Скіни для карт Mono та благодійні «Банки»

У нещодавньому оновленні (17.03.2022) у додатку Монобанку додалися нові можливості для власників карток та користувачів Google/Apple Pay. Наша команда вже встигла отримати оновлення та протестувати всі нові опції.

Нові скіни для карт Monobank

Клієнти банку, які мають можливість прив’язати свою карту до сервісів Google Pay та Apple Pay, отримали можливість вибрати та встановити патріотичний дизайн для всіх карток.

Приєднуйся
Хочеш бути в курсі новин та важливих сповіщень про роботу банку та його продуктів? Вступай до нашого Telegram-каналу Mono Info 👈Тиц, тільки корисна інформація.

Як встановити скіни

Зайти в програму Monobank ➔ свайп вліво (потрапляємо в меню налаштувань карти) ➔ тиснемо на пункт “Дизайн картки” ➔ вибираємо вподобаний дизайн ➔ тиснемо “Застосувати”.

скіни для карток у монобанк

встановити скін на карту монобанку

Зверніть увагу! Перш ніж вибрати дизайн, карту потрібно прив’язати до Google/Apple Pay.

Благодійні “Банки” від Монобанку

У поточному оновленні додалися опції та розділ “Накопичення“. Тепер, крім створюваних користувачем “Банок” для накопичення здачі від покупок, розробники додали 3 (три) постійні “Банки”, які прив’язані до рахунків українських благодійних фондів.

благодійні банки від монобанк

Якщо ви хочете на постійній основі підтримувати українську армію та бійців ЗСУ, або надати гуманітарну допомогу “тимчасово переміщеним громадянам України”, налаштувати “Банку” на відрахування з покупок, або регулярних платежів, можна аналогічно звичайному Банку якого ви користувалися раніше.

вибрати благодійну банку

Доступні фонди

  • Підтримка армії
  • Фонд “Повернись живим”
  • Гуманітарна допомога

Таким чином ви зможете робити корисну і добру справу непомітно для свого гаманця. І пам’ятайте, кожна гривня вашої підтримки – важлива! Не залишайтеся осторонь.

Нагадуємо, що ви можете допомогти друзям, рідним та близьким приєднатися до сім’ї котиків 🐾 Відкрити карту можна онлайн, доступні віртуальні картки у валюті та гривні, які вигідно працюють за кордоном. За кнопкою ОФОРМІТИ отримуєте картку онлайн та +50 грн. на рахунок (кешбек).

Кредитна картка Монобанк

  • Безкоштовне обслуговування
  • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
  • Пільговий період — до 62 днів
  • Оплата рахунків* — Без комісії
  • Кешбек — до 15% (за покупки)
  • Перекази і поповнення* — Без комісії
  • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *