Нагороди донатерам за внесок у Банку від Монобанку

Усіма улюблений інструмент «Банка», який є однією з унікальних та основних фішок мобільного банку monobank, отримав ще одну доробку – «Подяка донатерам».

Через Банки від Mono збирають на потреби ЗСУ, окремих рот та підрозділів, на гуманітарну допомогу, на потреби розробників, конструкторів, ремонтників та багато іншого. При цьому, власник збору не міг віддячити донатерів через сам сервіс (тільки через безліч варіацій і шляхів, повних мороки з обох боків).

нагороди донатерам через банку від моно

З новою опцією – «Нагорода для донатерів» через Банку Монобанку процес проходитиме автоматично і без помилок (виключається людський фактор).

Як налаштувати видачу нагород своїм донатерам у Банці

Після оновлення мобільного додатка monobank до актуальної останньої версії, послуга виставлення нагороди для тих, хто поповнив Банку, стане доступним всім власникам.

Можливість буде доступна для нових і вже чинних зборів через Банки.

Для активації та встановлення нагороди потрібно виконати наступні дії:

 1. Зайти в меню “Накопичення“, створити “Банку” або зайти до вже існуючу.
 2. Вибрати «Налаштування банки».
 3. Натиснути на пункт «Додати подяку донатерам».
 4. Вказати суму від якої буде видано нагороду та додати посилання на саму нагороду. За бажання можна вказати невеликий текст опису.

подяка для донатерів через банку від монобанку

Важливо! В якості подяки можна додати тільки посилання. Вони модеруються і не повинні містити заборонений законом контент, або вести користувача на фішингові сайти, групи та канали.

налаштування нагороди для учасників збору банки моно

Наприклад, реалізація нагороди для донатерів на Банку на підтримку «3-ї штурмової бригади»

як працює нагорода за поповнення банки від моно

Подяки працюють для всіх типів Банок у гривні та валюті (долари, євро).

Переваги даної фішки

Очевидних переваг безліч, але ми постараємося відзначити основні, які реально допоможуть оцінити зручність та легкість використання.

 • Збільшення кількості донатерів – потенційний інтерес до вашого збору може зрости за рахунок залучення аудиторії охочих отримати вашу нагороду.
 • Простота налаштування – всього за пару кліків, будь-який власник Банки в Монобанк, зможе скористатися послугою цілковито безкоштовно.
 • Використання чого завгодно, як подяки – це можуть бути як накопичені вами матеріали, майстер класи, курси, доступи, послуги та ін. Важливо! Не повинно порушувати українське законодавство.
 • Автоматизований процес – вказавши мінімальну суму за яку користувач, що поповнив вашу Банку збору отримає нагороду, дій зі сторони власника не буде потрібно.

Нагадаємо! Що не варто забувати про безпеку та збереження зібраних коштів. Активуйте додатковий захист за допомогою Дія. Підпису в налаштуваннях і тоді ніхто крім вас не зможе розбити або частково перевести в готівку гроші з Банки, навіть при втраті смартфона або його попадання в чужі руки.

Як вимкнути подяку в Банці

Будьте уважні, оскільки винагороду для збору в банку Моно прибрати або відключити не вийде. Єдине, що можна зробити – це встановити іншу подяку (інше посилання) або розбити банку.

Ще можна змінити граничну суму для отримання нагороди на “велику цифру”, але цього робити не рекомендується, оскільки може погано позначитися на довірі аудиторії. Робіть рішення зважено перед активацією таких опцій.

Все це доступно клієнтам Монобанку відразу після реєстрації та активації карти – це займає близько 1-2 хвилин, якщо перейти по кнопці ОФОРМИТИ, можна отримати бонус – 50 гривень на рахунок *кешбек.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

2 комментариев для “Нагороди донатерам за внесок у Банку від Монобанку

 • 25.10.2023 в 01:16

  Як закинути гроші в БАНКУ ( моно) з картки іноземного банку?

  Відповісти
  • 25.10.2023 в 01:21

   Це можна зробити за посиланням на Банку відкривши його у браузері. Інтерфейс максимально зрозумілий і простий.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *