.

   Відповісти
    • 25.03.2023 в 18:43

     Чи можна з монобанк розраховуватися в США?

     Відповісти
     • 25.03.2023 в 18:56

      Добрый день, Богдан, так можна. Як гривневою карткою (конвертація по онлайн курсу) так і валютними картками.

  • 13.05.2023 в 23:39

   Вітаю!я проживаю в ОАЭ,маю віртуальну гривневу картку,чи можу я нею без перешкод здійснювати оплату?
   та чи можливо замовити пластикову картку в ОАЕ?

   Відповісти
   • 13.05.2023 в 23:44

    Так, ви можете розраховуватись нею за кордоном, згідно чиних лімітів від НБУ (конвертація відбувається за курсом на момент операції). Звісно, можна замовити випуск пластику та його доставку до країни вашого перебування (окрім підсанкційних країн). Для з0амовлення напишіть будь ласка в онлайн чат служби турботи – там спеціаліст усе розрахує.

    Відповісти
 • 06.04.2023 в 12:59

  Доброго дня, я знаходжусь в Німеччині, чи можу я користуватися віртуальною картою і замовити пластикову? скільки це буде коштувати? пластикова валютна і гривнева це різні картки? чи можна їх замовити обидві в Німеччині?

  Відповісти
  • 06.04.2023 в 13:11

   Доброго дня, Саша, вірно підмітили – це різні картки і різні рахунки відповідно. Гривнева картка доступна за замовчанням після реєстрації у додатку monobank, а валютну можна відкрити за бажанням через меню карток.
   Звісно можна замовити пластикову картку у будь-яку цивілізовану країну – Моно відправить пластик зрочною вам службою доставки за вказаною адресою. Для цього треба написати про свое бажання співробітнику підтримки через Viber / Telegram, вказавши країну та пластик якою картки вам потрібен. Розрахунки та служба доставки обговорюються у чаті зі співробітником.

   Відповісти
 • 27.04.2023 в 13:15

  Добрий день,чи можна поповнити рахунок карточки, в злотих в польському банкоматі?

  Відповісти
 • 05.06.2023 в 17:10

  Чи може мій син з України надіслати мені у США 2500$ на валютну карту Монобанк. Якщо так, то як йому правильніше завести гроші на свою валютну карту, щоб зробити переказ?

  Відповісти
  • 05.06.2023 в 17:16

   Анатолій, вашому сину краще звернутись до відділення банка-партнера (на вибір, яке ближче) і поповнити свою картку валютою (або гривнею по курсу обміну) прямо через касу. Наразі в Україні – це найбільш швидкий та економічно вигідний спосіб поповнення (партнери не беруть комісію за поповнення картки у валюті).

   Відповісти
 • 03.07.2023 в 17:49

  Доброго дня в мене питання чи можна зареєструвати карту через німецький паспорт чи ні

  Відповісти
  • 03.07.2023 в 18:00

   Тільки через український паспорт (книжку або ID-картку) чи закордонний паспорт.

   Відповісти
 • 23.07.2023 в 10:58

  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи можна знімати євро з валютної карти у Європі з банкомату? І чи це може бути будь-який банкомат?

  Відповісти
  • 23.07.2023 в 11:07

   Доброго дня, звісно, ви можете знімати готівку з валютної картки за кордоном без обмежень у будь-якому банкоматі, який підтримує картки Visa/mastercard (а це 99,99% банкоматів та терміналів). Також не має ліміту на розрахунок за покупку та інші витрати з вашої євроої картки.

   Відповісти
 • 18.08.2023 в 21:59

  Доброї ночі. Підкажіть будь ласка чому я не можу оплати бронювання номеру готелю в Польщі. З сайту Booking приходить повідомлення ваша картка недійсна, оновіть данні, або транс локацію відхиллено. На перед вдячний Сергій

  Відповісти
  • 18.08.2023 в 22:10

   Обмежень по даному ресурсу немає, платежі в його адресу проводити можна. Якщо ви користуєтесь гривневою карткою – перевірте ліміт витрат на місяць (це постанова НБУ, яка виконується усіма укр. банками), зробити це можна потягнувши вниз шторку на гл. екрані застосунку. Якщо користуєтесь валютною карткою – напишить будь ласка в чат підтримки (viber/telegram) дату та час спроби оплати. Співробітники зможуть надати індивідуальну інформацію тільки особисто вам.

   Відповісти
 • 31.08.2023 в 11:58

  Доброго дня,чи можна на карту монобанка переводить валюту так,як син в якого карта знаходиться за кордоном

  Відповісти
 • 08.09.2023 в 08:31

  у мене є віртуальна картка Монобанку. Чи можу я замовити та отримати пластикову картку в Ізраїлі. Чи є спосіб доставки?

  Відповісти
 • 25.09.2023 в 15:23

  Доброго дня.Чи можливо перебуваючи за кордоном зробити картку вашого банку?Як що так то як це зробити?Дякую.

  Відповісти
  • 25.09.2023 в 15:31

   Доброго дня, Віра Валеріївна, звісно можна відкрити картку будучи за кордном. Знадобиться український паспорт (або закордонний паспорт, ID-картка) та ІПН. Вся процедура проходить онлайн, тисніть кнопку ОФОРМИТИ карту і слідуйте вказікам (отримаете бонус 50 грн та швидку реєстрацію) за 1-2 хвилини віртуальна картка буде готова у застосунку mono. Також банк може дсотавити вам пластик в одну зі 180 країн – у додатку натисніть “Випустити пластик” та оберіть країну та адресу. ПРо опцію достаки у нашому ТГк – t.me/mono_info.

   Відповісти
 • 17.11.2023 в 11:45

  Добрий день , якщо я буду розраховуватись карткою гривневою у Чехії яка буде конвертація ? чи вигідніше створити картку євро ?

  Відповісти
 • 22.01.2024 в 15:22

  Доброго дня. чи можна оформити картку, якщо проживаю в іспанії і не маю телеф карточки укр оператора звязку

  Відповісти
  • 22.01.2024 в 15:29

   Доброго дня, Наталія, так це можна, скористайтесь номером місцевого провайдера, а для реєстрації необхідні будуть укр. документи.

   Відповісти
 • 22.02.2024 в 21:47

  Доброго дня. Чи реально поповнити монокарту в Бельгії через банкомат? Дякую!

  Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *