Термінали і банкомати Монобанк

Upd! 28.09.2021 – Олег Гороховський в своєму TG-каналі виклав фото на якому був новенький, ще в упаковці, перший тестовий банкомат Monobank. Підпис до фото:

До нас приїхав на тести перший банкомат – банкомат mono. Будемо робити з нього гарну, просту і зручну машину.
© https://t.me/OGoMono

Upd! 21.01.2022 – Вже є перші версії банкоматів від Монобанку, дизайн було розроблено спільно зі студією “Banda”. Дивіться як виглядатимуть унікальні банкомати від Mono. Докладніше у новині ? тик сюди.

як виглядають банкомати монобанк

Зробити будь-яку фінансову операцію можна в банках-партнерах. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують термінали поповнення Монобанк і чи можна переводити кошти з картки цього банку.

Monobank – український банк, який пропонує клієнтам послуги в режимі онлайн. Такий формат зручний, доступний, дозволяє економити час. Ще одна відмінна риса віртуального банку – відсутність терміналів і банкоматів.

Термінали обслуговування клієнтів Монобанк

На сьогоднішній день багато українців відкривають можливості віртуального Монобанку, який не має своїх відділень, банкоматів, терміналів. Сервіс даної фінансової організації в повному обсязі переведено у площину онлайн-послуг.

Єдиний раз клієнт повинен відвідати представництво банку, щоб забрати картку. Користувачі відзначають такі переваги Монобанк – злагоджена, безперебійна робота мобільного застосування, можливість отримувати кешбек, цілодобова клієнтська підтримка, перекази і платежі проводяться без комісії.

Якщо Монобанк – це в чистому вигляді онлайн-банкінг, клієнтів цікавить, чи передбачена можливість поповнювати карту через термінали?

Так, такі фінансові операції можливі. Клієнт може скористатися терміналом будь-якого українського банку, але в цьому випадку буде потрібно оплатити комісію, передбачену за переказ грошових коштів.

в якому банкоматі можна зняти гроші з карти монобанк

Термінали без комісії

Найпростіший і доступний метод поповнити пластик Монобанк без оплати відсотків – скористатися терміналами iBox. Це найбільш розгалужена і обширна мережа терміналів в Україні, тому скористатися послугою можна не тільки в Києві, а також в інших містах країни.

Для виконання фінансової операції буде потрібно вказати номер мобільного телефону, за яким був ідентифікований пластик або номер банківської карти. Досить вказати реквізити та внести суму. Гроші надходять на пластик миттєво без комісії.

Також можна скористатися терміналами банків-партнерів Монобанк – це Universal Bank, А-Банк.

У яких банкоматах знімати готівку з Монобанк

Оскільки кожен клієнт віртуального банку має пластик, з нього можна зняти готівку, незважаючи на те, що банкоматів Монобанк не має.

З картами Монобанк працюють багато українських банків. Просто знайдіть найближчий банкомат і скористайтеся ним. Однак слід враховувати, що за переведення в готівку коштів банки стягують комісію.

Важливо!
Ліміт на зняття грошей в банкоматах Монобанк не передбачив.

Також передбачена можливість переведення в готівку коштів з карти Монобанк в банкоматах без будь-яких комісій. Для цього доведеться знайти банкомати Universal Bank, А-Банк.

Ще один доступний спосіб зняти гроші з карти Монобанк – звернутися в касу магазинів Сільпо, Варус, Фора або до касира на заправках ОККО або WOG.

Консультант

2 комментариев для “Термінали і банкомати Монобанк

 • 01.02.2022 в 08:36

  Доброго дня)Хотіла би запропонувати розмістити ваш термінал у нашому приміщенні,яке знаходиться по самій прохідній вулиці в м.Володимир-Волинський)

  Відповісти
  • 01.02.2022 в 09:07

   Доброго дня, Мирослава, напишіть, будь ласка, вашу пропозицію на оф E-mail – info@monobank.ua, менеджер розгляне пропозицію і зв’яжеться з вами. Дякуємо за вашу активність.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *