Розіграші прямо через Банку від Монобанку

Декілька років Банки від Моно використовуються на благо і сприяють швидкому збору коштів на допомогу, благодійність, потреби армії, гуманітарну допомогу та багато іншого.

Детальніше про можливості та опції Банка від monobank – Тиць

При цьому пожертви є повністю безоплатними, з боку банку за них не передбачено жодних «вигід».

Нова опція «Розіграш» серед учасників Банки

Раніше для залучення більшого інтересу до збору через Банку, її власники часто влаштовувала вікторини та розіграші серед тих, хто приєднається до збору.

Тепер можливість зробити розіграш та визначити переможців серед учасників збору можна прямо через інтерфейс Монобанку! При цьому можливість фальсифікацій або підтасовування буде зведена до нуля.

розіграші через банку у Монобанку

Авторизація та сценарії розіграшів через Банку

Для початку слід створити Банку в мобільному додатку monobank, після чого скопіювати посилання на неї і зайти вже з робочого столу (через WEB версію у браузері на комп’ютері).

як почати розіграш серед учасників банки Моно

Важливо! У банці повинні бути учасники, крім вас, які зробили донат (пожертву будь-яким доступним для них способом).

Після відкриття банки за посиланням через браузер на комп’ютері, внизу праворуч від основного вікна інтерфейсу буде розташовано кнопку «Провести розіграш».

кнопка провести розіграш

Тиснемо і проходимо авторизацію, скануємо QR-код на екрані підтверджуючи, що саме ви власник Банки. Це захід безпеки, щоб ніхто інший не проводив фейкові розіграші від вашого імені.

Успішно авторизувавшись власник опиниться в адмінці розіграшів у банці.

адмін панель для розіграшів банки в Моно

В адмін панелі буде доступна основна аналітика збору (загальна сума та розбивка за способами збору донатів: через mono, інші укр. банки, з-за кордону).

Зверніть увагу!
Для кожної Банки збору кількість доступних розіграшів – три! 3/3 – це ліміт, щоб уникнути прокручування переможців та уникнути підтасувань результатів.

На вибір є 3 (три) сценарії проведення розіграшу:

 1. Розіграти серед усіх поповнень Банки – для нього не важлива сума та кількість донатів від людини. У розіграші братимуть участь усі та мають рівні шанси на перемогу.
 2. Розіграш серед кратних поповнень – за такого сценарію власник виставляє умову за сумою донату для участі. Наприклад, мінімальна сума 100 грн., усі, хто задонотив менше, не проходять у розіграш, усі, хто більше (кратний прохідній сумі), мають більше шансів на виграш. Розрахунок для прохідної суми у 50 грн., якщо задонатити 53 грн. – шанс 1, якщо закинути в Банку 254 грн . – шансів буде 5 (254/50 = 5.08).
 3. Нагорода для ТОП донатерів – коли нагороджуються лише ті, хто зробив вагомий внесок у Банку. Вагомість донату (сума за яку можна отримати нагороду) задає власник банки.

Як зробити розіграш через Банку

Власнику потрібно визначитися з умовами розіграшу та вибрати відповідний із трьох запропонованих варіантів.

Рекомендуємо продумувати заздалегідь умови, мінімальні та максимальні суму донатів та донести інформацію донатерам, які в майбутньому зможуть брати участь у розіграші, щоб уникнути бурхливої реакції та негативу.

Крок №1 – Налаштування сценарію

Після вибору відповідного сценарію розіграшу, тиснемо на нього та заповнюємо коротку форму умов.

сценарії розіграшу через банку від Монобанку

Рекомендуємо вибрати «Почати запис екрану» – це допоможе показати учасникам збору, що розіграш був чесним і всі умови дотримувалися.

Наприклад, для «Розіграш серед кратних поповнень» можна:

 • Вибрати період поповнень у Банку – лише пожертвування за вказаний період враховуватимуться при виборі переможця.
 • Вказати кратність поповнення – мінімальна для участі сума, від якої зростатиме кратність шансів на перемогу.
 • Кількість переможців – скільки переможців буде у вашому розіграші. Цей параметр слід вказувати уважно, оскільки вони отримають автоматичні сповіщення про перемогу у вашому розіграші у додатку mono.
 • Вказати E-mail (Важливо вказати активну пошту до якої у вас є доступ – на неї будуть надіслані результати розіграшу та дані переможців.

умови розіграшу для банок від Моно

Крок №2 – Перевірка умов та вибірка учасників

Після заповнення форми з умовами тиснемо «Показати учасників». У таблиці буде видно дати вибірки донатів (період), всіх учасників, їх суму вкладу та кількість шансів на перемогу (кратність сумі, зазначеній як прохідний).

перевірка учасників та умов розіграшу

Крок №3 – Підтвердження

Після перевірки всіх даних потрібно натиснути кнопку “Перемішати та розіграти“. З’явиться вікно з повідомленням та угодою з параметрами розіграшу – тиснемо «Підтверджую».

Далі від вас, як від організатора, нічого не залежить! Ви не зможете вплинути на ситуацію.

підтвердження налаштувань розіграшу Монобанк

Крок №4 – Результати розіграшу

Після процесу розігрування буде виведено таблицю переможців (їх кількість відповідно до зазначеної в умовах).

отримання результатів розіграшу в банці від Моно

Важливо! Усім, хто виграв, автоматично прийде повідомлення про перемогу у розіграші вашої Банки від mono.

Разом з цим, для клієнтів mono, буде відправлено повідомлення про надання даних організатору розіграшу (власнику Банки), щоб той мав можливість передати / надіслати призи.

Якщо переможець робив донат з картки іншого банку, знайти його дані для відправки призу можна в таблиці за кнопкою «Завантажити таблицю та завершити запис відео».

вивантаження даних про переможців

Зверніть увагу!
По одній банці перемогти можна лише 1 (один) разів. Якщо у Банкці проводиться кілька розіграшів і ви перемогли в одному з них, у наступних розіграшах саме через цю Банку стати переможцем вже не зможете.

Після завантаження таблиці з результатами запис екрана з розіграшем автоматично закінчується і з’являється можливість його зберегти – кнопка «Зберегти відео» у правому верхньому кутку (за умови, що ви включили запис через інтерфейс Монобанк, а не стороннім способом).

Надалі цей запис рекомендується розмістити в пабліку, групі, чаті або будь-яким зручним способом для вашої аудиторії донатерів. Це дасть можливість переконатися, що розіграш пройшов коректно, без махінацій і переможці були обрані відповідно до умов.

Переваги опції

Основними фішками нової опції «Розіграші» для продукту Банка є простота налаштування, надійність, безпека та чесність проведення розіграшу.

Власнику Банки потрібно виконати лише кілька кроків:

 • Створити Банку Моно
 • Відкрити її на комп’ютері за посиланням
 • Вибрати «Провести розіграш» та заповнити форму відповідно до заздалегідь продуманих умов.
 • Переможці з картками mono отримають повідомлення про виграш та запит згоди на передачу організатору даних для зв’язку з ними, щоб вручити призи, а для клієнтів інших банків знайти переможця допоможе коментар.

Відео інструкція з проведення розіграшів через банку

Спеціально до офіційного релізу опції, Анатолій Рогальський (директор з маркетингу в monobank) записав відео-інструкцію, як створити свій перший розіграш у Банку від Монобанк, а також про основні можливості цього меню.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *