Реквізити мобільного банку «Монобанк»

Нерідко люди оплачують різні послуги або товари на розрахунковий рахунок через касу або термінал. У деяких випадках при платежі досить ввести тільки номер карти, але іноді також потрібно МФО або ЄДРПОУ Монобанк.

Основні реквізити Monobank

Основними реквізитами банку є ЄДРПОУ та МФО. Ці реквізити незмінні і їх можна уточнити в додатку Монобанк або на нашому сайті.

МФО322001
ЄДРПОУ21133352

Крім даної інформації також знадобиться новий номер розрахункового рахунку (IBAN). Після зміни в банківській сфері найбільш актуальною інформацією є номер iban, який повністю індивідуальний для кожного клієнта банку.

Як дізнатися реквізити карти Монобанка

Додаток від Монобанку для мобільних пристроїв відрізняється практичністю і функціональністю.

Для отримання інформації по реквізитах карти необхідно зайти в сам додаток і свайпнути вліво, перейшовши в розділ налаштувань карти. Там буде відображений номер картки (16 цифр), термін і CVV-код (відобразиться при натисканні на саму картинку карти).

як дізнатися реквізити карти монобанк

Подивитися детальні дані по карті і рахунку, можна перейшовши в розділ «Поповнити картку» – «За реквізитами в Україні».

Після вибору даної опції випаде меню, де потрібно буде вказана інформація по вашій карті, а саме: ПІБ власника, IBAN-Рахунок, ІПН/ЄДРПОУ.

реквізити карти монобанк

У деяких випадках немає потреби використовувати IBAN для поповнення рахунку і буде досить заповнити тільки номер карти. В такому випадку необхідно перегорнути меню додатка вліво, і на екрані з’явиться зображення банківської картки, де буде вказано її номер. Якщо буде необхідність дізнатися CVV-код, то досить натиснути на саму карту і він з’явиться.

Для отримання переказів з-за кордону можуть знадобитися дещо інші реквізити. Їх можна знайти в меню «Поповнити картку», але варто враховувати, що в деяких випадках може знадобитися додаткова нова карта (наприклад: іменна), яка оформлюється безкоштовно, або за невелику доплату за кілька хвилин через мобільний додаток Monobank без введення додаткових даних.

Консультант

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *