Електронний цифровий підпис в Монобанк

Сьогодні все більше організацій, установ і підприємств переходять на електронний документообіг. У зв’язку з такою тенденцією Монобанк пропонує своїм клієнтам отримати і використовувати для комунікації з банком цифровий електронний підпис. ЕЦП в Монобанк – це зручний інструмент, який дозволить вирішувати багато питань і підписувати документи дистанційно, через онлай-банкінг.

Що таке ЕЦП

ключ ЕЦП монобанк

Електронний цифровий підпис – це аналог підпису клієнта, який дозволяє підписувати договори, оформляти депозити, проходити ідентифікацію дистанційно. Сучасні електронні підписи відрізняються максимальним ступенем захисту, що дозволяє забезпечувати повну конфіденційність особистих даних.

Підробити документ, з цифровим електронним підписом практично неможливо.

ВАЖЛИВО від 25.01.2022! Monobank інтегрував собі оновлений «Підпис у Дії». Для роботи потрібна програма Дія та згенерований в ній ЕЦП.

Алгоритм використання фічі:

 1. Вибираєте PDF-документ, який потрібно підписати;
 2. тисне «Поділитися»;
 3. вибираєте mono;
 4. тисне «Підписати в Дії»;
 5. відкривається Дія, підписуєте документ;
 6. після всього, можете надсилати документ вже з накладеним ЕЦП.

Демонстрація роботи підпису через Монобанк

інтегрований підпис у дії в monobank

Внутрішній ключ ЕЦП в Монобанк

Електронний підпис від Монобанк видається кожному клієнту при оформленні карти. Це інструмент тільки для внутрішнього користування, тобто для комунікації з банком, використовувати ключ поза додатком віртуального банку не вийде.

З електронним підписом клієнт може дистанційно:

 • отримувати послуги Monobank;
 • оформлювати документи;
 • передавати і отримувати дані.

При цьому немає необхідності друкувати паперові документи і особисто зустрічатися з представниками фінансової структури. Оскільки мова йде про електронний підпис, зберігатися він повинен на комп’ютері, ноутбуці або флешці.

Ще раз нагадуємо, що ключ, оформлений в Монобанк, не підходить для комунікації з іншими організаціями та отримання відомостей з державних реєстрів

Консультант

8 комментариев для “Електронний цифровий підпис в Монобанк

 • 13.01.2022 в 17:46

  Чи можу я отримати ЕЦП від Монобанку?

  Відповісти
  • 13.01.2022 в 18:15

   Мирослав, ви отримуєте ЕЦП відразу після активації картки Моно у додатку, однак, підпис використовується тільки всередині банку (підписання депозитів, кредитів та ін.).
   Зовнішній ЕЦП не видається.

   Відповісти
 • 28.01.2022 в 00:36

  Ключ монобанку підійде для оформлення касира в прро Чекбокс?

  Відповісти
  • 28.01.2022 в 09:08

   Так, але токен для checkbox доступний після підключення інтернет-еквайрингу. Використання ПРРО checkbox для QR-еквайрингу вже доступне. Інтеграція для наземних точок у процесі реалізації, вже зовсім скоро буде готова.

   Відповісти
 • 02.02.2022 в 15:19

  Добрий день. Чи можна згенерувати ЕЦП через Монобанк ? (подрібний для роботи в електронному кабінеті платника податку) Дякую

  Відповісти
 • 09.02.2022 в 22:31

  Сервіс підтвердження належного користувача в електронному кабінеті водія не влаштовує підпис з Дії, вони вимагають ЄЦП. Чи можна його оформити в монобанку?

  Відповісти
  • 10.02.2022 в 09:01

   Доброго дня, Віталій Павлович, на жаль, оформити зовнішній ЕЦП поки не можна. Поки що реалізовано лише інтеграцію підпису у Дії через додаток Монобанк.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *