Як оплатити штраф через Монобанк

Додаток першого віртуального банку в Україні регулярно поповнюється новими функціями і можливостями для клієнтів. Так, нещодавно в онлайн-банкінгу з’явилася опція – оплата штрафу в Монобанк. Якщо власник авто вносить суму в перші 10 днів після порушення, він отримує знижку в розмірі 50%, але при оплаті пізніше, ніж через 31 день, сума збільшиться в два рази.

Як сплатити штраф через Монобанк

Якщо раніше оплатити штраф можна було тільки в касі банківських відділень, сьогодні, завдяки технічному прогресу, можливості розширюються. Тепер не потрібно витрачати час в чергах, оплачувати дорогу комісію. Погасити штраф можна, не виходячи з дому.

Як зазначив засновник віртуального банку Анатолій Рогальський, поки клієнти можуть оплачувати тільки штрафи, оформлені з нових радарів. Це означає, що порушення, зафіксовані тільки на папері, в базу Monobank не потраплять, але банк працює в даному напрямку і оптимізує можливості онлайн-банкінгу.

Система працює наступним чином: камера фіксує порушення правил дорожнього руху, формується постанова, яку потім направляють автовласникові поштою. Монобанк запитує інформацію по штрафах в МВС по ІПН автовласників. Як тільки приходить відповідь, банк інформує про це клієнтів через додаток і листом на електронну пошту.

як оплатити штраф через монобанк

Важливо!
Сплатити штраф через додаток можна одним кліком, при цьому комісія не стягується, навіть, якщо оплата відбувається за допомогою кредитної картки.

Як заплатити штраф ПДР в додатку Монобанк

  1. Перш за все, потрібно дізнатися номер постанови про порушення, він буде потрібний для оплати штрафу. Розташований номер на бланку в правому верхньому куті.
  2. Авторизуйтесь в додатку віртуального банку, зробити це можна за відбитком пальця або через пароль.
  3. Перейдіть в розділ «Інші платежі», потім в підрозділ «Штрафи за порушення ПДР».
  4. Вкажіть ПІБ, область, зазначену в постанові.
  5. У поле «Постанова» потрібно заповнити серію, номер документа і суму.
  6. Натисніть «Продовжити», перевірте правильність даних і натисніть «Оплатити».

Переваги і економія

Оплата штрафу ПДР через Монобанк відбувається без комісії. У додатку можна зберегти шаблон платежу і в майбутньому не вводити дані повторно. Оплата підтверджується миттєво, квитанція формується також відразу, її можна сформувати і направити на електронну пошту.

Як відстежувати штрафи за своїм авто в Монобанк

У додатку Монобанк можна авторизувати авто і відстежувати штрафи.

Для цього необхідно:

  • перейти в розділ «Інші платежі»,
  • підрозділ «Штрафи за порушення ПДР».
  • Тут вибрати вкладку «Додати авто» і вказати дані про автомобіль: номер і VIN-код.
  • Після цього інформація з’явиться в списку «Штрафи ПДР», а в додатку будуть надходити постанови про штрафи.

відстежити штрафи пдр через монобанк

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *