Оплата частинами від Монобанк

Купівля частинами в Монобанку – спеціальна пропозиція для власників кредитних карток, яка дозволяє купувати товари в розстрочку з мінімальною процентною ставкою і можливістю внесення платежів рівними частинами протягом певного терміну. Опція була запущена в 2018 році за ініціативою керівництва банку після численних звернень з боку власників пластику.

Як працює послуга від Монобанку

Щоб скористатися сервісом «Оплата частинами» від Монобанку, досить виконати ряд дій:

 1. Стати клієнтом банку. Для цього достатньо завантажити мобільний додаток, заповнити анкету на відповідний картковий продукт і сфотографувати потрібні документи. Головна особливість Монобанку – весь процес оформлення картки відбувається онлайн, фізичні банківські відділення відсутні. Картою можна користуватися через додаток, або замовивши фізичний аналог на пошту.
 2. Дізнайтеся в додатку, який кредитний ліміт виділяється на оплату частинами.
 3. Підберіть потрібний товар в магазинах-партнерах.
 4. Вносьте платежі рівними частинами протягом кількох місяців (для постійних клієнтів доступна можливість придбання товару з розстрочкою до 24 місяців).

Найзручніше дивитися, чи доступний товар для покупки в розстрочку від Монобанк, в інтернет-магазинах – біля відповідного продукту буде зображений логотип котячої лапи із зазначенням максимальної кількості місяців.

монобанк оплата частинами

Оплата частинами від Монобанка працює наступним чином:

 1. Клієнт підбирає потрібний товар в інтернет-магазині або в роздрібній мережі. При покупці в фізичних магазинах продавця-консультанта потрібно повідомити про свій намір придбання товару в розстрочку.
 2. На стадії оформлення замовлення у рядку «Оплата» потрібно вибрати «Оплата частинами від Монобанк». Також вибирається кількість місяців, на які буде розбита повна сума покупки. Чим більше термін, тим меншу суму доведеться платити щомісяця.
 3. Підтвердіть проведення операції в мобільному додатку банку.

Перший платіж з карткового рахунку буде списано автоматично в момент покупки товару, всі наступні списання здійснюються щомісяця в день покупки товару.

Порівняння умов з іншими банками

Заплатити частинами можна за допомогою банківських карт і інших українських банків. Щоб вибрати найбільш підходящий і вигідний продукт для розстрочки, варто порівняти умови обслуговування:

УмовиMonobankІнші
українські
банки
Процентна
ставка
Повністю
безкош-
товна
розстрочка
при будь-
яких
умовах
Зняття
додаткових 4%
з суми в разі
оплати товару
з кредитних
грошей
Підписання
договору
Швидке
підтвердже-
ння
через
мобільний
додаток
Підписання
паперового
кредитного
договору
Збільшення
кредитного
ліміту
У зручний
момент через
мобільний
додаток
Доступна сума
визначається
банком, вона не
залежить від
потреб
користувача,
кількості
відкритих
договорів,
погашених
кредитів і
інших
параметрів.
Іноді ліміт
анулюється без
пояснення
причин.

Магазини партнери Монобанку

Список партнерів Монобанка, які готові продавати товари і послуги на умовах безпроцентної розстрочки, постійно збільшується.

магазини партнери монобанк

На даний момент покупці можуть придбати товари в наступних категоріях:

 • Електроніка;
 • Товари для дому;
 • Ручні і електричні інструменти;
 • Товари для автомобілів та іншого транспорту;
 • Спорт і захоплення;
 • Одяг, взуття та аксесуари;
 • Товари для здоров’я та краси;
 • Дитячі речі та іграшки;
 • Ювелірні прикраси і біжутерія та ін.

З повним списком категорій, де можна брати товари в розстрочку від банку, можна ознайомитися на офіційному сайті Монобанку. Керівництво компанії стежить за тим, щоб задовольняти всі потреби своїх клієнтів. Також можна подивитися магазини-партнери розділені за категоріями нижче:

Оновлено: 28.07.2021

Серед найбільших партнерів Монобанку можна виділити наступні торгівельні мережі – магазини побутової техніки та електроніки Ельдорадо, маркетплейс Розетка, фітнес-центри СпортЛайф, магазин комп’ютерної техніки Телемарт тощо.

У власників банківських карт також є можливість дізнатися про підтримку безпроцентної розстрочки від Монобанку у консультантів конкретного магазину.

Дізнатися ліміт оплати частинами в Монобанку можна через офіційний мобільний додаток у відповідному розділі. Також через програму користувач може подати заявку на збільшення лімітів у випадку, якщо йому не вистачає на покупку наявної суми.

У разі, якщо в день внесення оплати особисті кошти на рахунку користувача відсутні, списання здійснюється в рахунок кредитного ліміту. Додаткова комісія при цьому не стягується (в порівнянні з ПриватБанком, де розмір комісії становить 4%).

як дізнатися ліміт оплати частинами монобанк

FAQ з купівлі частинами

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *