Власні банкомати Монобанк

Радісна новина для всіх клієнтів та членів родини Mono-котика! З анонсу від О. Гороховського (від 21.01.2022), який відкрив завісу таємниці, можемо з упевненістю сказати, – «банкоматам Монобанку – бути!». Тепер не потрібно буде стояти біля чужих апаратів та знімати по тисячі за 1 операцію, бо “більше не видає – обмеження!”.

Ви тільки подивіться, який шикарний дизайн банкоматів від Monobank, що виділяється, розробило українське агентство “Banda”.

банкомати монобанк

Загадкою, яку належить відгадати клієнтам мобільного банку, залишаються імена котоматів Monobank: Рижик, Доббі та Царапка. Що ж вони можуть означати, і чому саме такі прізвиська? Чекаємо на ваші припущення.

свої банкомати монобанк

Вигляд у банкоматів просто карколомний. Не помітити такий у ТЦ чи холі просто неможливо.

Update від 23.01.2022

Здавалося б, доповнювати тут вже нічого, але Mono вміє дивувати завжди! Котомати це добре, а ось Pop-it банкомат – це вже новий рівень обслуговування своїх клієнтів. У різних містах України будуть розташовані банкомати Монобанку виконані як арт-об’єкти, наприклад:

Pop-it банкомат Монобанк

Було підбито підсумки конкурсу на вибір ще 5 кличок для Котоматів, за результатами голосування було обрано аж 7 нових імен (ну трохи більше вийшло):

  1. Батон
  2. Галка
  3. Коржик
  4. Муркомат
  5. Баксик
  6. Барсік
  7. Степан

Вже з нетерпінням чекаємо появи в містах цих довгоочікуваних “звірят” і сподіваємося, що начинка буде не гірша за обгортку 🙂

За можливостями інформація поки не надається, але хотілося б мати можливість і поповнювати карти Mono через ці апарати – це було б дуже зручно.

Також немає інформації щодо тарифів та умов використання банкоматів Монобанку для клієнтів та сторонніх карток. Сподіваємось, що операції зі зняття готівки з картки Монобанк будуть без утримання комісії (без %).

Новина оновлюватиметься з отриманням додаткової інформації. Слідкуйте за публікаціями та приєднуйтесь до нашої дружної родини. У нас багато бонусів та плюшок, а ще й котомати з’явилися! Тисніть Оформити і отримуй 50 гривень *на рахунок.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *