Безпека ваших рахунків у Монобанку – CVV2 / CVC2 коди

Додаток Монобанку надає зручний спосіб отримати доступ до всієї ключової інформації про ваші рахунки та карти в кілька кліків. Віртуальні картки, пластикові, кредитні картки, дебетові та преміальні – всі картки від Mono складаються з 16-значного номера, дати закінчення терміну дії та коду безпеки.

Цей код необхідно вводити під час здійснення онлайн-транзакцій, наприклад, при оплаті в інтернет-магазині, поповненні онлайн-гаманця або брокерського рахунку. Введення неправильного номера призведе до відхилення транзакції.

Давайте розберемося і розглянемо посібник, який надасть докладні інструкції про те, як знайти ці коди безпеки для забезпечення сильнішого захисту ваших фінансів.

Що означають CVV2 та CVC2 коди

CVV2 і CVC2 – тризначні коди, що забезпечують безпеку платіжної картки Моно. CVV2 використовується на картах Visa, а CVC2 – на картах MasterCard. Ці коди необхідні для онлайн-транзакцій та захищають картку від шахрайства.

Це ті самі 3 цифри на звороті карти, які не можна називати телефонним шахраям, або фотографувати та відправляти в чати месенджерів.

Раніше було популярною схемою у шахраїв, просити сфотографувати карти з двох сторін, щоб мати можливість отримати до неї повний доступ та зняти/витратити кошти для своїх цілей, без привернення уваги з боку банку.

Як знайти коди безпеки карток у додатку

На чорному пластику код безпеки розташований у лівій стороні на задній панелі карти. Докладніше місце вказано на малюнку нижче:

код безпеки на пластиковій картці моно

Якщо це віртуальна картка Монобанку, її код безпеки (cvv2 / cvc 2) можна побачити лише у мобільному додатку. Для цього потрібно провести пальцем вліво на головному екрані, щоб перейти в меню вибраної карти та торкніться зображення віртуалки.

Коли картка перевернеться на зворотний бік – цифри коду будуть добре видно у нижній правій частині картки. Докладніше про місце розташування коду на віртуальній карті, на зображенні нижче:

cvv2 cvc2 на віртуальній карті монобанк

Пароль CVV / CVC можна змінити у налаштуваннях безпеки самостійно через застосунок.

Що краще: статичний чи динамічний CVV-код

Програма Monobank дозволяє переглядати код безпеки вашої карти в режимі онлайн і міняти його відповідними налаштуваннями. Пластикові карти мають код на звороті, а віртуальні карти дозволяють перевірити код на смартфоні. Ви можете вибрати між статичним та динамічним CVV-кодом.

  • Статичний код (Стандартний) – це код, який залишається незмінним після створення карти та діє на постійній основі. Цей же код дублюється на пластиковій картці.
  • Сюди ж відноситься і «Власний» – це код із 3 цифр, які ви самі повинні придумати і поставити для обраної картки. Він також буде статичним, але особливістю стане те, що він не відображається ні на картці, ні в налаштуваннях. Цей код доведеться запам’ятати – підглянути буде ніде!
  • Динамічні коди генеруються та змінюються автоматично із заданою періодичністю, приблизна частота оновлення – 1 раз на 1 годину.

Використання динамічного коду підвищує безпеку карти, оскільки навіть якщо хтось отримає доступ до поточного коду, термін його дії закінчиться і транзакції провести не вдасться.

Як налаштувати

Щоб обрати варіант застосовуваного коду CVV2/ CVC2 в Монобанку, достатньо зайти в меню картки (свайп вліво з головного екрана) і під зображенням карти натиснути на «Налаштування безпеки» – вибрати пункт «Налаштування CVV/CVC» (у залежно від типу карти).

як налаштувати cvv2 cvc2 для картки монобанку

До цього пункту можна прийти ще одним способом. Клікнути на зображення картки, щоб вона повернулася на тильний бік натиснути цифри коду безпеки і одразу потрапите до розділу «Налаштування cvv і cvc».

Поради щодо безпеки для користувачів Моно

Щоб забезпечити захист своїх фінансів і карток Монобанку, дотримуйтесь цих порад:

  • Не повідомляйте CVV2 та CVC2 своїх карток іншим людям. Ці коди є конфіденційними і відомі тільки вам.
  • Будьте обережні при спілкуванні з незнайомими людьми, особливо якщо вони просять ваші особисті дані або інформацію про вашу банківську картку в будь-якому вигляді (текст, фото або назвати у розмові).
  • Щоб уникнути шкідливих атак, не надсилайте фотографії своєї банківської картки через соціальні мережі, месенджери або електронною поштою.
  • Здійснюючи покупки в інтернеті, перевірте безпеку сайту. Як мінімум, він повинен бути доступний за протоколом HTTPS. Здійснюйте покупки на перевірених платформах.
  • Рекомендуємо активувати на своїх картах динамічний код безпеки для додаткового захисту.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *