Особистий кабінет Монобанк – існує?

Кожен банк намагається надати максимально зручний інтернет-банкінг. Монобанк створив зручний додаток, в якому зайти в особистий кабінет не складе труднощів навіть для людини, що погано знається на мобільних пристроях і сучасних технологіях.

Як реалізований ОК Монобанка в додатку

monobank особистий кабінет

Спочатку Monobank створювався виключно як мобільний додаток, тому розробники не планують в майбутньому створювати версію для ноутбука або комп’ютера. Завдяки початковій спрямованості на користувачів смартфонів додаток ретельно продумано і постійно вдосконалюється.

У мобільному додатку є розділ “Мої карти“, де позначені всі наявні картки.

У цьому меню також є розділи:

 • ФОП;
 • Дитячі.

Перший розділ призначений для підприємців і розроблений з урахуванням специфіки діяльності, а другий – для дітей віком до 16 років.

Основне меню особистого кабінету Монобанка

Щоб увійти в особистий кабінет Монобанку, буде потрібно ввести дані про номер телефону і пароль (він же пін-код). Також на окремих моделях мобільних телефонів вхід можливий за допомогою відбитка пальця.

При вході в додаток відразу спливає інформація про обрану карту:

 • останні транзакції;
 • сума на рахунку;
 • кредитний ліміт.

Вся інформація представлена в зручній формі. Знизу суми на карті розташовано кілька іконок, що забезпечують просте і швидке виконання найпоширеніших завдань. У самому низу зазначена інформація про наявність розстрочок, стани депозитів і кешбек.

Також внизу є іконка “Інші платежі“, де представлено всі інші можливості програми для оплати різних послуг.

Якщо є необхідність отримати інформацію з карти, то для цього необхідно перегорнути екран вліво. Так само тут є меню, де представлені різні функції, в тому числі налаштування, безпосередньо пов’язані з картою. Якщо перегорнути екран вправо від головного екрану, то клієнту буде видно нагороди, які він отримав, а також доступні для відкриття іконки (ачівки), за умови що вони активовані.

Онлайн-банкінг полегшує життя клієнтів і виводить користування банківськими продуктами на новий рівень. Через додаток можна замовляти банківські карти, відкривати нові рахунки і виконувати всі необхідні банківські операції.

Також завдяки відсутності фізичних відділень немає необхідності їхати куди-небудь, а поточні питання можна вирішити за техпідтримкою банку у будь-якому із зручних месенджерів без доступу до мобільних номерів і особистих даних.

Консультант

4 комментариев для “Особистий кабінет Монобанк – існує?

 • 27.05.2023 в 22:48

  Як налаштувати вхід у застосунок монобанк за відбитком пальця?

  Відповісти
  • 27.05.2023 в 23:22

   Доброго вечора, Віта, у розділі “Особисті дані та налаштування” (на головному екрані вгорі потягнути значок вниз та натиснути на аватарку-кружечок) – скролимо до меню “Налаштування” та вмикаємо тумблер “Використовувати біометрію”.

   Відповісти
 • 30.11.2023 в 17:50

  Як створити електронний підпис в Монобанк?

  Відповісти
  • 30.11.2023 в 18:01

   Підпис для внутрішніх документів створється автоматично після реєстрації. Для зовнішнього користування він не придатний.

   Відповісти

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *