Что нового добавилось в Моно в начале года

У такий короткий час нового 2024 року, за минулі 3 місяці, розробники Монобанку проробили величезну роботу з оптимізації своїх найкращих сервісів та коригування меню мобільного додатку.

Якщо коротко про основне, нові функції, які нещодавно додали в онлайн банк.

По сервісу Банка від Монобанк:

  • Можливість зберігати чужі Банки у своєму акаунті, ніби додаючи їх до обраних. Опція працює тільки для клієнтів Mono у застосунку (зайти в Банку та натиснути на прапорець у правому верхньому кутку екрана).
  • Регулярне списання коштів з ваших рахунків тепер можна налаштувати для вибраних вами Банок. Варіанти відрахувань залишаються на ваш вибір, їх можна налаштовувати в будь-який час.
  • Додано реквізити, включаючи IBAN, для Банок Моно. Тепер до волонтерських зборів можна долучити бізнес та ФОП.

Новини для Благодійних Фондів:

  • У офіційно зареєстрованих фондів, які співпрацюють з monobank та відкрили Благо Банку – з’явилась можливість додати різні збори (різні банки) усередині свого фонду. Виглядає це так:

що нового вже додали в моно за 2024 рік

Новий банк-партнер «Аккордбанк»:

  • Тепер клієнти mono зможуть без комісії поповнити картку та закинути гроші на депозит, та безоплатно отримувати кошти з депозитного рахунку Монобанк . Так само, робити замовлення велике суми та знімати гроші з картки (стандартна комісія карти) у відділеннях Акордбанку. Дивитись повний список банків-партнерів.

Анонсували найближчим часом оновлення:

Буде реалізована можливість для власників Банок, прикріплювати звіти після її розбиття. А сам звіт буде доступний за посиланням на Банку.

Зміни у меню послуг мобільного банкінгу

У додатку деякі сервіси та послуги були перенесені та оптимізовані за розділами для більшої зручності користувачів.

Розділ «Інші платежі»

  • Сервіс «Платіж за IBAN» тепер переїхав сюди.
  • Комуналка – зберігає прив’язання адреси всередині себе. Керування комунальними платежами стало набагато зручнішим, оскільки змінили шрифти та поля пунктів для оплати. Інформація про компанію з’явиться, якщо натиснути на назву. Щоб зробити оплату та внести показання лічильника, натисніть на суму (на цифри).
  • Благодійність – сервіс повністю перероблений, тепер тут і Благо Банки, і фонди та популярні збори. Реалізовано відображення загального рахунку фонду, всіх його зборів та блок «Про фонд», де зазначено всю необхідну інформацію, включаючи контакти, соц. мережі та сайти.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *