Monobank підключився до BankID

Нещодавно у клієнтів Монобанк з’явилася можливість проходити авторизацію на ресурсах державних організацій за допомогою BankID. Про це повідомив засновник стартапу Fintech Band Дмитро Дубілет, який займається розвитком єдиного в Україні віртуального банку.

Детальніше про технологію Bank ID

інтеграція bank id з монобанк

BankID з Monobank – це електронна система ідентифікації громадян України на самих різних електронних сервісах державних організацій. Такий формат дозволяє економити час і замовляти адміністративні послуги дистанційно.

Крім цього, Дмитро Дубілет зазначив наступне: підхід mobile-only дозволив фахівцям Monobank інтегрувати технологію BankID легше і швидше.

Для ідентифікації користувачеві необхідно виконати всього три дії. Алгоритм авторизації Дмитро Дубілет продемонстрував на прикладі найпопулярнішого ресурсу державних послуг iGov. Необхідно вибрати Монобанк в переліку доступних банків, смартфоном просканувати QR-код і потім підтвердити передачу даних на сайт державних послуг.

Зручність роботи з bank id для клієнтів Монобанк

Розробники запропонували клієнтам максимально доступний і простий інтерфейс опції. Порядок дій наступний:

 • перейти на потрібний ресурс державної організації;
 • перейти в розділ «Реєстрація»;
 • вибрати посилання «Увійти за Bank ID»;
 • потім вибрати «Монобанк»;
 • на вкладці потрібно просканувати QR-код смартфоном;
 • система запропонує використовувати додаток Монобанк, необхідно підтвердити дію, коли відкриється додаток віртуального банку, необхідно авторизуватися в ньому і підтвердити операцію.

як зайти через bank id монобанк

Кому буде корисна опція

Сервіс орієнтований на всіх фізичних осіб, оскільки державними послугами користуються всі громадяни України. За допомогою банк айди з Монобанк можна швидко і дистанційно авторизуватися і отримати необхідні послуги на багатьох державних ресурсах, а також сайтах мобільних операторів і навіть біржах фріланса.

Консультант

2 комментариев для “Monobank підключився до BankID

 • 21.08.2022 в 14:02

  Доброго дня. Як оформити віртуальну картку якщо немає доступу до українського зв’язку? Чи можливо підтвердження через вайбер на український номер? Дякую

  Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *