Монобанк за кордоном – тарифи в Європі і не тільки
Саме у Monobank — одні з найвигідніших тарифів для використання карти за кордоном. Це стосується як зняття готівки, так і переказів особистих, кредитних коштів з автоматичною конвертацією валюти. Найближчим «конкурентом» є Приватбанк, але в останнього складніша схема з поповненням рахунку при використанні реквізитів. А ось проблем з тим, щоб у Європі зняти гроші з картки Монобанку взагалі ніяких немає.
Тарифи за картками Монобанку за кордоном
Перед тим, як зняти гроші з картки Монобанк за кордоном, потрібно врахувати, що крім основної комісії її може знімати ще й банк, який обслуговує транзакцію. Найчастіше це незначні суми (близько 1 – 2%), але рекомендується уточнювати. У Європі безпосередньо на банкоматах зазвичай вказані всі тарифи. А ось отримати гроші через касу з використанням платіжної картки не вдасться.
Купівля за гривні з конвертацією або валюту?
Найвигідніший варіант – це здійснення покупок з оплатою через звичайний POS-термінал. У цьому випадку жодних прихованих комісій з боку Моно Банку не передбачено, до суми операції просто додається 2%. А конвертація валюти здійснюється автоматично. Поточний курс можна уточнити на нашому сайті, безпосередньо в застосунку Монобанк або зв’язавшись з довідковою підтримкою через будь-який месенджер. Якщо клієнт використовує кредитний ліміт, то стягується стандартна комісія 4 відсотки з перерахунком у гривні.
Також потрібно врахувати, що може бути подвійна конвертація валюти. Наприклад, якщо покупка здійснюється у Польщі, то за замовчуванням польські злоті конвертуються локальним банком у долари чи євро. А далі вже рахунок направляють до Монобанку, який додатково конвертує долари у гривні.
Подвійну конвертацію можна вимкнути у налаштуваннях мобільної програми. А в тій же Польщі на касі покупець може уточнити, що бажає здійснити оплату в злотих, у цьому випадку конвертація не задіяна.
Комісія систем VISA та MasterCard
З боку платіжних систем комісія стягується не з клієнта, а безпосередньо з банку, який обслуговує транзакцію. Її, як правило, включають у поточний курс конвертації.
Як поповнити картку Монобанку перебуваючи за кордоном
Поповнити картку Монобанк за кордоном можна такими способами:
- З іншої картки, яка працює з платіжною системою Visa або MasterCard. Достатньо зайти в програмі, вибрати «Поповнити картку», вказати її номер. Розмір комісії розраховується індивідуально, але у додатку не вказується. Монобанк зі свого боку жодних відсотків не стягує.
- Використовуючи Swift. Реквізити для своєї картки можна отримати у програмі.
- Через систему банківських переказів SEPA.
Також варто нагадати, що кожен власник картки Монобанку у додатку може відкрити віртуальну валютну картку у євро, доларах. Це дозволить з мінімальною комісією на них переказувати через Ria Money Transfer, MoneyGram, Payoneer.
А далі залишиться отриману валюту, просто перевести на основний гривневий рахунок. Конвертація буде за поточним банківським курсом. Тобто закинути гроші на картку Монобанку у Європі максимально просто. А середня комісія за це становитиме лише 2 – 3% від суми транзакції.
Ще поповнити картку можна через WU (Western Union). Там комісія розраховується індивідуально і залежить від валюти для поповнення, а також від суми операції.
Введений в Україні військовий стан на такі валютні операції не впливає. А ось перекази на закордонні карти поки що частково обмежені (до закінчення воєнного стану).
Переказ валюти за кордон (без комісії)
Upd: від 21.06.2022
Монобанк зробив можливість переказувати долари та євро своїм родичам на картку Monobank без комісії. Для можливості робити такі операції, потрібно підтвердити ступінь спорідненості (надіслати в службу підтримки фото відповідного документа).
Умови грошового переказу:
- Mono не бере комісію за такі операції
- Переказ потрібно робити на картку, яка відповідає валюті переказу (наприклад: долари на доларову картку Монобанку). Інакше гроші надійдуть на гривневу картку.
Яким родичам можна надіслати валюту
- Дружинам та чоловікам
- Дітям
- Батькам, опікунам
- Онукам, бабусям та дідусям до другого коліна
- Братам, сестрам, племінникам
- Дядькам, тіткам, двоюрідним братам та сестрам
Як підтвердити спорідненість у Моно
Надіслати в службу турботи 👈 фото документа, який підтверджує родинний зв’язок.
Це може бути, наприклад: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження…
Після перевірки та відповідності документів, вам буде надіслано повідомлення про встановлення родинного зв’язку та можливість відправляти перекази у валюті за кордон на картки Монобанку без комісії.
Як зняти гроші з картки за кордоном
У будь-якій країні зняти готівку за кордоном найзручніше через банкомат. Або ж можна звернутися до найближчого банківського відділення та отримати гроші через оплату на POS-терміналі. Комісія в цьому випадку буде 2%, але не менше 30 гривень, додатково її може стягувати банк.
У майбутньому Монобанк обіцяє дозволити розрахунок із картки відразу у валюті. Тобто якщо клієнт має віртуальний доларовий рахунок, то гроші списуватимуться відразу з нього, а не з гривневого. Така система дозволить додатково заощаджувати по 1 – 2%. За схожою схемою працює, наприклад, Revolut.
Кредитна картка Монобанк
- Безкоштовне обслуговування
- Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
- Пільговий період — до 62 днів
- Оплата рахунків* — Без комісії
- Кешбек — до 20% (за покупки)
- Перекази і поповнення* — Без комісії
- 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇
Доброго вечора!
Я за кордоном в Туреччині,не можу зареєстроватися не надходить смс . Мій номер +905459789568.
Громадянство України.
Допоможіть будь ласка з авторизації!
Доброго ранку, здається реєстрацію повинна буті тільпо українському номеру, а вже після активації його можна змінити на закордонний. Радимо звенутися у службу турботи, ось контакти – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/. Вони можуть індивідуально допомогти зараєструватися.