Наклейки і стікери від Монобанк

Наклейки Монобанку – оригінальний спосіб прикрасити свою банківську картку, а також приховати приватну та конфіденційну інформацію від сторонніх. Відмінна особливість наклейок – компанія постійно оновлює свої стікерпаки, робить кота схожим на популярних героїв.

Стікери від банку стали наскільки популярні, що користувачі колекціонують їх, а також обмінюються наклейками з іншими власниками карт від Монобанку.

Способи отримати наклейки з котом Монобанку

наклейки на карту монобанк

 1. Основний спосіб отримання наклейок від Монобанк – оформлення карткового продукту через додаток із замовленням доставки фізичного аналога на пошту. У комплекті з кожною карткою приходить набір стікерів від Монобанк.
 2. Додаткові наклейки можна отримати при оформленні дитячої карти. Також стікери поставляються в комплекті із залізною картою, яка виконана з металу і винира.
 3. Ще один спосіб отримання наклейок про який мало хто знає – відкриття депозиту в Монобанк. При отриманні друкованої версії депозитного договору на Новій Пошті, в брендованному конверті буде листок з наклейками.
 4. Щоб стати володарем оновленого набору стікерів від компанії, досить замовити перевипуск поточної банківської карти в мобільному додатку.

Відмінність наклейок

До відмінних особливостей наклейок від Монобанку можна віднести:

 • Можливість кастомизировать свою банківську карту, домігшись індивідуального дизайну, або використовувати їх для прикраси інших предметів / речей;
 • Можна заклеїти конфіденційні дані, щоб їх не змогли підглянути шахраї;
 • Постійне оновлення стікерів і поповнення наклейок новими героями;
 • Відомий кіт на наклейках часто постає в образі улюблених персонажів, мемів, фільмів, комп’ютерних ігор та ін.;
 • Наклейка легко знімається з пластика при необхідності, не залишаючи слідів.

Як отримати стікери Монобанк в Telegram

стікери монобанк телеграм

Клієнти мобільного банку Монобанк можуть отримати не тільки наклейки для карти, але і стікери для спілкування в месенджері Telegram. Щоб отримати стікери Монобанк в телеграм, необхідно виконати ряд дій:

 1. Бути клієнтом Монобанку;
 2. Взяти участь у розіграші стікерів.

Стікери в месенджері повністю повторюють фізичні наклейки, які були випущені за весь час існування монобанк на українському ринку.

Також є і загальнодоступний стікерпак: QR-cat by monobank – https://t.me/addstickers/qr_cat

Наклейки допоможуть висловити свої емоції при спілкуванні з співрозмовником без тексту. Всі матеріали надаються безкоштиовно, доступні стікери оновлюються в міру випуску нових наклейок.

Консультант

6 комментариев для “Наклейки і стікери від Монобанк

 • 02.05.2023 в 22:16

  Чи можна замовити декілька стікер паків без оформлення карти чи переовормленні

  Відповісти
  • 02.05.2023 в 22:22

   Тамір, нажаль ні 🙁 стікери круті – знаємо, але вони йдуть тільки в додаток з продуктами банку. Лайфхак, якщо хочете швидко отримати стікери, просто оформіть Депозит у додатку (валюта чи гривня неважливо). Після оформлення увійдіть у депозит – пункт “договір” – “надіслати договір”, варіант “Відділення Нової пошти”. За пару днів у конверті здоговором ви знайдете чудовий листочок з наклейками Моно-Котика 🙂

   Відповісти
 • 24.10.2023 в 20:33

  якщо у мене вже є стікерпак від моно, його можна якось замінити або придбати новий?

  Відповісти
 • 23.11.2023 в 20:58

  Чи можна купити стікери

  Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *