Як додати карту іншого банку в додатку Монобанк

Якщо додати в Монобанк карту іншого банку, то в подальшому можна всього в 1 клік переводити між ними гроші. Підтверджувати операцію через онлайн-банкінг потрібно тільки при сумі транзакції понад 1 – 2 тисяч гривень (точна сума залежить від банку, якому належить карта, що додається).

Інструкція по додаванню картки іншого банку в Monobank

Щоб додати карту іншого банку в додатку Монобанк, її необхідно верифікувати через додаток Mono. Для цього будуть потрібні її реквізити, а саме: номер (16-значний), термін дії, CVV-код. Таким же чином в додаток Monobank додайте віртуальні карти. Головне – мати її повні реквізити.

Отже, для додавання карти потрібно:

  • відкрити програму Моно банк, авторизуватися через ПІН-код або біометрію (сканер відбитка пальця або особи);
  • вибрати «Поповнити свою картку»;
  • вказати «З іншого карти»;
  • вказати реквізити, обов’язково поставити галочку навпроти пункту «Зберегти»;
  • виконати переказ на будь-яку суму вище 100 грн. (можна і на 1 грн, просто він не пройде, а картка збережеться і нагорода «Зв’язок» буде отримана)

як додати іншу карту в монобанк

Після цього в меню «Поповнити» буде відображатися введена карта. За замовчуванням вказується 4 останні її цифри, її можна перейменувати на свій розсуд, наприклад, вказавши Приватні банк, Альфа банк, ПУМБ і так далі. До речі, таким же способом можна додавати і валютні карти.

Навіщо реквізити іншої карти в додатку?

Додавши карту стороннього банку в додаток, стає доступна швидка відправка грошей між ними. Потрібно врахувати, що стандартна банківська комісія за транзакцію при цьому знімається (згідно з тарифами банку).

Кому буде корисна опція

Функція буде корисна тим, хто володіє кількома картами від різних банків і часто переводить між ними кошти. Оскільки в Україні кожен банк надає індивідуальний перелік додаткових сервісів.

Наприклад, з Монобанку вигідніше за все оплачувати послуги зв’язку і комунальні платежі. А з Приват24 – платити податки, інші бюджетні платежі. Послугами Альфа Банку найчастіше користуються для переказу грошей за кордон, оскільки в ньому найвигідніша тарифна політика з міжнародних платежів.

Також можна налаштувати автоматичне поповнення через функцію «Автоплатіж». У додатку досить задати графік, точну суму транзакції і активувати послугу (безкоштовно). При успішному зарахування коштів на смартфон приходить push-повідомлення.

Як видалити збережену карту?

Якщо з яких-небудь причин карта іншого банку вам більше не потрібна, в меню програми передбачена опція її видалення в кілька кліків. Опція не очевидна і мало хто знає про неї (див. зображення нижче).

як видалити карту іншого банку в додатку монобанк

Для видалення картки іншого банку з Монобанку:

  • переходимо в меню «Поповнити свою картку»;
  • на прив’язаній карті яку хочемо видалити свайпаем вліво;
  • вибираємо «Видалити».

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *