Монобанк за кордоном – тарифи в Європі і не тільки

Саме у Monobank — одні з найвигідніших тарифів для використання карти за кордоном. Це стосується як зняття готівки, так і переказів особистих, кредитних коштів з автоматичною конвертацією валюти. Найближчим «конкурентом» є Приватбанк, але в останнього складніша схема з поповненням рахунку при використанні реквізитів. А ось проблем з тим, щоб у Європі зняти гроші з картки Монобанку взагалі ніяких немає.

Тарифи за картками Монобанку за кордоном

Перед тим, як зняти гроші з картки Монобанк за кордоном, потрібно врахувати, що крім основної комісії її може знімати ще й банк, який обслуговує транзакцію. Найчастіше це незначні суми (близько 1 – 2%), але рекомендується уточнювати. У Європі безпосередньо на банкоматах зазвичай вказані всі тарифи. А ось отримати гроші через касу з використанням платіжної картки не вдасться.

покупки з картки монобанк за кордоном

Купівля за гривні з конвертацією або валюту?

Найвигідніший варіант – це здійснення покупок з оплатою через звичайний POS-термінал. У цьому випадку жодних прихованих комісій з боку Моно Банку не передбачено, до суми операції просто додається 2%. А конвертація валюти здійснюється автоматично. Поточний курс можна уточнити на нашому сайті, безпосередньо в застосунку Монобанк або зв’язавшись з довідковою підтримкою через будь-який месенджер. Якщо клієнт використовує кредитний ліміт, то стягується стандартна комісія 4 відсотки з перерахунком у гривні.

Також потрібно врахувати, що може бути подвійна конвертація валюти. Наприклад, якщо покупка здійснюється у Польщі, то за замовчуванням польські злоті конвертуються локальним банком у долари чи євро. А далі вже рахунок направляють до Монобанку, який додатково конвертує долари у гривні.

Подвійну конвертацію можна вимкнути у налаштуваннях мобільної програми. А в тій же Польщі на касі покупець може уточнити, що бажає здійснити оплату в злотих, у цьому випадку конвертація не задіяна.

Комісія систем VISA та MasterCard

З боку платіжних систем комісія стягується не з клієнта, а безпосередньо з банку, який обслуговує транзакцію. Її, як правило, включають у поточний курс конвертації.

Як поповнити картку Монобанку перебуваючи за кордоном

Поповнити картку Монобанк за кордоном можна такими способами:

 1. З іншої картки, яка працює з платіжною системою Visa або MasterCard. Достатньо зайти в програмі, вибрати «Поповнити картку», вказати її номер. Розмір комісії розраховується індивідуально, але у додатку не вказується. Монобанк зі свого боку жодних відсотків не стягує.
 2. Використовуючи Swift. Реквізити для своєї картки можна отримати у програмі.
 3. Через систему банківських переказів SEPA.

Також варто нагадати, що кожен власник картки Монобанку у додатку може відкрити віртуальну валютну картку у євро, доларах. Це дозволить з мінімальною комісією на них переказувати через Ria Money Transfer, MoneyGram, Payoneer.

поповнити картку монобанк за кордоном

А далі залишиться отриману валюту, просто перевести на основний гривневий рахунок. Конвертація буде за поточним банківським курсом. Тобто закинути гроші на картку Монобанку у Європі максимально просто. А середня комісія за це становитиме лише 2 – 3% від суми транзакції.

Ще поповнити картку можна через WU (Western Union). Там комісія розраховується індивідуально і залежить від валюти для поповнення, а також від суми операції.

Введений в Україні військовий стан на такі валютні операції не впливає. А ось перекази на закордонні карти поки що частково обмежені (до закінчення воєнного стану).

Переказ валюти за кордон (без комісії)

Upd: від 21.06.2022
Монобанк зробив можливість переказувати долари та євро своїм родичам на картку Monobank без комісії. Для можливості робити такі операції, потрібно підтвердити ступінь спорідненості (надіслати в службу підтримки фото відповідного документа).

Умови грошового переказу:

 • Mono не бере комісію за такі операції
 • Переказ потрібно робити на картку, яка відповідає валюті переказу (наприклад: долари на доларову картку Монобанку). Інакше гроші надійдуть на гривневу картку.

Яким родичам можна надіслати валюту

 • Дружинам та чоловікам
 • Дітям
 • Батькам, опікунам
 • Онукам, бабусям та дідусям до другого коліна
 • Братам, сестрам, племінникам
 • Дядькам, тіткам, двоюрідним братам та сестрам

Як підтвердити спорідненість у Моно

Надіслати в службу турботи 👈 фото документа, який підтверджує родинний зв’язок.

Це може бути, наприклад: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження…

Після перевірки та відповідності документів, вам буде надіслано повідомлення про встановлення родинного зв’язку та можливість відправляти перекази у валюті за кордон на картки Монобанку без комісії.

Як зняти гроші з картки за кордоном

У будь-якій країні зняти готівку за кордоном найзручніше через банкомат. Або ж можна звернутися до найближчого банківського відділення та отримати гроші через оплату на POS-терміналі. Комісія в цьому випадку буде 2%, але не менше 30 гривень, додатково її може стягувати банк.

зняти гроші з картки монобанк за кордоном

У майбутньому Монобанк обіцяє дозволити розрахунок із картки відразу у валюті. Тобто якщо клієнт має віртуальний доларовий рахунок, то гроші списуватимуться відразу з нього, а не з гривневого. Така система дозволить додатково заощаджувати по 1 – 2%. За схожою схемою працює, наприклад, Revolut.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 20% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

2 комментариев для “Монобанк за кордоном – тарифи в Європі і не тільки

 • 31.05.2022 в 00:00

  Доброго вечора!
  Я за кордоном в Туреччині,не можу зареєстроватися не надходить смс . Мій номер +905459789568.
  Громадянство України.
  Допоможіть будь ласка з авторизації!

  Відповісти
  • 31.05.2022 в 08:45

   Доброго ранку, здається реєстрацію повинна буті тільпо українському номеру, а вже після активації його можна змінити на закордонний. Радимо звенутися у службу турботи, ось контакти – https://monobankinfo.com.ua/uk/sluzhba-pidtrimki/. Вони можуть індивідуально допомогти зараєструватися.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *