Як поповнити Монобанк без комісії

Досвідчені користувачі першого мобільного банку в Україні вже давно знають, що є кілька варіантів поповнити картку Монобанку без комісії. Мова піде про гривневі картки (чорна та біла) і способи розглядаються тільки всередині країни.

Через термінали в Україні

Це одні з найпопулярніших способів поповнити картку Монобанк через термінал без комісії, він дуже простий і не займає багато часу. Не беруть відсотки за операцію наступні фінансові компанії, власники терміналів:

як поповнити монобанк без комісії

Такий спосіб має мінус, великі суми закинути на картку не вийде, діють добові ліміти та окремо ліміт на суму однієї операції для однієї картки.

Наприклад: через EasyPay обмеження до 5000 грн. на одну операцію без авторизації та максимум 4 таких оплати на добу (якщо відсканувати картку NFC-приймачем, ліміт буде 28500 грн/добу). В інших терміналах обмеження схожі, не більше 29 999 грн/доба для однієї карти.

Де поповнювати Монобанк без комісії та послугами якою фінансовою компанії скористатися, ви обираєте самі 🙂

Як поповнити Моно у терміналі без комісії

Це простий спосіб, з яким впорається будь-який користувач мобільного банку monobank, достатньо мати при собі картку, пластикову або віртуальну (ну або пам’ятати її номер – 16 цифр) та обов’язково мати при собі телефон, на нього прийде одноразовий SMS (при активному мобільному інтернеті, Ви отримаєте повідомлення в додатку mono, де потрібно натиснути кнопку «Підтвердити»).

Зверніть увагу!
З 1 серпня 2023 року НБУ змінив порядок проведення платіжних операцій через термінали з використанням готівки. Для зарахування коштів на рахунок необхідно буде вказати номер мобільного телефону, на який прийде SMS з одноразовим паролем.

Коротка інструкція по роботі з терміналом, щоб закинути гроші на рахунок Моно без комісії:

 1. Знайти найближчий термінал мережі City 24, EasyPay чи А-банк. Скористатися картою розташування терміналів.
 2. На екрані апарату вибрати ікноку «monobank» (або скористатися пошуком, якщо на гол. екрані його немає).
 3. Ввести номер поповнюваної картки, або прикласти пластикову картку до NFC-зчитувача (він є не на всіх пристроях).
 4. Внести готівку та підтвердити операцію натиснувши кнопку «Сплатити/ Підтвердити».

поповнити картку монобанк через термінал без комісії

Кошти будуть зараховані на картку практично моментально, невеликі затримки можуть бути в «години пік», з 17:00 до 19:00, коли навантаження на платіжні мережі сильно зростає.

Через касу банку

Спосіб, який вимагає підготовки документів і займе більше часу, проте буде набагато безпечнішим за інші.

Без комісії можна поповнити картку Монобанку через банки-партнери:

В інших банках може стягуватися комісія за послугу згідно з тарифами банку відправника. Уточнюйте вартість до моменту проведення переказу оплати.

Великий плюс, що при поповненні Моно в касі банку обмежень за сумою немає. Проте платежі понад 400 тис. грн. можуть потрапити під фінансовий моніторинг (потрібно буде надати документи про походження коштів).

Алгоритм дій при поповненні своєї картки monobank у банку без комісії:

 1. Вибрати найближче відділення банку-партнера Mono.
 2. Рекомендуємо взяти з собою документ, що засвідчує особу (паспорт, ID-картку, закордонний паспорт) та ІПН (копію).
 3. Надайте касиру реквізити картки/рахунку для поповнення та суму, яку хочете закинути на Монобанк без комісії через банк.
 4. Обов’язково візьміть чек/квитанцію про успішність операції. Рекомендуємо зберігати її до моменту надходження всієї суми на картку.

закинути гроші на моно через касу банку з 0 відсотків комісії

Переказ з картки на картку Монобанку

Операції з переказів між гривневими картками клієнтів Моно не обкладаються комісією. Тому цей спосіб популярний, як серед молоді, так і серед покоління похилого віку.

Варіантів переказу без комісії з картки на картку monobank існує кілька:

 • За номером картки (16 цифр) через меню «Переказати на картку», або вибрати одержувача зі списку контактів (за умови, що він є у вашій телефонній книзі).
 • Відсканувати картку одержувача, в меню «Переказати на картку» натиснути на піктограму картки в рядку для номера, а потім навести вікно захоплення на пластик або віртуальну карту на екрані (спрощує введення цифр номера).
 • За допомогою опції Shake to Pay – працює в радіусі до 50 метрів від відправника. Знайти отримувача можна по підпису в Моно, а платіжні дані підтягнуться автоматично.
 • За посиланням – згенерувати її можна в меню – «Поповнити свою карту» (в самому низу списку способів). Відправити посилання або QR-код тому, хто зробить поповнення.

як поповнити моно з картки без комісії

Також деякі українські банки не беруть комісію за перекази зі своїх карток на Монобанк, наприклад, Sense Bank і Sportbank. Однак ситуація в їх тарифах може змінюватися.

Рекомендуємо уточнювати інформацію до здійснення переказу у службі підтримки банку відправника на гарячій лінії.

Карта розташування терміналів з 0% комісії для Моно

Для зручності користувачів, компанії надають інформацію про локацію терміналів, де поповнювати Монобанк без комісії по містах та на загальній карті України.

Також, можна вибрати інформацію з відображенням усіх апаратів і тих терміналі, які працюють на момент перегляду.

Мережа апаратів City24 на території України:

Локації терміналів мережі EasyPay у всіх містах країни:

Термінал від А-банку (потрібно вказати ваше місто чи населений пункт):

Запрошуйте близьких та друзів у моно-сім’ю, за кнопкою Оформити отримуйте бонуси на рахунок та швидку реєстрацію у кращому мобільному банкінгу! Наважся вже зараз і отримуй більше плюшок.

Кредитна картка Монобанк

 • Безкоштовне обслуговування
 • Кредитний ліміт — до 100 000 грн.
 • Пільговий період — до 62 днів
 • Оплата рахунків* — Без комісії
 • Кешбек — до 15% (за покупки)
 • Перекази і поповнення* — Без комісії
 • 50 грн. на рахунок* при оформленні ⬇

Консультант

2 комментариев для “Як поповнити Монобанк без комісії

 • 19.10.2023 в 17:38

  Вітаю. Перестав завантажуватись додаток (андроїд). Допоможіть будь ласка вирішити дану проблему!

  Відповісти
  • 19.10.2023 в 17:46

   Доброго дня, радимо перевірити, чи відповідає пристрій Андроїд мінімальним потребам застосунку – monobankinfo.com.ua/uk/dodatok/. Якщо усе в порядку з версією, первірте, будь ласка, наявність вільної оперативної пам’яті та основної пам’яті на пристрої (якщо не вистачає, потрібно будет очистити і видалити зайві програми, фото, відео та інше).

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *