Керування доступом до картки для 3-х осіб у Монобанку

Дана новина є оглядом на готову фічу в додатку Монобанк, та покликана розповісти про нововведення, яке може бути корисним для Вас.

Приєднуйся
Хочеш бути в курсі новин та важливих сповіщень про роботу банку та його продуктів? Вступай до нашого Telegram-каналу Mono Info 👈Тиц, тільки корисна інформація.

Йтиметься про можливість “контролю” батьків та інших людей похилого віку в додатку Monobank. Такий собі “батьківський контроль” (як для дитячої картки), тільки замість дитини буде прив’язана карта “людини похилого віку”, наприклад: батьків, бабусь, дідусів або інших людей, які підтвердили доступ до вашої карти для третіх осіб (“контролера”).

Опція вже доступна для всіх клієнтів Monobank!

Для активації, потрібно оновити програму до останньої версії, а далі:

 1. Зайти в програму Монобанк
 2. Робимо свайп вліво (заходимо в меню картки)
 3. Обираємо меню “Налаштування безпеки
 4. Заходимо в “Керування доступом до картки
 5. Створюємо QR-код, який “Контролер” повинен відсканувати для керування вашою карткою

Візуально все показано на скріншотах нижче:

доступ до картки моно для третіх осіб

Нагадуємо! Не слід надавати доступ до карти малознайомим людям.


Наша команда вважає, що опція буде корисною у наш час. Випадків шахрайства з картами, якому піддаються старші верстви населення з кожним роком все більше, і це дуже сумна статистика, яку потрібно починати виправляти.

Як замислюється опція “контролю над дорослими” у Monobank

“Контролер” – людина якій надали доступ до моніторингу операцій по картці, управління лімітами, зняттю та переказу коштів та інших опцій контролю доступним у додатку.

 • Для підключення контролю за картою необхідно буде в налаштуваннях безпеки активувати прив’язку “Контролера“;
 • На екрані з’явиться QR-код, який “Контролер” повинен відсканувати через свою програму Monobank;
 • Людина яку контролюватимуть, має надати згоду на контроль картки, рахунків, лімітів та іншого;
 • У результаті, у “Контролера” у списку карт відображатиметься і контрольована карта, за аналогією з дитячими картами у батьків.

Після цих налаштувань прив’язки всі витрати будуть враховувати встановлені від “Контролера” ліміти та обмеження. У випадку, коли транзакція перевищуватиме ліміт вона йтиме у відмову (відхилена).

Так само, перестати бути “контрольованим” можна в пару кліків. У “налаштуваннях безпеки” (де була активація контролера) вибрати відповідний пункт “скасувати прив’язку контролера“.

Коли опція «контролера» у Монобанку стане активною

Нагадуємо, що фіча яка вже дуже ускладнить завдання шахраям, які спробують пограбувати літніх користувачів Моно і списати гроші з їхньої карти, ще не впроваджена і навіть на не стадії розробки. Ви самі вирішуєте, чи вам це потрібно, і наскільки корисно буде для вас і ваших близьких.

Просимо уважно ознайомитися з описом можливої ​​опції (розташовано вище), якщо вам подобається і хочете, щоб розробники Монобанку додали “контроль за батьками” у додаток, ставте ЛАЙК під постом О. Гороховського у Телеграм-каналі:

І не забувайте додавати своїх рідних, близьких та друзів до нашої дружної родини! Mono старається для всіх нас, а буде і для тебе. Реєструй близьких по кнопці “Оформити” і вони отримають 50 грн. *на рахунок

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *