Категорії кешбеку в Монобанк на березень 2022

Як усім українцям відомо, свято весни у нас не вдалося через нашого “сусіда”. Починаючи з 24.02.2022 – Росія розв’язала війну проти України та її громадян. Зараз країна та її економіка переходить на “військові рейки”, при цьому банківська система продовжує функціонувати та забезпечувати належну підтримку населення.

Monobank не відмовився від системи нарахування кешбеку в березні 2022 року, більше того, виставила найнеобхідніші і найзатребуваніші категорії за якими у населення будуть найбільші витрати:

Категорія% - повернення
(кредитні /
особисті
кошти)
Авто та АЗС0.75% / 2.25%
Медицина0.75% / 3%
Продукти0.75% / 1.5%

Система також зазнала змін. У списку доступно лише 3 категорії, вибрати з яких можна, як завжди, не більше двох.

Важлива інформація!
Кешбека від партнерів, до якого ми так звикли цього місяця немає! У країні воєнний стан і не весь бізнес може працювати та будувати партнерські відносини – це треба розуміти.

Хочемо нагадати, що накопичений кешбек можна жертвувати на підтримку армії України. Для цього в меню – Кешбек – перейти до розділу “Передавати на благо” – вибрати фонд “Повернися живим”. Важлива кожна копійка – не залишайтеся осторонь котики 🐾

Наша команда сподівається на найкраще для всіх нас. Україна сильна, ми – українці сильні, боремося за незалежність та свою землю! Разом переможемо 🇺🇦


Читайте також:

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *