Робота в Монобанк – все що потрібно знати

Ключова відмінність Monobank від інших банків України – це повністю дистанційне обслуговування клієнтів через онлайн-банкінг. У нього немає фізичних відділень, власних банкоматів і навіть кас. Але при цьому вільні вакансії Монобанк завжди є. Переважно це IT-фахівці (як розробники, так і технічна підтримка), офісні працівники, а також оператори колл-центру.

А наскільки приваблива робота в Моно Банк? Як про неї відгукуються самі співробітники банку, на яку зарплату може розраховувати пересічний працівник?

Що мобільний банк пропонує співробітникам

вакансії монобанк

Керівництво обіцяє всім своїм співробітникам:

  • високу заробітну плату;
  • кар’єрне зростання (незалежно від вакансії);
  • реалізацію цікавих проектів;
  • безкоштовне навчання, підвищення кваліфікації;
  • можливість працювати дистанційно.

Працівники, в цілому, підтверджують ці слова. «Плинність» кадрів мінімальна, умови роботи – приємні. Офіс банку розташований в центральній частині Києва, графік – або стандартний 5-денний, або 2/2. Зарплата залежить від досвіду, а також кваліфікації. Наприклад, співробітник підтримки або кур’єр отримує, в середньому, 10 – 16 тисяч гривень. Розробники та IT-фахівці – від 25 до 65 тисяч гривень.

Вакансії в Монобанку

Відкриті вакансії можна дізнатися з офіційного сайту, сервісів Work.ua, Rabota.ua, а також через мобільний додаток (в розділі «Допомога»), та в Telegram-каналі. Переважно шукають співробітників, які проживають в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі.
 

 

 

 

Хто найчастіше потрібний для роботи в банку?

Це оператори (лінія підтримки, фахівці по роботі з боржниками, консьєржі для телефонного обслуговування), маркетологи, IT-розробники.

Відгуки співробітників про роботу в Монобанк

В цілому, відгуки про роботу в Монобанк на тематичних форумах – позитивні. Пропоновані умови праці хороші, але багато що залежить від конкретного колективу. Тому думки іноді розходяться.

Зверніть увагу!
З недоліків відзначають часті іспити, тести, перекваліфікації. Ще для кожного співробітника передбачений рейтинг, заснований на «продуктивності». І підвищення зарплати або кар’єрне зростання обіцяє тільки тим, у кого він постійно на високому рівні.

У підсумку, влаштуватися на роботу в Монобанк цілком реально. Особливо це легко тим, хто вже має досвід роботи в банківській сфері. Наприклад, колишніх співробітників Приватбанку в Моно зустрічають «з відкритими руками».

відгуки співробітників про роботу в монобанк

Консультант

2 комментариев для “Робота в Монобанк – все що потрібно знати

  • 28.08.2023 в 23:49

    Доброго вечора, підкажіть будь ласка, де можна переглянути вакансії. Дякую

    Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *