Monobank Platinum – карта для обраних

Monobank давно зарекомендував себе як один із зручних і вигідних банків в Україні. Крім звичайних карт існує платинова карта Монобанку, яка відрізняється практичністю і дуже зручна для мандрівників або людей, які бажають мати привілеї та додаткові накопичення.

Умови карти Платинум

Карта Platinum являє собою VIP карту, тому багато людей не замислюються про її доступності та практичності. Багато мандрівників мають потребу в якісних банківських послугах, Монобанк врахував побажання клієнтів і розробив картку з найбільш вигідними умовами:

ПослугаВартість
Випуск500 грн
Обслуговування250 грн - 1 карта,
300 грн - 2 карти
Зняття грошей0,5% - особисті
кошти,
3,5% - кредитні
Пільговий
кредитний
період
62 дні
Процентна
ставка
2,9% на місяць
Нарахування
миль
15 миль за
витрачені
1000 грн
Щомісячний
платіж
4% від суми
заборгованості
Відсоток на залишок
особистих коштів
10%

Платинум карта Монобанка може випускатися як в системі Master Card, так і Visa. За бажанням клієнта можуть бути випущені дві карти, що збільшує кількість одержуваних бонусів, і при цьому не сильно підвищує вартість обслуговування.

платинум карта монобанк

Важливо! Незважаючи на те, що карти випускаються в різних системах, розрахунковий рахунок вони мають один і той самий.

Ще однією цікавою особливістю карти є те, що на ній можуть не вказуватися дані про термін її дії, CVV-код, номер. За бажанням власника картки на ній можуть вибиватися тільки дані про власника або повна інформація.

Продукт відповідає сучасним технічним характеристикам і має вбудований чіп, також користуватися картою можна через Google або Apple Pay.

Привілеї

Незважаючи на те, що випуск карти платний, а також є щомісячне обслуговування, яке становить 250 грн. (в сумі за рік карта обходиться 3000 грн.), привілеї при регулярному користуванні повністю перекривають витрати.

Серед привілеїв:

  1. Хоч карта спочатку призначена для накопичення миль, але для людей, яким це не актуально, є можливість вибрати звичайний кешбек. За окремими категоріям він становить до 20%.
  2. Карта передбачає можливість отримати страховку з хорошим коефіцієнтом, що актуально для мандрівників.
  3. Консьєрж. Сервіс призначений для більш легкого заселення в готелі по всьому світу за допомогою онлайн-банкінгу.
  4. Серед привілеїв є fast line, який полегшує проходження паспортного контролю і реєстрації на авіарейс. В Україні послуга працює в аеропорту Бориспіль.
  5. Завдяки карті у її власників є доступ в бізнес зали в більш ніж 400 аеропортах по всьому світу.

Як оформити платинову карту Монобанка

Для оформлення платинової карти потрібно встановити додаток останньої версії. Якщо людина не є клієнтом Монобанку, то йому доведеться пройти реєстрацію. Якщо ж вже є карта, то буде потрібно пройти тільки авторизацію.

У розділі “Нова карта” буде потрібно вибрати пункт “Платинова карта“.

За умови, що на рахунку буде достатньо коштів, можна замовити випуск картки в той же момент. Уточнити скільки коштує платинова карта Монобанка можна в момент замовлення продукту в додатку.

монобанк платинум відгуки

Monobank Platinum vs IRON Bank

Карта Monobank IRON Bank є попередником платинової картки. Головною відмінністю карти є те, що вона виготовляється з металу.

Платинова карта значно виграє за умовами договору, тому якщо у клієнта немає депозиту на суму понад 400 тисяч грн в Монобанку, які дозволяють замовити карту IRON Bank абсолютно безкоштовно і не платити за обслуговування, то платинова карта стане більш практичним варіантом.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *