Як приховати баланс в додатку Монобанк

Дуже мало користувачів, які помічають всі корисні фішки в застосунку Монобанк. Одна з таких “неочевидних”, але дуже корисних – приховування балансу, залишку на рахунку і суми витрат в додатку.

Часта ситуація, коли вам потрібно відправити, копію квитанції (або зробити скріншот відправки коштів), і баланс картки доводиться замазувати на скріншоті, щоб не показувати цю інформацію одержувачу. Насправді – робити цього не потрібно! Монобанк давно передбачав цю проблему і рішення є в додатку вже багато років.

Потрібно 2 рази натиснути (тапнути) по балансу картки на головному в экрані або по залишку в виписці!

інструкція по прихованню балансу в монобанк

Всі суми перетворяться у випадково вибрані емодзі. Це стосується суми на карті, залишку на карті в квитанціях, історії витрат за карткою – заміна буде проведена всюди.

емодзі замість балансу в монобанк

Як скасувати приховування балансу?

Повернути відображення сум по залишкам і витратам в додатку Монобанк також просто – потрібно зробити 2 швидких натискання на баланс картки, або залишок на рахунку в квитанції. Баланси знову будуть відображатися у вигляді цифр.

Користуйтеся опціями грамотно ? – Монобанк піклується про вас! А якщо ви, або ваші близькі, ще не є членом котячого братства – оформляйте карту по кнопці нижче, отримуйте 50 грн. *на рахунок і користуйтеся всіма перевагами.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *